Dow тоне, натякає на пом’якшення стимулу

Федеральна резервна система залишила процентні ставки без змін і заявив, що продовжуватиме свою поточну програму купівлі облігації – 85 мільярдів доларів в іпотечні цінні папери та казначейські облігації кожен місяць – в осяжному майбутньому. Але під час своєї прес-конференції Бернанке виділений сценарії, в яких ФРС буде розглянути звужується.
Індекс Dow Jones Industrial Average впав більш ніж на 200 пунктів, або на 1,4%, в середу вдень після Бернанке відповів на запитання журналістів з приводу стратегії виходу ФРС. Фес & P 500 також упав на 1,4%, Nasdaq опустився на 1,1%. Акції були в червоному весь день, але були ледь нижче лінії беззбитковості перед головою ФРС почав говорити.
Ціни на облігації також різко впали, посилаючи призводить до підвищення. Прибутковість по 10-річних казначейських облігаціях виросла вище, ніж 2,36% – найвищого рівня з березня 2012 року. Було коливається в районі 2,2% напередодні засідання ФРС.
Страх ЙОРК автора і жадібність Індексу підштовхуючи ближче до крайнього страху до кінця дня.
Голова Федеральної резервної системи Бен Бернанке спробував ретельно пояснити, як центральний банк буде з’ясувати, коли це відповідний час, щоб відійти від своїх щомісячних покупок облігацій, але інвестори не є будь-який з it.If економіка продовжує поліпшуватися, Бернанке сказав, що це буде “відповідним стримати щомісячні темпи покупки в кінці цього року”, і завершити програму до середини 2014 року. У цей момент, ФРС очікує, що рівень безробіття складе близько 7%.
Програму купівлі облігацій ФРС була благом для фондових ринків, підтримку американських і світових фондових індексів і штовхає їх на недавніх максимумів запису.
За темою: Інвестори не повинні турбуватися про те, що ФРС
У корпоративних новинах, Tesla Motor (TSLA) оголосила про відкликання деяких з своїх carsfor Model S немеханічним дефекту.
FedEx (FDX, Fortune 500) зросли на акції після доставки гігантських повідомили квартального прибутку підірвали минулому прогнози, хоча дохід був приблизно у відповідності з оцінками. Компанія часто розглядається як ватажок для світової економіки з урахуванням характеру його доставки бізнесу і його міжнародну середу.
Але він підкреслив, що сценарій буде грати тільки, якщо відновлення економіки триває, так як ФРС очікує, що це. Якщо цього не відбудеться, ФРС буде коригувати свою політику.
«Наші покупки прив’язані до того, що відбувається в економіці”, сказав він. “У нас немає детермінованих або фіксований план”.

EU-Asia