Co můžete očekávat na Apple WWDC

Tam byly některé hřmění o možném novém iPadu. To bylo něco více než sedm měsíců, co iPad Mini byl odhalen, když a jen čtyři měsíce od Apple nabídl 128GB verzi jeho větší protějšek. Takže nový model bude překvapení.
Ale jeho otevření keynote téměř vždy dělá zprávy. Konference byla odrazovým můstkem pro dva telefony (iPhone 3GS v roce 2009 a iPhone 4 v roce 2010) a několik nových, nebo aktualizovat, Mac.
V letošním roce, bývalý zdá velmi nepravděpodobné. Ten? Možná ne tolik.
Fanoušci se dožadují nějaké vzrušení, protože Apple nezavedl zásadní nový produkt od iPad Mini v říjnu loňského roku. A s rostoucí konkurencí takových rivalů jako je Amazon a Samsung, je tu vždy šance, že utajené lidé z Cupertino se vaří něco velkého.
Vypadá to, že jen otázkou času, kdy Apple skoky do stále více přeplněné streaming-hudebním trhu vedené Pandora, Spotify a další.
Apple se zabývá výrobou zabývá gramofonovými jako Universal Music a Warner Music Group, které by jim umožnily proudu písní uživatelům jako součást bezplatné nebo placené předplatné služby.
Pozorovatelé očekávají jako platforma, případně tzv. iRadio by existovat rozdíl od iTunes, Apple digitální mediální služby, a zaměřit se na mobilních zařízeních.
Longshots
Pouzdro na tech se stává obrovský pole a Apple by jistě chtěl ochladit některé z tepla v poslední době Glass Google.
Hodinky se cítí o něco častěji než TV, ale ne o mnoho. Letos na podzim, právě včas pro dovolenou nákupy, zdá pravděpodobnější datum vydání pro jednu nebo obě. A dost možná, pro nový iPhone.
Jistě, existuje realistická očekávání. Pak jsou tu opravdu zábavné ty.
Doufám, že prameny věčný v fanboy hrudi, takže nebudeme těmi, sestřelit naděje na velký, “ještě jedna věc” překvapení.
A hele – CEO Tim Cook již škádlil “vzrušující nový produkt kategorie” v letošním roce.
Podle pozorovatelů, Apple TV set byl na pokraji propuštění let. (Odborníci jsou jen Ujistěte se, že společnost se chystá na zavedení televizi. Nakonec.)
Něco více než před rokem, byl podivně zvláštní Best Buy surveyasking věrné zákazníky o “konceptu” z Apple TV. Vypadá to, že příliš mnoho skutečnou věc nikdy nestane. Ale stane se to příští týden? To není pravděpodobné.
Vstup do mýtického “iTV” je sledovat Apple – jiným výrobkem je každý jistě se blíží, i když řekl, Apple nic takového.
Všechny tech světa oči bude na Apple pondělí, když Výpočetní obří 24. výroční Worldwide Developers Conference začíná v San Francisku.
Jak jeho název napovídá, týdenní setkání umožňuje Apple hostitele prezentací a workshopů pro lidi, kteří se živí psaním aplikace a další software, který běží na své výrobky.

EU-Asia