BT klõpsatusega up sport kliente, et suurendada

Parandada tulemusi seejärel kõva kokkuhoiu sõita kehtestatud Livingston, mis võimaldas tal juhtida rühma kaudu majanduslangus suurendades kasumit ja dividende samas investeerivad ülikiire võrgu ja spordiga seotud õigused.
“Ma olen tohutult uhke, et on viinud BT on viimase viie aasta jooksul,” Livingston ütles. “Sihtasutused on olemas põnev tulevik ja ma olen kindel, et BT teeb veelgi edusammudest Gavin juhtkond ja meie andekas meeskond.”
Livingston, kes läheb tööle, et valitsus, mis asendatakse juht jaemüük, Gavin Patterson.
Käivitamist BT Sport alguses august eesmärk on suurendada klientide lojaalsust ja summa tarbijad on nõus maksma, samas vähendades abonentide andjatelt võtta oma lairiba-ja telefoni rivaal BSkyB (LSE: BSY.L – uudised ).
Grupi tarbija line kahjum oli madalaim tase viie aasta jooksul ja see võttis 50 protsenti turuosa uute lairiba täiendused turul.
Tulemused rõhutas tehtud muudatused lahkuv tegevjuht, koos kulude vähendamine ja investeeringute keskendunud uue kiudoptilise võrgu ja TV teenust proovida uuesti grupi tulude kasvu pärast nelja-aastast langust.
“BT on jätkuvalt teinud edusamme, pakkudes teise kvartali tugeva kasvu maksustamiseelne kasum,” Livingston ütles. “Seda hoolimata mõju määruse ja olulisi investeeringuid teeme tulevikus.
“See on esimestel päevadel, kuid meil on väga hea meel tugeva alguse BT Sport. Rohkem kui pool miljonit majapidamist on nüüd tellitud BT Sport ja see on enne kui kanalid on isegi alanud.”
Aasta esimese kvartali müügitulu oli maas parem oodatust 1 protsenti 4500000000 £ ($ 6900000000), mille peamine tulu ka alla 1 protsendi. Korrigeeritud kasum enne maksustamist siiski tõusis 5 protsenti ja mugavalt ees konsensuse tõttu tugev jõudlust Jaeäri.
Rohkem kui pool miljonit klienti sõlmis võtta BT (LSE: BT-AL – uudised) ‘s uus sport teenus, grupp ütles neljapäeval, kui ta teatas lõpuosa tulemuste alusel Ian Livingston kork maha oma viis aastat tüüri juures.
167-aastane endine riigimonopol, mis viidi alla 2008 ja 2009 seeria kasumit hoiatusi postitatud esimese kvartali kasum mugavalt ees prognoosid ajendatud raske kulude kokkuhoiust ja hea jõudluse Jaeäri.

EU-Asia