BT zaskoczy up sportowych klientów w celu zwiększenia

Wyniki poprawy poszły trudne cięcia kosztów jazdy nałożonego przez Livingston, co pozwoliło mu na kierowanie grupą przez spowolnienie gospodarcze poprzez podniesienie zysków i dywidendy, a jednocześnie inwestowanie w sieci superszybkiego i praw sportowych.
“Jestem niezmiernie dumny, że doprowadził BT w ciągu ostatnich pięciu lat,” Livingston powiedział. “Fundamenty są na miejscu na ekscytującą przyszłość i jestem przekonany, że BT będzie jeszcze większy postęp pod przewodnictwem Gavina i nasz utalentowany zespół.”
Livingston, który będzie pracować dla rządu, zostanie zastąpiony przez szefa sprzedaży detalicznej, Gavin Patterson.
Uruchomienie BT Sport na początku sierpnia ma na celu zwiększenie lojalności klientów oraz ilość konsumenci są skłonni zapłacić, a zmniejszenie ilości abonentów, którzy wada brać ich szerokopasmowego i telefonii z rywalem BSkyB (LSE: BSY.L – news ).
Strata na poziomie grupy linii konsument był na najniższym poziomie od pięciu lat i zajęło 50 procent akcji na nowe dodatki szerokopasmowych na rynek.
Wyniki podkreślił, zmiany dokonane przez ustępującego prezesa, ze koszty i inwestycje ukierunkowane na nowej sieci światłowodowej oraz usługi telewizyjnej, aby spróbować wrócić grupę do wzrostu przychodów po spadku cztery lata.
“BT nadal duży postęp, dostarczając kolejne ćwierć stałego wzrostu zysku przed opodatkowaniem bazowego,” Livingston powiedział. “To jest mimo wpływu regulacji oraz znaczne inwestycje dokonywane na przyszłość.
“Jest to pierwsze dni, ale jesteśmy bardzo zadowoleni z dobrego startu w BT Sport. Ponad pół miliona gospodarstw domowych teraz zamówić BT Sport i to zanim kanały nawet uruchomiona.”
W pierwszym kwartale przychody spadły lepiej niż oczekiwano 1 procent do 4,5 mld funtów (6,9 miliardów dolarów), z bazowych przychodów również w dół 1 proc. Skorygowany zysk przed opodatkowaniem był jednak aż o 5 procent i wygodnie przed konsensusu ze względu na Dobre wyniki pionu detalicznego.
Ponad pół miliona klientów zgłosiło się do podjęcia BT (LSE: BT-AL – news) to nowy sport service, grupa powiedział w czwartek, jak donosił ostateczny zestaw wyników pod Ian Livingston do nasadkę jego pięć lat na czele.
167-letni były monopol państwowy, który został sfaulowany w 2008 i 2009 roku przez szereg ostrzeżeń profit, pisał pierwsze zyski kwartał wygodnie przed prognoz napędzanych ciężkich cięć kosztów i dobrym wynikom sprzedaży detalicznej podział.

EU-Asia