Drones nagu tõeline trafod

Mis finantskriisi jätkuvalt hammustada – eelkõige USA kaitsesektori – rohkem lennukite tootjad üritavad kindlustada oma tulevikku keerates vanem lennunduse klambrid uuenduslik uusi luua uus tõug “Transformers”.
In endine elu, Piaggio Aero vasarhai oli äri jet (Avanti II), kasutatud parvlaeva well-to-do reisijatele ja võimsates koosolekutel või punase vaiba üritustel.
On ainult üks aga küll – hoolimata sellest, et seni toiminud katselende Project Zero ei ole tõenäoliselt läheb tootmisse igal ajal kiiresti. Selle asemel, et see on ette nähtud “tehnoloogia inkubaator” viis trialing ja tutvustada kõiki viimaseid uuendusi korraga.
Still, firma loodab, et isegi kui me ei kavatse olla sõidavad Project Zero lähema 10 aasta jooksul, mõned tehnoloogia on aidanud arendada muutub reegliks rohkem igapäevaste lennukeid.
“Project Zero võib või ei tee aluse tulevaste UAV või veoliigi kohta, kuid see on kõik osad olemas, et on oluline, et on võimalik,” ütleb Sweetman.
Iomax on peaingel, samuti eksponeeritud Le Bourget on, firma ütleb, piirivalve õhusõidukite eesmärk on anda “Õhuseire luure ja julgeoleku.”
Kuid oma veidi enam elulähedane eelnevalt muutmise minevikus, õhusõiduki pidi esialgu Rästas, põllumajanduskultuuri-tolmulapp.
Samuti ühendab hübriid auastmed Pariisi Airshow oli Centaur, lennuk, mis leiab, et see undamine. Või on see, et oleks teistpidi?
Lennuk, mille eest kontrollkäike, saab lennata eemalt nagu UAV poolt maapealsete operaator või traditsioonilisel viisil koos piloot kontrolli.
Selle loojad, USA-s asuva Aurora Flight Services, ütlevad, et see võtab Centaur kaks meest meeskonna vaid neli tundi minna lennukiga ühest viisist sõidavad teise.
Bill Sweetman, rahvusvahelise kaitse toimetaja Aviation Week ütles trend pöördunud olemasoleva õhusõiduki teised, selle asemel et luua neile nullist, oli alla kaks peamist põhjust: finantskriis, ja lõpuks külma sõja ajal.
Mõlemad tähendavad, et täiesti uue õhusõiduki eesmärk ei ole nii tihti kui nad on seda teinud minevikus.
Loe: Testi oma lennunduse teadmised
“Selle asemel, ettevõtted on moderniseerida, kohandades õhusõidukite nad on juba saanud, et nad saaksid teha midagi erinevat, sest tööstusharu vajadustele nüüd on väga erinev sellest, mida nad olid külma sõja ajal, ja nad on midagi erinevat jälle järgmise 10 aasta jooksul või nii, “ütles ta CNN.
“See on osutunud väga raske saada FAA kinnitada lihtsam, odavam õhusõiduki kavandatud algusest mehitamata,” ütles Graham Warwicki Aviation Week tehnoloogia toimetaja.
“Selle asemel on lihtsam võtta õhusõiduki et FAA on juba sertifitseeritud mehitatud lennu ning võtab piloot välja,” ütles ta.
“Kui ettevõte võtab olemasolevate õhusõidukite – mis nad teavad lendab, ehitustööd, on ohutu ja usaldusväärne – ja muundab seda arvesse mehitamata sõiduk, mis võimaldab neil arendada see palju kiiremini,” ütles Sweetman.
Ja siis on Project Zero, täiesti teistsugune “trafo”. See super-futuristliku otsin elektriline õhusõidukid moodustub graatsiline aerodünaamiline swoosh süsinikkiust lisades kokpit (nagu drones üle, on seni olnud vaid lennanud mehitamata) ja kaks massiivset rootorilabade.
On need rootorilabade mis on saladus lennuki murrangulise iseloomuga. Vastamisi maa, võimaldavad nad Project Zero startida vertikaalselt nagu helikopter. Aga kui õhus, rootorid saab kallutada, mis võimaldab tal lennata edasi nagu traditsiooniline lennukiga.
Loe: Can BRIC rahvaste kuju lennunduses?
Project Zero, mis on olnud tööd – kuid kindlalt Salajas – mitu aastat, avati sel nädalal Pariisi Air Show.
James Wang, Agusta Westland asepresident teadusuuringute ja tehnoloogia, kes juhtis tööst õhusõidukil, ütles, et see oli mõeldud “olla nii radikaalne kui võimalik,” kajastab moto arenenud projekt grupp taga: “” Live Dream “- kui saab unistanud, see ei saa ehitada. ”
Lihtsalt, kui suur ja kui kiiresti lennuk suudab Lendamine on ikka tihedalt valvatavate saladus, kuid Wang nõuab “see toimib, oleme lennanud see asi.”
Täna kahemootoriline turbomootoriga on muutunud undamine, mille valveseadmete ja kauge sõidavad süsteemid asendades üheksa reisijat ja piloot.
Avastamise uue välimusega õhusõiduki eelmisel nädalal Pariisis Airshow, Piaggio Aero tegevjuht Alberto Galassi ütles Hammerhead – mis firma loodab olla lubatud kasutada 2014 – pakutakse “ülevaate, mis arenenud UAS [mehitamata Süsteem] ja tulevikus välja näeb. ”
Kas see lennuk? Kas see undamine? Järgmine kord, kui sa vaatad üles ja vaata, auru suusarajad levib üle taeva, meeles pidama, et õhusõiduk vaatate võib olla ainult nii.
Nagu lennundussektor pingutab oma vöö, püüdes säästa raha ja jääda asjakohane on viinud uue tõusu “Transformers” – sealhulgas põllukultuuride tolmulapid ja äri joad andnud uue elu valvet lennukeid.

EU-Asia