Ekonomi kapalı alır zaman

Bu daha gerçek bir kurtarma gibi görünen bir rakam.
Federal Rezerv yakın onun işsizlik tahminlerini düşürdü zaman, bu hedef mümkün olduğunu kabul etti ve bu oran 2014 yılında% 6.5 isabet edebilir inandığını söyledi.
Blitz ekonomiye ilave bir destek vererek, yaşam araç-ve-ev satın alma aşamasında giren Millennials bir sayıda bekliyor. Ayrıca, beraberlik-aşağı askerlerinin Irak ve Afganistan’dan ile ilgili savunma harcamalarında düşüş büyük ölçüde geride olmalıdır.
Hisse senedi ve tahvil Fed’in ekonomiye para pompalama durabilir olasılığı sabitlenmiş yatırımcılarla, haberlerde bir yangın satış vardı.
Panik Lost in nihayet arkamızda kare Büyük Durgunluk koymak 2014 yılı olabileceğini umut verici bir fikirdi.
Onlar John Silvia, Wells Fargo (WFC, Fortune 500) baş ekonomisti göre, onlar byhealth bakım etkilenecek olacak nasıl ve reform yasalarının finanse etmek için bekliyoruz çünkü Şirketler işe kapalı gerçekleştirdik. Bu yasaların hem de uygulama detayları gelecek yıl netleşecek.
“Dodd-Frank ve Obamacare çalıştım gerekir, daha sonra istihdam kapalı alır,” Silvia dedi. O 2014 “çok iyi bir yıl olabilir.” Inanıyor
Ne kadar iyi? Küresel ekonomi bozulmaz ise Steve Blitz, ITG Investment Research baş ekonomisti, 2014 için mümkün olan 3.5% 4% aralığında GSYİH büyüme düşünüyor. Aylık istihdam artışı 300.000 aralığında zirve olabilir, o inanıyor.
“Bunların hepsi 2014 yılında daha iyi bir ekonomiye kadar eklemek gerekir,” Blitz dedi.
Merrill Lynch, ekonomistlerin tahminlerine oldukça yüksek değildir – banka% 2.7 gelecek yıl Amerika’nın ekonomik büyüme görür. Ama Merrill Lynch Federal Rezerv bu yılın başlarında öngörülen 2015 süre karşı, 2014 yılı sonunda faiz oranları zammı düşünüyor. Bunun olabilmesi için, banka inanıyor, işsizlik bugünkü% 7.6 oranı% 6,5 ‘e düşmesi gerekiyor – iş büyüme ayda 300.000 yeni konumlarına hızlandırmak için gerektirecek bir feat.
Ama gelecek yıl, iktisatçılar, yüksek vitese bu kurtarma tekme olabilir çeşitli faktörler bir yakınsama öngörüyoruz.
İlk listede federal bütçesidir. “Mali uçurum,” “Sequester,” ve diğer sakat şeyler bir grup üzerinde epik kavgalar bu yıl sonra, milletvekilleri nihayet en azından ülkenin kredi notunu stabilize etmek için yeterli vergi zamları ve harcama kesintileri birlikte taş başardık.
Yükselen ev fiyatları da yardımcı oluyor. Daha az Amerikalılar evin değer daha kendi bunları nedeniyle daha terk sualtı ipotek içinde sıkışıp kalırlar. Yükselen fiyatlar tüketici güveni ekleyerek, ev sahibi net değeri de artırmak.
İşletmeler kamu politikası alanında “belirsizlik” yıldır şikayetçi olmuştur. Gelecek yıl, bu bilinmeyen bazı sonunda çözülecektir.

EU-Asia