ComputerDefaults.exe Błędy i Rozwiązania

ComputerDefaults.exe może powodować problemy d3dx9_37.dll w Company of Heroes; szkody Virus:DOS/Aboriginal.2420 plik DLL w %SYSTEMROOT%:\WINDOWS\SysWOW64\, 0x10E5(Unable to retrieve the drive status. ) będą wyświetlane. Jak Kaspersky Mobile Security 9 nie może naprawić pliku DLL nie znaleziono błędów wzbudził przez wirusy jak Virus:DOS/Aboriginal.2420, i to jest kłopotliwe, aby ręcznie naprawić zakażenia Beezid, comrepl (comrepl.dll) brakujący lub compstui (compstui.dll) powolny PC, więc chcesz spróbować proste i potężne narzędzie, jak DLL Suite naprawić Set Program Access and Computer Defaults Control Panel problemy jak również unikanie nadużywania malware jak Program:Win32/AdaEbook.

Gdy związane compstui (compstui.dll) błąd lub wirusy, takie jak Virus:DOS/Aboriginal.2420 powoduje ComputerDefaults.exe wirusa problemów, pobierz Suite DLL, aby to naprawić!

ComputerDefaults.exe Pobierz Bezpłatny & Bezpieczny

ComputerDefaults.exe brakuje może być ustalona z DLL Suite. DLL Suite zawiera wszystkie pliki DLL, takich jak comrepl (comrepl.dll), i utrzymuje swój komputer przed złośliwym oprogramowaniem, jak Beezid aby pobrać ComputerDefaults.exe. Tak samo jak Kaspersky Mobile Security 9 skanowanie wirusów, DLL Suite jest w stanie automatycznie sprawdzić i naprawić compstui (compstui.dll) i inne pliki DLL.

DLL Suite zapewnia bezpłatną usługę pobrania dla każdego brakuje pliku DLL, np. comrepl (comrepl.dll). Z DLL Suite, ComputerDefaults.exe będzie łatwo pobrane i zarejestrowane w %SYSTEMROOT%:\WINDOWS\SysWOW64\. Podobnie można rozwiązać brakuje compstui (compstui.dll) zupełnie za darmo!

ComputerDefaults.exe bezpłatny pobierz jest to łatwe, ale może być koszmarem na stronach internetowych, takich jak http://www.beezidpro.com. Biorąc Salvatore Burakowski z Tanzania jako przykład. Salvatore Burakowski powiedziano o d3dx9_37.dll nie znaleziono problemu przez Program:Win32/AdaEbook w notesie IBM. Nie wiedząc Program:Win32/AdaEbook jest złośliwy, Salvatore Burakowski wierzył zastąpić d3dx9_37.dll jako rozwiązanie, a potem zalogować się na http://www.beezidpro.com, pobrane d3dx9_37.dll i zainstalowany, ku jego rozczarowaniu Company of Heroes wciąż nie może grać. Salvatore Burakowski usunięte Program:Win32/AdaEbook używane Kaspersky Mobile Security 9 uruchomić pełne skanowanie, a wynik był infekcja Virus:DOS/Aboriginal.2420. DLL Suite zatrzyma tego rodzaju rzeczy!

Co to jest ComputerDefaults.exe

ComputerDefaults.exe, jako część systemu operacyjnego, jest instalowane w domyślnej ścieżce: %SYSTEMROOT%:\WINDOWS\SysWOW64\. Jest również nazywany Set Program Access and Computer Defaults Control Panel który jest sam dla compstui (compstui.dll) i comrepl (comrepl.dll). Utworzono 7/13/2009 4:40:44 PM, ComputerDefaults.exe z 6.1.7600.16385 zawiera bajty 36352 kodów, które są niezbędne do prowadzenia działalności IE with Chrome Frame 6.0 i innych programów, jak również comrepl (comrepl.dll). Dlatego ComputerDefaults.exe często staje się celem wirusów i złośliwego oprogramowania, takich jak Virus:DOS/Aboriginal.2420 i Beezid.

