Brazilija reformos gali eiti balsuoti

Prezidentas rėmė protestus kaip žodžio laisvės išraiška, bet įspėjo atsitiktinis aktų plėšikavimą ir smurtą, kurie buvo registruojami.
Pirmadienį, Rousseff atstovai susitiko su laisvosios tarifas judėjimas iš Sao Paulo. Tai buvo jos pirmasis susitikimas su protesto lyderių.
pastarąsias savaites matėme didžiausių demonstracijų per kelis dešimtmečius, su dešimtimis tūkstančių, atsižvelgiant į miestų visoje šalyje gatvėse.
Protestai prasidėjo pasipiktinimą per viešojo transporto bilieto žygis, bet greitai ballooned apimti daug nuoskaudų prieš vyriausybės skaičių.
Rousseff pirmadienį atsakė tiesiai į kai protestuotojai poreikius, kuriame penkias “sutartis”, socialiniais klausimais.
Šiuose pasiūlymuose suderinti su labiausiai paplitusių susilaiko girdėjote per protestus – kad pinigai yra švaistomi, o ne naudojamas pagerinti brazilai situaciją.
“Kartu su žmonėmis, mes galime išspręsti dideles problemas”, sakė Rousseff. “Nėra jokios priežasties, turi būti inertiška, nusiraminti arba padalintas.
Tarp jų buvo referendumo pasiūlymas “, siekiant politines reformas, kad šalis turi,” sakė ji.
Pranešimą vyriausybė išgirsti iš protestuotojų, kad jie nori daugiau pokyčių greičiau, Rousseff sakė.
“Gatvės mums sako, kad šalis nori kokybės viešąsias paslaugas, kad jie nori daugiau veiksmingesnį mechanizmą, kovoti su korupcija, kuri užtikrintų tinkamą viešųjų pinigų panaudojimą, kad jie nori politinį atstovavimą, kad įsitvirtintų visuomenėje, kur, kaip jau minėjau anksčiau, pilietybė – – ir ne ekonominė galia – yra įdėti visų pirma, “sakė ji.
Ji kalbėjo su viršininkų ir merų susitikime.
Jos Kitos rekomendacijos:
– Fiskalinę atsakomybę su dėl infliacijos kontrolės ir ekonominio stabilumo dėmesio.
– Paspartinti investuoti į sveikatos apsaugą, įskaitant pinigų ligoninėse ir klinikose, paskatos gydytojų praktika skurstantiems srityse, ir užsienio gydytojų, kur trūkumas egzistuoja nuomos.
– Viešojo transporto pagerinimu 50 milijardų Reals (JAV $ 22000000000), naują infrastruktūrą ir nacionalin taryba transportavimo melodija.
– Padidinti visuomenės švietimą klausia Kongresą atidėti 100% pajamų iš naftos mokykloms.
Daugelis valstijų vyriausybes jau pasikeitė bilieto kaina šoktelėjo kad jau paskatino protestus, bet tai nesumažino protestus.
Be masinių antivyriausybinių protestų pabusti, Brazilijos prezidentas Dilma Rousseff pasiūlė referendumą būdas Vieta politines reformas viešajame rankose.

EU-Asia