BT знімків до спортивної клієнтів для підвищення

Покращення результатів послідували жорсткі скорочення витрат приводу введені Лівінгстоном, який дозволив йому керувати групою через економічний спад за рахунок підвищення прибутку та дивідендів в той же час інвестиції в мережі надшвидкого та спортивні права.
“Я безмірно гордий тим, що призвело BT за останні п’ять років”, сказав Лівінгстон. «Основи знаходяться в місці для захоплююче майбутнє, і я впевнений, що BT буде добитися ще більшого прогресу під керівництвом Гевіна і наша талановита команда.”
Лівінгстон, хто збирається працювати на уряд, буде замінений керівник роздрібного, Гевін Паттерсон.
Запуск BT спорту на початку серпня призначений для підвищення лояльності клієнтів і кількість споживачів готові платити, при одночасному скороченні кількості абонентів, які дефекту, щоб взяти їх широкосмугового доступу і телефонії від конкуруючих BSkyB (LSE: BSY.L – Новини ).
Споживчі лінії Групи втрата була на найнижчому рівні за останні п’ять років, і він взяв 50-процентної частки на нових доповнень широкосмугового ринку.
Результати підкреслив змін, внесених вихідних генеральний директор, з витрати і інвестиції зосереджені на новій волоконно-оптичної мережі і ТБ-сервіс, щоб спробувати повернути групу до зростання доходів після чотирирічного спаду.
“BT продовжує вносити значний прогрес, забезпечуючи ще чверть стійке зростання Базова Прибуток до оподаткування”, Лівінгстон сказав. “І це незважаючи на вплив регулювання та значні інвестиції, які ми робимо на майбутнє.
“Це тільки початок, але ми дуже задоволені потужний старт у BT Sport. Більше півмільйона домогосподарств замовила BT Спорт і що, перш канали навіть запущений.”
За перший квартал, дохід знизився краще, ніж очікувалося, на 1 відсоток до 4,5 млрд. фунтів стерлінгів ($ 6,9 млрд), з основний дохід також знизився на 1 відсоток. Скоригований прибуток до сплати податків, проте, була зросли на 5 відсотків і зручно перед консенсусу у зв’язку з Високі показники за роздрібними підрозділом.
Більше половини мільйона клієнтів підписалися взяти BT (LSE: BT-AL – новина) нового спортивного обслуговування, група заявила в четвер, так як вона повідомила, остаточний набір результатів у рамках Ян Лівінгстон шапку його п’ять років біля керма.
167-річна колишня державна монополія, якою був збитий в 2008 і 2009 серії попереджень прибутку, відповідав перший квартал прибуток зручно перед прогнозів обумовлений важким скорочення вартості і хорошої продуктивності від роздрібного підрозділу.

EU-Asia