Bernankė diskai Azijos akcijos pastovus

Prekių rinkų,, aukso stabilizavosi po kritimo 1,3 proc trečiadienį, o vario kainos pridėta 0,2 procento, tačiau išliko žemiau $ 7,000 už toną po kritimo 1,5 proc ankstesnėje sesijoje.
Brent žalios naftos kainoms, artimųjų 0,1 proc iki maždaug $ 108,50 už barelį atgavus 0,6 proc trečiadienį po duomenų iš JAV energetikos informacijos administracijos parodė Amerikos žalios atsargų sumažėjimas.
“Yra kažkas šiuose visiems pastabas, sakė Omer Esiner, vyriausiasis rinkos analitikas Sandraugos Valiutų Vašingtone.” Bernanke padarė gerą darbą ir palikti sau daug erdvės manevruoti, kalbant apie politiką. ”
Bernanke pastabų atėjo kaip Fed Beige Book ataskaita netiesioginiai informacijos apie verslo veikla parodė, kad JAV ekonomika ir toliau augs nedidelis arba vidutinio stiprumo tempas birželio ir liepos pradžioje, tačiau JAV būsto duomenys buvo nuviliantys.
Doleris artimųjų 0,1 proc prieš pagrindinių valiutų krepšelio, bet tai buvo pastovus ¥ 99,555 atgavus 0,5 proc nakties lyginant su Japonijos valiuta.
Euras taip pat buvo pastovus 1,3117 $.
“Intel” sumažino savo visą metų pajamų prognozę ir teigė, kad ji buvo sumažinus kapitalo išlaidas, nes ji pritaikyta suteikti jam pagalbą susitraukimo asmeninių kompiuterių pardavimų ir ekonomikos silpnumas Kinijoje, vienas iš jos didžiausių rinkų.
Azijos akcijos, vertinant pagal MSCI Azijos-Ramiojo vandenyno ex Japonijos indeksas, pridėta 0,2 procento, netoli penkių savaičių vienos dienos aukšto ankstesnėje sesijoje, o tiek Tokijo Nikkei ir Australijos akcijų įgijo 0,5 proc.
Toshiyuki Kanayama, vyresnysis rinkos analitikas Monex Inc Tokijuje, sakė jis tikėjosi igyja Nikkei būti uždėtas Intel Corp “(INTC.O) silpna perspektyvos.
Pabrėžęs rūpesčius per Kinijos ekonomikos sulėtėjimo, Japonijos gamintojų nuotaika taip pat pablogėjo liepą pirmą kartą aštuonis mėnesius “Reuters” apklausa parodė.
Azijos akcijos inched iki beveik penkių savaičių aukštumą ketvirtadienį po Federalinio rezervo pirmininkas Benas Bernanke pažadėjo išlaikyti pinigų politikos lengva artimiausioje ateityje, o doleris vyks į kuklias nakties padidėjimą.
Nors Bernanke įstrigo laiko juostoje, kad jis pirmą kartą išdėstytą birželio vėjo žemyn Fed 85000000000 $ per mėnesį obligacijų pirkimo programą, jis išėjo iš savo kelią pabrėžti, kad nieko nustatyti akmens.

EU-Asia