Dollar leju vs jenu uz pieturām

Dolāra indekss, kas mēra banknote ir vērtība pret valūtu grozu, atvieglota 0,1 procentiem līdz 84,528, apmales prom no trīs gadu 84,753 augsts, kas otrdien.
“Dollar pērk turpinās. Ar pieaugošo kases ražu, nav stimula pārdot dolāru, it īpaši attiecībā pret eiro,” sacīja Masashi Murata, vecākais valūtu stratēģis Brown Brothers Tokijā Harriman.
Sterling pieauga par 0,1 procentiem līdz 1,4886 $. Mārciņa bija hit trīs gadu zems par 1,4814 $ otrdien pēc pārsteidzoši vāji UK izgatavošanas datiem tur pie dzīvības cerības agresīvāku monetāro ierobežojumu atvieglojumu, ko Anglijas Banka.
SINGAPORE / SYDNEY, July 10 (Reuters) – dolāra kurss attiecībā pret Japānas jenu trešdien par pozīciju squaring, ar tuvākajā laikā pievēršot uzmanību, vai Federālo rezervju bankas jūnija sanāksmē un pēc priekšsēdētāja Ben Bernanke runas minūtes dos jaunu munīciju dolāru buļļi.
Dolāra samazinājās 0,6 procentiem līdz 100,59 ¥, velkot prom no sešu nedēļu augstāko līmeni ¥ 101,54, kas pirmdien no tirdzniecības platformu EBS.
“Ir bijis pieturas palaist 100.90 apmēram,” sacīja Gareth Berry G10 FX stratēģis UBS (Berlīne: UBRA.BE – jaunumi) Singapūrā, atsaucoties uz stop-zaudējumu pārdošanu dolāra pret jenu.
“Nekas tiešām izlasīt šo. Tas faktiski apstājas virza tāpēc nav makroekonomikas dati aiz tā,” viņš piebilda.
* Dollar samazinās vs jenas par stop-loss-pārdošanas analītiķis
* Koncentrējieties uz Fed minūtes un Bernanke runas, jo trešdiena
* Aussie pares zaudējumi pēc paslīdēšanas uz Ķīnas tirdzniecības datiem
Ar Masayuki Kitano un Ian Chua
Austrālijas dolārs pieauga 0,1 procentiem līdz 0,9182 $. Aussie bija hit dienas pārsnieguma zemu no 0,9125 $ pēc tam, kad Ķīnas tirdzniecības dati.
Vēlāk trešdien, investoriem būs rūpīgi protokolus Fed jūnija monetārās politikas sanāksmē un pēc Bernanke runas, skatoties uz svaigiem mājieni par to, kad Fed sāks samazināt savu aktīvu pirkumus, un vai būs kādi katalizators tālākai dolāru pērk.
“Lieta skatīties patiešām ir sajūta, cik izplatīta viedoklis ir uz FOMC ka sašaurinās jāsāk ātrāk nekā vēlāk. Es domāju, ka ziņa nāk pāri diezgan skaidri,” sacīja Oga, UBS, attiecībā uz Fed minūtes.
Eiro gadā palielinājās līdz 0,1 procentiem līdz 1,2787 $. Tas bija hit trīs mēnešu zemāko no 1,2755 $ otrdien, pēc tam, kad Eiropas Centrālā banka politikas noteicējs Joerg Asmussen teica centrālās bankas vadlīnijas par procentu likmēm, kas uzturas rekordzemu pagarināt tālāk par 12 mēnešiem.
ECB vēlāk izdeva paziņojumu, kurā teikts Asmussen nebija paredzēts, lai nekādas norādes par precīzu laiku, par kuru tas paredz saglabāt likmes ieraksts kritumi.
“Lai gan ECB vēlāk precizēja, un atkāpušās uz šo paziņojumu, eirozonas politiķi nepārprotami paliek dovish režīmā un vēlas, lai saglabātu likmju cerības noslieci uz negatīvo pusi,” analītiķi BNP Paribas (Milāna: BNP.MI – jaunumi) rakstīja klientu atzīmēt.
Standard & Poor ‘s pazemināt Itālijas uz BBB no otrdienas BBB-plus sniedza investoriem ir vēl viens iemesls, lai pārdotu kopējo valūtu.
Eiro un mārciņa bija būtne pēc tam krītoties iepriekšējā dienā, mazinājusies ar pieaugošo cerības, ka centrālās bankas eiro zonā un Lielbritānijā būs saglabāt politika zaudēt uz ilgu laiku.
Austrālijas dolārs atguvās pēc kuriem agrāk trešdien vāji Ķīnas tirdzniecības dati pastiprina cerības palēnināšanās Ķīnā, lielākais eksporta tirgus uz Austrāliju.

EU-Asia