banko žaliavų pajamos yra paslaptis

Dėl kai kurių bankų investuotojams prekių prekybos duomenys yra labai svarbūs iš tikrųjų. Tikėjimas centras Įmonės atsakomybės (ICCR susitikime) sudaro $ 100.000.000.000 verta instituciniams investuotojams, pavyzdžiui, Finn, DC Gerbiamam. Grupė atvirai ragina korporacijos išvengti spekuliuoti dėl maisto produktų.
Bet atskleidimai yra taip trūksta, ICCR susitikime prisijungę kaip sesuo Nora Nash šv Pranciškaus Filadelfijoje seserų nelabai įsivaizduoja, ar jų investicijos į didžiųjų bankų, pavyzdžiui, “Goldman Sachs” laikytis šios filosofijos.
Varoma pasiryžimo investuoti į socialiai sąmoningas būdas, Finn anketa grupė buvo susirūpinusi bankų žaliavų veiklą nuo 2008 metų, kai energijos ir žemės ūkio produktų smaigalys sukėlė maisto riaušes Afrikoje. Klausimas, ar bankų prekybos veiklos dirbtinai didinti maisto kainas.
Pirmumo žinutė iš Goldman, pasiuntė prieš praėjusios savaitės Senato posėdį dėl bankų žaliavų veiklą, teigė, kad investicinės įmonės investicijos į materialųjį turtą, pavyzdžiui, aliuminio sandėliuose nevairuokite iki kainas. Bet tai liko neatsakytas, daugelis Finn klausimus apie tai, ką bankas daro sektoriuje.
(“Goldman persikėlė trečiadienį spręsti kritiką dėl Metro International metalų verslą, paskelbdamas, kad būtų pasiūlyti klientams tiesioginę prieigą prie saugomų aliuminio.)
Ataskaita siunčiama Finn, o vėliau išleido plačiai nenagrinėjo vieną iš savo platesnių problemų: tai ne už bankų vienas patys nežino, kiek daug jų prekių prekybos ginklai, kiek jie prekiauja, arba kiek pinigų jie padaryti.
“Mes norėtume daugiau viešumo, kad” Finn sakė.
Jis yra mažai tikėtina, kad gauti savo norą. Nors didžiausi šalies bankai privalėtų atskleisti savo veiklą tam tikrose vartotojų susiduria įmonėms, pavyzdžiui, hipotekos, yra toks reikalavimas jiems darys prekių pusėje.
Žaliavų “pajamos” skaičiai pranešama vertybinių popierių ir bankininkystės reguliavimo gali skirtis Wściekle – ir negali pateikti tiksliai apibrėžti atsižvelgiant į įmonės dydį.
Dauguma bankų pranešti kai kuriuos skaičius, tačiau vienas iš didžiausių – “Morgan Stanley” (Xetra: 885836 – naujienos) – nepateikė dolerio paveikslą savo žaliavų pajamų daugiau nei dešimtmetį, pranešti tik palyginti su praėjusių metų procentinis pokytis jos vertybiniai popieriai drožlėmis. Nėra teikti išlaidų, atlyginimų ar premijų skaičius, todėl neįmanoma atspėti santykinio pelningumo.
“Aš nemanau, kad jūs turite kokių nors bankai, kurie yra tinkamai atskleidžiant reikmenų pajamų”, sakė George’as Kuznecovas, vadovas mokslinių tyrimų ir Analytics koalicijos, Didžiosios Britanijos konsultacijų kompanija, kuri dirba daugiau nei 100 mokslininkų tikrinti atskleistų ir atlikti apklausas siekiant įvertinti prekybos pajamos investicinių bankų.
Klausimas tampa vis svarbesnis, nes politikai paspauskite bankai Daugiau pažvelgti į riziką, jos imasi turėdami metalai sandėlius ar nuomojant naftos tanklaivius ir kaip kai kurie ieško pirkėjų savo fizinių biržos prekių valdas. Penktadienį, “JPMorgan (LSE: JPIU.L – naujienos) sakė, kad buvo parduoti iš.
“Jų fizines prekes, veikla nėra išsamiai arba suprantama, pranešė … jie dažnai palaidotas paslaptingų reguliavimo drožlės” senatorius Sherrod Brown demokratų už Ohio, sakė praėjusios savaitės posėdyje.
NURODYMUS
Aiškumo per prekybos operacijas trūksta jau seniai jaudina klausimas per kitų stalų, taip pat, pavyzdžiui, užsienio valiutos ir nuosavybės vertybinių popierių. Tačiau dabartinės diskusijos dėl to, ar bankai turėtų būti leidžiama toliau prekiauti taip aktyviai žaliavų rinkose tik aštrus dėmesys šioje srityje.
Apibendrinant, tai dideli pinigai: dešimt pasaulio bankai bendrai padarė apie $ 6000000000 prekybos prekėmis pernai, sumažėjo 24 proc nuo 2011, pagal koalicijos.