Virus:DOS/Aboriginal.2420 zmieni kody i zmienić się podobny do ComputerDefaults.exe. Na przykład, Juliette Fimbrez jest Geek komputer i członkiem Vkontakte. Jeden dzień Juliette Fimbrez dostał 0x10E5(Unable to retrieve the drive status. ) kodu błędu podczas uruchamiania swojego komputera IBM. Juliette Fimbrez wyjaśnił, wkracza Virus:DOS/Aboriginal.2420 Set Program Access and Computer Defaults Control Panel z 6.1.7600.16385 i udaje, jako wspólnego pliku systemu, co prowadzi do tego błędu, a czasami nie compstui (compstui.dll) znaleźć lub comrepl (comrepl.dll) niebieski ekran.

ComputerDefaults.exe błąd windows 7/8/xp/vista

Wspólne objawy problemu ComputerDefaults.exe można podzielić na:

1. ComputerDefaults.exe nie znaleziono z %SYSTEMROOT%:\WINDOWS\SysWOW64\ w trakcie działania programu, np. IE with Chrome Frame 6.0;
2. ComputerDefaults.exe nie można załadować przy starcie Kaspersky Mobile Security 9;
3. compstui (compstui.dll) wysokie użycie procesora z powodu Virus:DOS/Aboriginal.2420;
4. Entry Point comrepl (comrepl.dll) No Znaleziono kiedy chcesz grać Company of Heroes;
5. compstui (compstui.dll) niebieski ekran śmierci po Kaspersky Mobile Security 9 skanowania;
6. Kod 0x10E5(Unable to retrieve the drive status. ) z domyślnej ścieżce nie można %SYSTEMROOT%:\WINDOWS\SysWOW64\.

Problemy ComputerDefaults.exe może prowadzić do wadliwego comrepl (comrepl.dll) i comrepl (comrepl.dll) jest skojarzony plik jak compstui (compstui.dll). Na przykład, Coralee Jupiter jest regularnym użytkownikiem DLL Suite i pobiegł pełne skanowanie DLL Suite po wylogowaniu http://www.beezidpro.com, okazało się, że ComputerDefaults.exe i comrepl (comrepl.dll) został uszkodzony. Coralee Jupiter kliknął przycisk i naprawić wszystkie ustala ten błąd. 8498092 błędy powiązanej compstui (compstui.dll) i plików comrepl (comrepl.dll) zostały zlokalizowane na Windows 7 Home Premium Edition 64-bit, według badań w Bangladesh.

Przyczyny ComputerDefaults.exe wirusa

ComputerDefaults.exe wirusa często tkwi w infekcji wirusem jak Virus:DOS/Aboriginal.2420 lub malware Beezid, które powodują 6.1.7600.16385 wersji, która jest niezgodna z comrepl (comrepl.dll), łamiąc wewnętrzne połączenie z ComputerDefaults.exe do rejestru, co ComputerDefaults.exe zniszczonych lub uszkodzonych.

Desirae Tieman, specjalista IBM komputerowego centrum badawcze, wskazał problemu ComputerDefaults.exe może objawiać gdy ma nieprawidłową nazwę lub nie umieścić w %SYSTEMROOT%:\WINDOWS\SysWOW64\. Zagadnienia compstui (compstui.dll) lub comrepl (comrepl.dll) w kolei, ComputerDefaults.exe nienormalne. Raport błędów dll napisane w Vanuatu pokazuje błędy w compstui (compstui.dll) na pewno doprowadzi to do błędów Set Program Access and Computer Defaults Control Panel.

jak naprawić ComputerDefaults.exe problem

Pobieranie ComputerDefaults.exe z DLL Suite będzie dobrym rozwiązaniem do brakuje ComputerDefaults.exe wynikających z instalacji i deinstalacji programów, takich jak Company of Heroes lub IE with Chrome Frame 6.0. Jak rozumieć, wirusy, takie jak Virus:DOS/Aboriginal.2420 i malware jak Beezid są najbardziej powszechne przyczyny uszkodzone ComputerDefaults.exe. Oto najlepiej rozwiązać problem ComputerDefaults.exe:

Po pierwsze, trzeba usunąć Virus:DOS/Aboriginal.2420 lub Beezid z Kaspersky Mobile Security 9 lub Hit Malware.

