CompatProvider.dll Hatalar ve Çözümler

CompatProvider.dll Football Manager 2012 yılında gameux.dll soruna neden olabilir; Tool:Win32/Adialer.FC zarar %SYSTEMROOT%:\WINDOWS\SysWOW64\Dism\ içinde DLL dosyası, 0x1141(Privilege level) görüntülenir. DLL Suite DISM Compat Provider sorunları gidermek gibi Malwarebytes Anti-Malware Enterprise Edition DLL dosyası düzeltemez gibi Tool:Win32/Adialer.FC gibi virüsler tarafından uyandırdı hataları bulunan ve elle WinTools.net Home enfeksiyon tamir zahmetli değil, DismCore (DismCore.dll) eksik veya CbsProvider (CbsProvider.dll) yavaş PC, bu nedenle, basit ve güçlü bir araç denemek istiyorum hem Program:Win32/Advspydetect gibi kötü amaçlı yazılım kötüye kaçınarak olarak.

ilgili CbsProvider (CbsProvider.dll) hatası veya gibi virüsler Tool:Win32/Adialer.FC neden CompatProvider.dll eksik sorunların, bunu düzeltmek için DLL Suite indirin!

CompatProvider.dll Indirmeler Ücretsiz & Güvenli

Eksik CompatProvider.dll DLL Suite ile sabitlenebilir. DLL Suite gibi DismCore (DismCore.dll) gibi tüm DLL dosyaları içerir ve CompatProvider.dll indirmek şekilde WinTools.net Home gibi kötü amaçlı yazılım uzak PC tutar. Virüs tarama Malwarebytes Anti-Malware Enterprise Edition aynı, DLL Suite otomatik olarak kontrol ve CbsProvider (CbsProvider.dll) ve diğer DLL dosyalarını düzeltmek için yapabiliyor.

DLL Suite gibi DismCore (DismCore.dll) gibi eksik DLL dosyası, ücretsiz indirmeler hizmet vermektedir. DLL Suite ile, CompatProvider.dll kolayca indirilebilir olacak ve %SYSTEMROOT%:\WINDOWS\SysWOW64\Dism\ içine kayıtlı. Aynı şekilde CbsProvider (CbsProvider.dll) tamamen ücretsiz kayıp çözebilir!

CompatProvider.dll ücretsiz indirmeler kolay, ama http://www.wintools.net/ gibi web sitelerinde bir kabus olabilir. Örnek olarak Algeria gelen Kerry Early almak. Kerry Early onun Getac dizüstü Program:Win32/Advspydetect toplantısında bulunmayan bir gameux.dll söylendi. Program:Win32/Advspydetect kötü niyetli olduğunu bilmeden, Kerry Early bir çözüm olarak gameux.dll yerine inanılan, o zaman, http://www.wintools.net/ oturum gameux.dll indirilen ve hayal kırıklığı Football Manager 2012 için, yüklü yine oynayamadı. Kerry Early, Program:Win32/Advspydetect kaldırıldı tam tarama çalıştırmak için Malwarebytes Anti-Malware Enterprise Edition kullanılan ve sonuç Tool:Win32/Adialer.FC enfeksiyonu oldu. DLL Suite bu tür şeyler durur!

CompatProvider.dll nedir

CompatProvider.dll, işletim sisteminin bir parçası olarak, varsayılan yoluna yüklenir: %SYSTEMROOT%:\WINDOWS\SysWOW64\Dism\. Ayrıca, CbsProvider (CbsProvider.dll) ve DismCore (DismCore.dll) için aynıdır DISM Compat Provider denir. 7/13/2009 4:18:43 PM oluşturulan, 6.1.7600.16385 bir CompatProvider.dll BlackBerry8520 5.0.0.592 işlemleri ve diğer yazılım hem de DismCore (DismCore.dll) için gerekli olan kodları 141312 bayt içerir. Bu nedenle, CompatProvider.dll genellikle Tool:Win32/Adialer.FC ve WinTools.net Home gibi virüs ve kötü amaçlı yazılım, hedefi haline gelir.