Bankai sako, kad jie teikia reguliavimo institucijoms ir investuotojams visą informaciją, jie privalo duoti.
“Mūsų atskleidimas atitinka visus atitinkamus atskaitomybės reikalavimų ir suteikti investuotojams visą svarbią informaciją,” sakė Morgan Stanley “atstovas. Jis sakė, kad bankas teikia duomenis apie pagrindinių veiksnių, rezultatų visoje jos trijų pagrindinių verslo linijų, bet ne skaidyti pajamas į “produkto” lygio, kaip prekių.
Kritikai sako, kad informacijos atskleidimas vis dar palieka noreti geresnės.
“Jie tikrai nereikia mums daug”, sakė Robertas McCullough, energetikos ekonomistas, kuris praleido šešerius metus bylinėtis elektros energijos manipuliavimo rinka bylą prieš “Morgan Stanley”.
“Jei nori, ką jų pozicija buvo elektros energijos 2001 metais sąmatą, šešerių metų bylinėjimosi buvo nepakankama, kad jį gauti”, sakė jis.
Kalbant apie finansų sistemos riziką, Federalinis rezervų bankas, kuris reguliuoja bankus, turi teisę pareikšti apie-personalo apsilankymų ir paprašyti duomenų rinkinius iš bankų jų žaliavų veiklą. Agentūra taip pat išlaiko vietoje darbuotojai į bankus, kurie yra skirti monitoringo prekių.
Tačiau to nepakanka, anot kai kurių buvusių egzaminuotojų.
“Yra rafinuotumas atotrūkis tarp reguliatoriaus ir banko, kad jie reguliuoja”, sakė Mark Williams, buvęs Federalinių rezervų banko ekspertas ir energetikos vadovų, kuriems dabar moko finansavimo Bostono universitete.
“Prekių, yra kur vis sudėtingesnės sandoriai vyksta,” sakė jis.
Y 9C? Nes jie turi
Vienas bankas padavimo surinkta Fed yra vadinamas “FR Y 9C”. Išsamus klausimynas reikalauja, kad bankai pasakyti Federalinių rezervų viską nuo kiek pinigų jie išleidžia pašto, kiek pinigų jie padaryti prekybos prekių.
Bet kadangi reguliavimo apskaitos taisyklės gali skirtis nuo to, kaip bankai pranešti apie savo pelną investuotojams, Fed klausimynas dažnai gali būti šiek tiek panašus į bankų vertybinių popierių ir biržos komisijos drožlėmis.
“Goldman Sachs”, pavyzdžiui, apie kuriuos pranešta tik 100 milijonų dolerių “prekių ir kitų” prekybos pajamomis Fed 2012 m. Atskirame Padavimo SEK, bankas sakė, kad tai padarė $ 575,000,000 prekybos prekių. Pramonės šaltiniai iš tikrųjų susietas Goldman prekių pajamas arčiau $ 1250000000 metų.
Paklaustas apie įvairių veikėjų, “Goldman Sachs” atstovas sakė: “Mes atskleisti duomenis, kaip mes yra reikalaujama, kad gali nesutapti su tuo, kaip mes iš tikrųjų įvertinti tam tikrų prekybos įmonių efektyvumą.”. Jis atsisakė pateikti už banko prekių prekybos pajamų skaičių.
“JPMorgan Chase (Kitos biržos: JPMSZ – naujienos) ir” Citigroup Inc “(NYSE: C – naujienos) teikia panašias prekių prekybos duomenis, kad Fed ir sek. Bet kaip Goldman, abu bankai įspėja investuotojus savo SEK drožlės kad skaičiai ne visai atitinka jų efektyvumą, nes jie neapima pajamų iš palūkanų, “integrali” Dalis prekybos pajamų.
Kai kurie kiti bankai ėmėsi, kad jų prekių verslas yra per maža, kad verta daug dėmesio.
“Deutsche Bank” ir “Barclays” banko, prekių pajamos gali rodomi nereguliariai pajamų stenograma arba investuotojų pateikimo, tačiau nei bankas atskleidžia drožlės, kiek pinigų jis daro prekybos sektoriuje. Savo 2012 metinės ataskaitos, “Deutsche Bank” tiesiog pažymi prekes “pajamos buvo mažesnės” palyginti su 2011 m. “Barclays” (LSE: BARC.L – naujienos) nėra jokio segmento veiklos rezultatus savo metinėje ataskaitoje paminėti.
“JPMorgan pranešė beveik $ 2400000000 prekėmis prekiaujančių pajamas už 2012 m, o ant popieriaus buvo daugiau nei” Goldman ir Morgan Stanley “kartu. Tačiau keli analitikai teigia, kad faktinės pajamos gali priartėti prie šių metų $ 1500000000 tikslą.

EU-Asia