Boeing lennuliinide Kontrollige õhusõidukite

Boeing on andnud 68 lennukit 13 lennufirmad ja on 862 täitmata tellimusi.
Ta ütleb, et ta kavatseb suurendada tootmist 10 kuu lõpuni, kahekordne määr käesoleva aasta alguses.
“Käesolevates kontrolle on koguda andmeid, et toetada võimalikke õigusloome reguleerijad.”
Lennuõnnetuste Uurimise Büroo ütles avariimajakaga (ELT) – mis kasutab oma aku saata üksikasjad lennuki asukohta avarii korral – on nüüd keskenduda oma uurimise.
“Üksikasjalik läbivaatamine ELT näidanud mõningaid märke häireid aku rakud,” ütles Lennuõnnetuste Uurimise Büroo bülletäänis.
“See ei ole siiski selge, kas põlemisel valdkonnas ELT algatas vabastamist energia sees patareid või välise mehhanism nagu elektri lühike.”
Vahepeal Boeing on silmitsi võimaliku USA $ 2.750.000 tsiviilkaristuse väidetavalt kasutades teatud osi 777 ehitus, mis ei vasta standarditele ja korduvalt puuduvad tähtajad kaasnevaid kvaliteedi kontroll.
FAA ettepanek trahvi, öeldes Boeingu kommertslennukite divisjoni kulus rohkem kui kaks aastat, et täielikult lahendada probleeme pärast tundmaõppimisel kvaliteedikontrolli lüngad seotud kinnitusdetailide 777 ehitus.
“Me viime selle tegevuse pärast UK Lennuõnnetuste Uurimise Büroo Special Bulletin, milles soovitati, et lennuk mudelid fikseeritud Honeywell avariimajakat kontrollida,” ütles ta.
Eelmisel nädalal USA Föderaalse Lennuameti (FAA) tegi lennuettevõtjaid 787 eemaldada või kontrollida Honeywell avariimajakat.
“FAA valmistub väljastama lennukõlblikkuse direktiivi järgnevatel päevadel, mis muudaks nende kontrollide kohustuslik,” ütles FAA avalduse vabastati 20. juuli. “Federal Aviation määrused ei nõua suuremõõtmeliste kommertslennukite plaanipärase teenuse nendega varustatud.”
Uurimise tulla veidi rohkem kui kaks kuud alates Dreamliners lubati tagasi õhus pärast moderniseerimiseks määrata küsimus selle liitium-ioon akud.
Klientide nõudlus super-efektiivne lennuk on endiselt tugev vaatamata madalikule käesoleva aasta alguses.
Osana Boeingu jätkuvaid jõupingutusi, et lahendada Dreamliner probleemide reisilennuk tegija on välja pandud taotluse, et lennuettevõtjad kontrollida avarii majakas kasutada, et leida õhusõiduki avarii korral.
Taotlus põhineb soovitusel Ühendkuningriigi lennuõnnetuste uurimise Branch (Lennuõnnetuste Uurimise Büroo) pärast tulekahju pardal Etioopia Airlines 787 Dreamliner pargitud Londoni Heathrow lennujaam on 12. juuli.
Tulekahju põhjustas ulatuslikku kahju tagumine lennuki.
Keegi viga ei saanud, kuid vahejuhtum kinni radadel umbes tund enne alustatakse uuesti, lennujaama ütles.
Randy Tinseth, asepresident turunduse Boeing Commercial Airplanes, ütles oma avalduses, et lisaks 787, ettevõte on palunud operaatorid 717, Next-Generation 737, 747-400, 767 ja 777 lennukeid kontrollida õhusõidukit.

EU-Asia