Billionaires rassi saada hiljemalt luksus jet

Gulfstream lisanud mitmeid kellad ja viled, et uus joad, kaasa arvatud alumise salongi kõrgus, mis firma öelda vähendab väsimust kauglevi lendude ja võime kasutada oma iPhone kontrollida salongi omadused kaasa aknakatted, temperatuuri, valgustust ja kuvab.
Aga see ei ole lihtne olla balli. Üks asi, mida ta teeb, on elavdab konkurentsi. Kanada lennufirma Bombardier alustab Global 7000 aastal 2016 ja Global 8000 aastal 2017. Mõlemad lubadus isegi enam valikut kui G650, Global 8000 on võimalik lennata New Yorki Hongkong non-stop.
“Seal ei ole ühtegi hüpped ees keegi,” ütleb Gulfstream piirkondliku asepresident International Sales, Roger Sperry, kuid ta tunnistab, ei ole puudumine jõupingutusi. “Nad püüavad kogu aeg,” ütleb ta.
Kaebuse G650 – see võib kanda kuni 18 inimest – taandub suurus, kiirus ja ulatus. Mis tippkiiruseks Mach 0,925 – lähedal helikiirus – see on kiirem kui ükski teine ​​tsiviillennukite kasutusel. Vahemikus kuni 7000 meremiili miili reisijad lennata Londonist Buenos Aires ilma tankimata (peavalu jet-seade pikamaa äri rahvahulga).
Analüütikud ütlevad need lennukid lihtsalt ei kaevata staatus teadvusel viis Gulfstream teeb, tema allkiri suured ovaalsed aknad ja klanitud välisilme. “Nad lihtsalt ei ole nii hea. Arvan, et loeb midagi,” ütleb Sheridan.
Loe lähemalt: Hiina lennujaamu halvim õigeaegne lennud
G650 ei ole ainus valik neile, kes otsivad pikamaa, suur äri jet. Nii Boeing ja Airbus toota eralennukeid koos pikamaa ja luksus võimalusi, põhimõtteliselt muudetud versioone oma kaubandusliku lennukid. Üks Airbus klient on isegi ostetud A380 super-jumbo isiklikuks kasutamiseks.
“Me ei saa teha omadused, mis on Hiina turg hindab eriti, nagu suur ümmargune laud, mis on keskendunud Aasia elu. Saame teha Karaoke baarid,” ütleb David Velupillai Airbusi.
See on miljardäride “samaväärne vooder terve öö uue iPhone. Rahvusvahelised korporatsioonid ja ultra-rikas üksteise võidu oma käed Gulfstream 650, uusim ja kõige kadedus tekitavaid eralennuki turg. Telli üks homme kõmakas ette $ 65M ja näete oma lennuk 2017.
Gulfstream ütleb rohkem kui 200 on tellitud siiani ja see on rangelt ees, teenima. Tööstus insaiderid usun Disney, Nike ja Vormel 1 boss Bernie Ecclestone on ühed praegused kliendid.
Lennuk on olnud õnnistuseks Gulfstream pärast finantskriisi panna kitsendus äri jet tööstusele.
“Arvestades, kui raske turul olnud alates 2008 on midagi turg võitleb saada, selle asemel et võidelda müüa, on päris hea,” ütleb Paul Sheridan lennunduse nõustamine Tõusta.
G650 on paigutatud pöörduda kasvavat Hiina turul, kus kliendid eelistavad suuremate ning kallimate lennukitega. Wang Jianlin esimees Wanda Group ja Hiina üks rikkamaid mehi, ütles ajakirja Fortune ta soovib lisada ühe oma laevastikku. Varem sel aastal firma lendas üks Shanghai Asian Business Aviation Conference, põhiüritus täitmiseks hiina klientidele.

EU-Asia