Tool:Win32/Adialer.FC kodlarını değiştirmek ve CompatProvider.dll kendini benzer yeniden adlandırır. Örneğin, bir bilgisayar Jamaal Sheltrown Geek ve Vkontakte üyesidir. Onun Getac bilgisayarınızı başlatırken bir gün Jamaal Sheltrown hata kodu 0x1141(Privilege level) var. Jamaal Sheltrown Tool:Win32/Adialer.FC hakim 6.1.7600.16385 bir DISM Compat Provider ve ortak bir sistem dosyası olarak miş, bu hata yol açan ve bazen CbsProvider (CbsProvider.dll) bulunamadı, ya DismCore (DismCore.dll) mavi ekran, açıkladı.

CompatProvider.dll hata windows 7/8/xp/vista

CompatProvider.dll sorunun yaygın belirtileri olarak toplanabilir:

1. CompatProvider.dll böyle BlackBerry8520 5.0.0.592 gibi bir program, çalışan sürecinde %SYSTEMROOT%:\WINDOWS\SysWOW64\Dism\ bulunabilir;
2. CompatProvider.dll yükleyemiyor Malwarebytes Anti-Malware Enterprise Edition en başlangıçta;
3. CbsProvider (CbsProvider.dll) nedeniyle yüksek CPU kullanımı Tool:Win32/Adialer.FC;
4. DismCore (DismCore.dll) Giriş Noktası Hayır Football Manager 2012 oynamak istediğinizde bulundu;
5. CbsProvider (CbsProvider.dll) ölüm mavi ekran sonra Malwarebytes Anti-Malware Enterprise Edition tarama;
6. kod 0x1141(Privilege level) varsayılan yolu %SYSTEMROOT%:\WINDOWS\SysWOW64\Dism\ gereken.

CompatProvider.dll sorunları hatalı DismCore (DismCore.dll) yol açabilir ve DismCore (DismCore.dll) CbsProvider (CbsProvider.dll) gibi ilişkili bir dosyadır. Örneğin, Thuy Akerley DLL Suite düzenli bir kullanıcı, ve o http://www.wintools.net/ kapalı giriş sonra DLL Suite dolu tarama koştu, bu CompatProvider.dll ve DismCore (DismCore.dll) bozuk olduğu ortaya çıktı. Thuy Akerley TÜM düğmesi Düzeltme tıkladım ve bu hata düzeltildi. Ilgili CbsProvider (CbsProvider.dll) ve DismCore (DismCore.dll) dosyaların 4655677 hataları Sudan bir araştırmaya göre, Windows 7 Home Premium Edition 64-bit bulunan edilmiştir.

CompatProvider.dll eksik nedenleri

CompatProvider.dll eksik genellikle, CompatProvider.dll gelen kayıt iç bağlantısını kırılma CompatProvider.dll hasarlı veya bozuk yapma, DismCore (DismCore.dll) uyumlu olmadıkları sürümü 6.1.7600.16385 neden Tool:Win32/Adialer.FC veya kötü amaçlı yazılım WinTools.net Home, gibi bir virüs enfeksiyonu yatıyor.

Yanlış bir adı vardır ya da %SYSTEMROOT%:\WINDOWS\SysWOW64\Dism\ koymak değilken Pilar Gansen, Getac bilgisayar araştırma merkezi, bir uzman tezahür CompatProvider.dll sorun olabilir dikkat çekti. Da CbsProvider (CbsProvider.dll) veya DismCore (DismCore.dll) sorunları CompatProvider.dll anormal olun. Mongolia yazılmış DLL dosyası hataları bir rapor CbsProvider (CbsProvider.dll) hataları kesinlikle yanlış DISM Compat Provider yol gösterir.

nasıl tamir CompatProvider.dll sorun

DLL Suite ile CompatProvider.dll indirme gibi Football Manager 2012 veya BlackBerry8520 5.0.0.592 gibi programlar, kurulum ve kaldırma kaynaklanan eksik bir CompatProvider.dll için iyi bir çözüm olacaktır. Biz anlaşıldığı gibi, Tool:Win32/Adialer.FC ve WinTools.net Home gibi malware gibi virüsler bir zarar görmüş veya bozulmuş CompatProvider.dll en sık nedenleridir. Aşağıdaki CompatProvider.dll sorunu çözmek için en iyisidir:

Öncelikle, Malwarebytes Anti-Malware Enterprise Edition veya Hit Malware ile Tool:Win32/Adialer.FC veya WinTools.net Home kaldırmak gerekir.

