Didelis verslas Kinijos pažintys

Bai dalyvavo į greičio pažintys renginyje Zhenai Inc, vienas iš didžiausių Kinijos interneto rungtynės nesiekiančioms svetainėse. Bendrovė sako, kad ji turi daugiau nei 58 milijonų registruotų vartotojų ir auga vienas milijonas vartotojų per mėnesį.

Vienoje salėje daugiau nei šimtą vyrų ir moterų savo dvidešimties metų ir trisdešimt sėdėjome vienas prieš kitą prie stalų puošia raudonos ir geltonos spalvos staltiesės, su ramiomis su Norah Jones Love Song pereinanti iš garsiakalbių.
Daina Li
Tai vadinama “Šanchajaus 3 Metinė Meilė ir santuoka Expo.”
Tačiau šiuo masyvi rinkimas už vienkartinius Kinijos vyrų ir moterų atmosfera buvo neabejotinai unromantic.
Jis yra vienas iš labiausiai kalbėjo apie klausimus Kinijos visuomenėje, nes išsilavinusių moterų daug yra užmirštas, nes jie nustatyti labai aukštus standartus savo ateitį husbands.More nei 18.000 žmonių preregistered savaitgaliui atveju, įsikūręs gana Netinka ir klesti apsipirkimas kompleksas specializuojasi namų ir biuro baldų.
Minia sutiko skydai parašėte sąrašus tūkstančių vienišų vyrų ir moterų – vieną sąrašą rožinė ir mėlyna kita. Per kelias minutes atidaryti duris lietingą šeštadienio rytą, lankytojų susispietė studijuoti sąrašus ir imtis gyvybiškai intel apie galimą jaunieji – amžių, ūgį, švietimo, metinės pajamos ir jų registruotos gimtajame mieste, taip pat žinomas kaip Hukou.
Kai kurie žmonės paėmė užrašus, o kiti išpirko nuotraukų vieno įrašų su savo mobiliųjų telefonų.
“Sveiki visi mūsų 8 minučių greičio pažintys atveju” paskelbė ceremonijų meistras ilgainiui.
Kai aštuonias minutes pakilo, kiekvienas pasimatymas buvo pavesta judėti. “Vyras Svečiai prašome perkelti dvi vietas į kairę” Strėlės diktorius.
Kai dalyvių, tai buvo pirmas kartas, jie kada nors buvo į pasimatymą.
“Tai naudinga … tai kaip mokslinių tyrimų, sakė Yixin Bai, 20-metų vyras namo vasaros atostogų iš Kanados universitete.
Bai sakė, kad jis niekada neturėjo draugei anksčiau. Tai nėra neįprasta tarp jaunų kinų, atsižvelgiant daugelis paauglių yra skatinami turintys bet romantinius santykius vidurinėje mokykloje ir liepė sutelkti dėmesį į mokyklos darbo vietoje. Jis atėjo į parodų sužinoti ko nori moterys iš vyrų.
“Po prašydamas juos, dabar žinau ką: Moterys nemėgsta vyrų remtis jų tėvai,” sakė jis.
Zhenai įkūrėjas ir generalinis direktorius yra Kolumbijos universiteto išsilavinę buvęs bankininkas pavadintas Daina Li. Jis sako, kad vieno vaiko politika įgyvendinama Kinijos vyriausybės 1979 m lėmė jaunų suaugusiųjų, turinčių neturtingų socialinių įgūdžių – labai svarbus pažintys žaidimą.
“Vaikų, gimusių po 1980 daug, jie neturi brolių ir seserų. Taigi jie auga tokioje aplinkoje, kur jūs neturite patirties, kad galėtų susitikti su žmonėmis priešingos lyties, Li išreiškė nuomonę.
Daugelis dalyvių teigė, kad jie atėjo prie konvencijos, nes jiems reikia pagalbos. Jie sakė, kad jie buvo sunku susitikti su potencialiais romantiška partnerių ne juos nedelsiant ratą šeima ir draugais.
Ir daugelis kinų artėja prie dešimtmečio pabaigoje, ypač moterims, patiria didžiulį spaudimą susituokti.
“Mano mama klausia:” Kodėl jūs vis dar vienišas? Ar beproti? “Sakė Elsie, 26-metų moteris, kuri dalyvauja greitojo pažintys sesijos.
Moteris šalia jos, kuris paprašė būti vadinamas gegužės ir taip pat 26, sakė, kad jos tėvas paklausė tą patį klausimą.
“Kiekvienas žmogus turi tą pačią istoriją”, sakė gegužės juoktis. “Jaučiuosi nemokamai, nes aš vienas … bet aš žinau, tai yra laiko turiu iki šiol kažkas. Man reikia susituokti iki trisdešimties metų.” Tiek moterys, sakė, kad jie nenorėjo tapti shengnu, arba “likusių moterų.”
“Tai yra viena iš labiausiai kalbėjo apie klausimus Kinijos visuomenėje, nes išsilavinusių moterų daug yra užmirštas, nes jie nustato labai aukštą standartą ateities vyru … ir jie ne taip noriai, priešingai nei jų tėvų kartai, eiti į kompromisą , “sakė Zhenai LI.
Gegužės turintis gerą darbą žmogiškųjų išteklių tarptautinėje įmonėje ir kalba angliškai, sakė, kad tai buvo jos pirmas kartas, ne rungtynės priėmimo atveju. Ji sakė, kad ji niekada neturėjo vaikino iki ar buvo meile.
“Aš neturiu laiko susipažinti su kitų patinų panašaus amžiaus … tai kodėl aš negaliu rasti savo Mister Teisė,” sakė ji. “Aš tiesiog noriu, kad turiu šiek tiek sėkmės šiandien.”
Aš neturiu laiko susipažinti su kitų patinų panašaus amžiaus … tai kodėl aš negaliu rasti savo Mister Right.Then ji stovėjo šiek tiek nerangiai kaip žmogus, tėvas paėmė iš jos nuotrauką perkrautas koridoriuje. May tėvas atrodė per jo kolega peties, murmantys patarimus, skaitmeninis vaizdas buvo imtasi.
Gegužės atrodė patenkintas ir dėkingas dviem tėtis.
“Jie abu bando padėti savo vaikui rasti savo poną Tikrąjį ir Miss Teisė”.