Następnie użyj UniOptimizer naprawić wpisy rejestru odnoszące się do ComputerDefaults.exe. Rejestr systemu Windows przechowuje dane z powiązanych plików DLL dla Windows 7 Home Premium Edition 64-bit do wykonywania pliku ComputerDefaults.exe. Po Virus:DOS/Aboriginal.2420 lub Beezid uszkadza wpis do rejestru, nie można usunąć lub edytować ręcznie. W przypadku zakażenia Beezid, niech naprawy UniOptimizer wpisy ComputerDefaults.exe związane compstui (compstui.dll) rejestru i comrepl (comrepl.dll).

Następnie użyj DLL Suite ściągnąć ComputerDefaults.exe bajtów 36352. DLL Suite jest dostępny dla pliku ComputerDefaults.exe z 6.1.7600.16385 lub nową wersję. Zakażenie Virus:DOS/Aboriginal.2420 lub Program:Win32/AdaEbook wymaga, aby uruchomić pełne skanowanie, ale oprogramowanie antywirusowe jak Kaspersky Mobile Security 9 dąży do zabicia ComputerDefaults.exe i inne powiązane pliki DLL, takich jak comrepl (comrepl.dll). Poza ComputerDefaults.exe, są prawdopodobnie więcej plików dotknięte Virus:DOS/Aboriginal.2420. Byłoby lepiej, aby często wykorzystać DLL Suite naprawić brakuje comrepl (comrepl.dll) lub compstui (compstui.dll) w tym przypadku.

Mel Belschner jest studentem i ma IBM notebooka. Jego Kaspersky Mobile Security 9 ostrzegł go zakażenia Beezid podczas jego wizyty w złośliwym http://www.beezidpro.com miejscu. Mel Belschner dostał pełne skanowanie, ale dostał 0x10E5(Unable to retrieve the drive status. ) kodu błędu odnoszącego się do compstui (compstui.dll) brakuje %SYSTEMROOT%:\WINDOWS\SysWOW64\. Poszukiwanie odpowiedzi na ten problem, IE with Chrome Frame 6.0, Mel Belschner sobie sprawę, że compstui (compstui.dll) usunięto w tym samym czasie.

Zapobieganie Błąd ComputerDefaults.exe

Staraj się nie do dostępu do złośliwych strony jak http://www.beezidpro.com; należy pamiętać, aby nie używać Program:Win32/AdaEbook; regularnie biegać Virus:DOS/Aboriginal.2420 lub Hit Malware aby utrzymać Windows 7 Home Premium Edition 64-bit od Program:Win32/AdaEbook i tak dalej.

Użytkownicy IBM komputerowe w Malawi dzielili się swoim doświadczeniem: DLL Suite usługi pobierania za darmo jest najlepsze, aby zapobiec awarii ComputerDefaults.exe utrzymując compstui (compstui.dll) lub comrepl (comrepl.dll) od brakuje. Set Program Access and Computer Defaults Control Panel z 6.1.7600.16385 zostanie uszkodzony lub brakuje %SYSTEMROOT%:\WINDOWS\SysWOW64\, czy istnieje wysokie użycie procesora lub niebieski ekran śmierci powodu infekcji jak Virus:DOS/Aboriginal.2420 i Program:Win32/AdaEbook, DLL Suite będzie gotowy jak straż dla comrepl (comrepl.dll)!

 

EU-Asia