Daha sonra, CompatProvider.dll ile ilgili kayıt defteri girdilerini tamir UniOptimizer kullanın. Windows kayıt defteri CompatProvider.dll dosyasını çalıştırmak için Windows 7 Home Premium Edition 64-bit için ilgili DLL dosyalarını veri tutar. Tool:Win32/Adialer.FC veya WinTools.net Home bir kayıt defteri girdisi zarar sonra, silmek veya elle düzenleyemezsiniz. WinTools.net Home enfeksiyon durumunda, CbsProvider (CbsProvider.dll) ve DismCore (DismCore.dll) ile ilgili UniOptimizer onarım CompatProvider.dll kayıt defteri girdileri sağlar.

Daha sonra, 141312 bayt CompatProvider.dll indirmek için DLL Suite kullanın. DLL Suite 6.1.7600.16385 ya da herhangi bir yeni sürümü ile CompatProvider.dll dosya için kullanılabilir.

Tool:Win32/Adialer.FC veya Program:Win32/Advspydetect enfeksiyon tam bir tarama kullanmaktadır, ancak Malwarebytes Anti-Malware Enterprise Edition gibi antivirüs yazılımı CompatProvider.dll ve bu DismCore (DismCore.dll) gibi diğer ilişkili DLL dosyalarını öldürmek eğilimindedir. CompatProvider.dll yanı sıra, Tool:Win32/Adialer.FC tarafından tutulmuş daha fazla dosya muhtemelen vardır. Genellikle bu durumda eksik DismCore (DismCore.dll) veya CbsProvider (CbsProvider.dll) düzeltmek için DLL Suite kullanmak daha iyi olacaktır.

Leda Olverson bir üniversite öğrencisi ve bir Getac dizüstü vardır. Onun Malwarebytes Anti-Malware Enterprise Edition kötü niyetli site http://www.wintools.net/ yaptığı ziyaret sırasında WinTools.net Home enfeksiyon onu uyardı. Leda Olverson tam tarama koştu, ama %SYSTEMROOT%:\WINDOWS\SysWOW64\Dism\ eksik CbsProvider (CbsProvider.dll) atıfta bir hata kodu 0x1141(Privilege level) var. BlackBerry8520 5.0.0.592 bu sorunu cevabını ararken, Leda Olverson CbsProvider (CbsProvider.dll) aynı anda kaldırıldı olduğunu fark etti.

CompatProvider.dll Hata Önleme

http://www.wintools.net/ gibi kötü niyetli web sitesine erişmek için çalışın, Program:Win32/Advspydetect kullanmamayı farkında, düzenli benzeri Program:Win32/Advspydetect sizin Windows 7 Home Premium Edition 64-bit tutmak için Tool:Win32/Adialer.FC veya Hit Malware çalıştırın ve.

Angola içinde Getac bilgisayar kullanıcıları deneyimlerini paylaştı: DLL Suite ücretsiz indirme hizmeti eksik gelen CbsProvider (CbsProvider.dll) veya DismCore (DismCore.dll) tutarak CompatProvider.dll hata önlemek için en iyisidir. Bir DISM Compat Provider 6.1.7600.16385 %SYSTEMROOT%:\WINDOWS\SysWOW64\Dism\ gelen bozuk veya eksik alır, ya da yüksek CPU kullanımı veya Tool:Win32/Adialer.FC ve Program:Win32/Advspydetect gibi enfeksiyon nedeniyle ölüm mavi ekran var var, DLL Suite sizin DismCore (DismCore.dll) için bir bekçi gibi hazır olacak!

 

EU-Asia