Nepaisant to, kad atmetė dviejų vyrų, gegužės buvo geros nuotaikos. Ji sakė, kad du vyrai norėjosi moterų, kurios registruota Hukou Šanchajuje.
Dėl tūkstančių vienišų vyrų ir moterų rinkimo, tai buvo keista pastebėti, kad ten buvo labai mažai flirtuoti vyksta.
Žmonės klajojo koridoriais įlaipinami knygelėse rungtynės nesiekiančioms įmonėms ir sustojo klausytis savipagalbos paskaitas iš “gyvenimo trenerių,” kurie buvo mokyklinis moterų, kaip “prekės” patys.
Tuo metu, Meilė ir santuoka Expo jaučiau darbo mugėje.
Dabar naršo rungtynės priėmimo verslininkas Li sakė, kad buvo teisingas palyginimas.
Ieškoti sutuoktinis yra “beveik kaip rasti darbą,” sakė jis.
“Žmonės yra linkę būti labai pragmatiški,” aiškino jis. [Būdama viena] yra problema, kad jūs privalo nustatyti ir jūsų tėvai jaučia, kad tai yra jų pareiga pasirūpinti, -.. Gauti šį problema išspręsta ”
Kitas stulbinantis atradimas buvo tai, kad ten buvo beveik tiek pat tėvai Meilės ir Santuoka Expo, kaip ten buvo vieniši vyrai ir moterys.
Kai kurie tėvai stovėjo prie triukšmingo įėjimo į konvencijos telpa spaudos plakatus reklamoje savo netekėjusi Vaikai detales. Kiti vaikščiojo kartu su savo suaugusių sūnų ir dukterų, tikrinimo skirtingų rungtynių priėmimo agentūrų kabinų.
Vienas atitikmuo virimo aparatas CNN sakė ji turėjo uždrausti tėvams vežasi jų vaikus į greičio pažintys lentelėse.
“Gerbiu savo tėvų nuomonę,” sakė d. “Jei mano tėvai sako, kad šis vyrukas yra nieko gero, tada aš ne dienos [jį]. Tačiau jei mano tėvai sako, tai vienas yra gerai, kad jie yra laimingi su šiuo berniuku, tada bandysiu.”
Kai kuriais atvejais, motinos ir tėvai aiškiai vaidino, kaip socialinius ledlaužių savo vaikams vaidmenį.
Vienu metu, o klajojo Konvencijos koridorius, gegužės turiu skambinti. Tai buvo jos tėvas, kuris taip pat buvo ten.
Gali rasti jį stovintį šalia kito tėvo jis ką tik susitiko.
Vyras atsitiko turėti vieną sūnų, kuris dirbo banke ir nedalyvavo konvenciją. Laimei jis atliko nuotrauką – ir pasas – jo sūnų, kurį jis parodė, kad gegužės mėn.
“Jo paveikslas gerai atrodo. Šiek tiek gražus,” Gegužės atsakė.

EU-Asia