Brazilai kovoti dėl vyriausybės atliekų

Nors šlovindami daugiausia taikius protestus, Rousseff pareiškė, kad tai, ką ji apibūdinama kaip “nesusijusios ir mažareikšmės smurto” turėtų būti susiduria “su jėga.”
Vyriausybės pareigūnai sako, kad jie pripažinti proteste laisvę išraiška, bet tai yra vieningos pranešimą, gautą iš demonstrantų trūkumas.
Šalies investicija į Pasaulio taurės ir Olimpinių žaidynių apima pinigus ir sveikatą viešojo transporto projektai, kurie kai protestuotojai susirūpinimą pavaduotojas sporto ministras Luis Fernandes sakė.
“Yra absoliučiai nieko prieštaringa tarp organizuoja Pasaulio taurės ir investicijos į sveikatos ir švietimo,” sakė jis.
Ar jūs ten? Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo, bet saugiai
Protestai organizuojami daugiausia universiteto studentai ir grupė vadinama Nemokama tarifas judėjimas, kuris nori viešasis transportas būtų nemokamas.
Protestai laikytis mažesnių demonstracijas, kuris prasidėjo reaguojant į planus padidinti kainas už Brazilijos viešojo transporto sistema, 3-3,20 realijas ($ 1,38 iki $ 1,47) savaitę, tačiau išplėsta į platesnius protestuojant dėl ​​ekonominių ir socialinių problemų kenčia sfera šalį.
Protestuotojai sako, kad jie pyksta, be kitų dalykų, vyriausybės sprendimų išleisti pinigus į Pasaulio taurės ir kitų projektų, o ne gerinti sveikatos priežiūros, švietimo ir kitas socialines programas.
Brazilija stato stadionus ir peržiūrint savo infrastruktūrą į priekį Pasaulio taurės ir 2016 olimpinės žaidynės, renginiai, įtraukti į pasaulio dėmesio Lotynų Amerikos tautos sudarė 201 milijonų žmonių.
Policijos didžiąja dalimi sudarė atgal, bet atbaido tuos, kurie bandė patekti į vyriausybės pastatą baksnodamas savo langus su policijos kliūčių.
Brazilai sako, kad jie pyksta dideli mokesčiai, korupcija, ir dosniam išlaidoms dėl artėjančio Pasaulio taurės futbolo turnyras, be kitų skundų. Protestai pirmadienį buvo didžiausia šalyje bent 20 metų.
Prezidentas Dilma Rousseff antradienį sakė jų pranešimą buvo girdėję.
“Tiesioginis pranešimas iš gatvių yra daugiau pilietiškumo, geresnių mokyklų, geresnių ligoninių, geresnės sveikatos, dėl tiesioginio dalyvavimo”, ji sakė šalies televiziją adresą. “Mano vyriausybė bando ir įsipareigojo socialinės transformacijos”.
Tarp protestuotojų jausmas, kad jie moka į sistemą, kuri yra ne suteikiant jiems atgal pakankamai pajamų.
“Tai viskas apie nacionalinius prioritetus”, sakė Fernando Jones CNN iReporter, kuris dalyvavo protestuose Rio de Žaneire. “Mes norime sveikatą, norime išsilavinimą.”
Brazilai tokie kaip jis atsiduria klausia, kaip vyriausybė naudoja savo mokesčių savo piliečiams, o žiūrėti, kaip milijonai žmonių praleido dėl pasirengimo Pasaulio taurės ir 2016 olimpines žaidynes.
San Paulas yra kitos protestų naktį scena Brazilija, su demonstrantais, kuriose raginama vyriausybės daugiau reaguoja į brazilų poreikius.
Protestai buvo pastatyta didžiuosiuose miestuose visoje šalyje, bet San Paulas buvo centru antradienio eitynes.
Tūkstančių, susirinkę daugiausia buvo taikus ir atmosfera buvo beveik švenčių. Bet bent jau viena maža grupė nesėkmingai bandė priversti savo kelią į savivaldybės pastatą.

EU-Asia