bankas preču peļņa ir noslēpums

Dažiem no banku investoriem, preču tirdzniecības dati ir ļoti būtiski, patiešām. Starpreliģiju Center par korporatīvo atbildību (ICCR) ir 100.000.000.000 $ vērtu institucionālajiem investoriem, piemēram, soms, DC mācītājs. Grupa atklāti aicina korporācijām, lai novērstu spekulācijas ar pārtikas precēm.
Bet ar atklāšana ir tik trūkst, ICCR locekļi, piemēram, māsa Nora Nash vērā Filadelfijas St Francis Sisters ir maz ideju, vai viņu ieguldījumiem lielajām bankām, piemēram, Goldman Sachs atbilst šo filozofiju.
Virza apņēmību ieguldīt sociāli apzinās veidā, Finn ir grupa ir bažas par banku preču darbību kopš 2008, kad enerģijas un lauksaimniecības produktiem, smaile, ko izraisa pārtikas nemierus Āfrikā. Jautājums ir, vai banku tirdzniecības darījumi mākslīgi palielinātu pārtikas cenas.
Pirmpirkuma ziņu no Goldman nosūtīja pirms pagājušās nedēļas Senāta sēdes par banku patēriņa preču darbības, apgalvoja, ka uzņēmuma ieguldījumi fiziskajos aktīvos, piemēram, alumīnija noliktavās nav piebraukt cenas. Bet tas neatbildēt daudziem Finn jautājumiem par to, ko bankas dara šajā nozarē.
(Goldman pārcēlās trešdien, lai risinātu kritiku par tās Metro International metālu biznesu, paziņojot, ka varētu piedāvāt klientiem tūlītēju piekļuvi uzglabā alumīnija.)
Paziņojums nosūtīts Finn un vēlāk atbrīvoja plaši netika apskatīta viena no viņa lielākas bažas: ka neviens ārpus bankas pašas nezina, cik liels to preču tirdzniecības rokas ir, cik daudz viņi tirdzniecību, vai, cik daudz naudas viņi dara.
“Mēs vēlētos lielāku atklāšanu par ka,” Finn teica.
Viņš ir maz ticams, lai saņemtu savu vēlmi. Kamēr valsts lielākajām bankām tiek prasīts atklāt to darbību dažās patērētāju saskaras ar uzņēmumiem, piemēram, hipotēkas, nav līdzīga prasība to darīt uz preču pusē.
Preču “ieņēmumi”, kas darīti zināmi vērtspapīru un banku regulatori var atšķirties Putnu – un nevar nodrošināt precīzu no lieluma uzņēmumu.
Lielākā daļa bankas ziņo dažus numurus, bet lielākais – Morgan Stanley (XETRA: 885836 – jaunumi) – nav likts dolāru skaitlis tās preču ieņēmumiem vairāk nekā desmit gadus, pārskata tikai gadu no gada procentuālās izmaiņas tā vērtspapīrus skaidas. Neviens nodrošināt izmaksas, algas vai prēmiju skaitļus, padarot neiespējamu uzminēt relatīvo rentabilitāti.
“Es nedomāju, ka jums ir kādas bankas, kas ir pareizi atklājot preču ieņēmumus,” sacīja Džordžs Kuzņecovs, vadītājs pētniecības un analītikas pie koalīcijas, britu konsultāciju uzņēmums, kas nodarbina vairāk nekā 100 pētnieku, lai rūpīgi pārbaudītu publiskoto informāciju un veikt intervijas, lai novērtētu tirdzniecību ieņēmumi investīciju bankām.
Jautājums kļūst arvien svarīgāka, kā politiķi nospiediet bankām vairāk ieskatu par riskiem, ko tās veic ar pieder metālu noliktavas vai fraktēšanas naftas tankkuģus, un tā kā daži meklēt pircējus par viņu fizisko preču saimniecībās. Piektdien, JPMorgan (LSE: JPIU.L – jaunumi), teica, ka tas bija pārdošanas out.
“Viņu fiziskās preces darbība nav vispusīgi un saprotami ziņoja … viņi bieži vien aprakti mistiskā normatīvajos iesniegumi,” Senators Sherrod Brown, demokrāts par Ohio, teica pagājušās nedēļas sēdē.
AS NORĀDĪJIS
Skaidrības pār tirdzniecības operāciju trūkums jau sen ir vexing problēma pāri citiem galdiem, kā arī, piemēram, ārvalstu valūtas un akcijām. Bet pašreizējā diskusija par to, vai bankām būtu jāļauj turpināt tirdzniecību tik aktīvi izejvielu tirgos ir tikai palielinājusi uzmanību uz šo jomu.
Kopumā tā ir liela nauda: desmit pasaules bankas kopīgi veikti aptuveni $ 6000000000 tirdzniecības preces pagājušajā gadā, kas ir 24 procenti no 2011.gadā, saskaņā ar koalīcijas.
Bankas saka, ka tie nodrošina regulatorus un investoriem ar visu informāciju, kas ir vajadzīgi, lai dotu.
“Mūsu informācija ir saskaņā ar visām attiecīgajām ziņošanas prasībām un sniedz ieguldītājiem visu būtisko informāciju,” sacīja Morgan Stanley pārstāvis. Viņš teica, ka banka sniedz datus par galvenajiem rezultātiem visā tās trim galvenajiem biznesa līniju, bet nesadalās ieņēmumus uz “produktu” līmenī, piemēram, precēm.
Kritiķi saka, ka informācija vēl joprojām atstāj daudz vēlams.
“Viņi tiešām nav pateikt mums daudz,” sacīja Roberts McCullough, enerģētikas ekonomists, kurš pavadīja sešus gadus tiesājas elektroenerģijas tirgus manipulācijas lietu pret Morgan Stanley.
“Ja jūs vēlētos aplēses par to, kas viņu pozīcija bija elektroenerģijas 2001.gadā, sešus gadus tiesvedības nebija pietiekami, lai saņemtu to,” viņš teica.
Runājot par finanšu sistēmas riskiem, Federālo rezervju, kas regulē banku, ir tiesības veikt uz personāla vizītes un pieprasījuma datu kopām, no bankām par to preču aktivitātēm. Aģentūra arī tur uz vietas darbiniekus bankas, kas ir veltīta uzraudzības precēm.
Bet tas nav pietiekami, saskaņā ar dažiem bijušajiem pārbaudītājiem.
“Tur ir izsmalcinātība plaisa starp regulatoru un bankas, ka tie reglamentē,” sacīja Marks Viljamss, bijušais Federālo rezervju banka, pārbaudītājs un enerģijas izpildvaras, kurš tagad māca finansējumu Bostonas Universitātē.
“Šīs preces ir, kur sarežģītākas darījumi notiek,” viņš teica.
Y-9C? Jo tie ir
Viena banka pieteikuma apkopo Fed sauc par “FR Y-9C.” Sīki izstrādāta anketa pieprasa bankām, lai pastāstītu par Federālo rezervju viss no cik daudz naudas viņi tērē par pastmarkas uz to, cik daudz naudas viņi dara tirdzniecības preces.
Bet tāpēc, ka regulatīvās grāmatvedības noteikumi var atšķirties no tā, kā bankām ziņot savus ienākumus investoriem, Fed aptaujas anketa bieži ir maz līdzības ar banku Vērtspapīru un biržas uzraudzības komisijas skaidas.
Goldman Sachs, piemēram, ziņoja par tikai $ 100 miljoni “preču un citu” tirdzniecības ieņēmumiem uz Fed 2012. Atsevišķā iesniegšanas ar SEC, banka teica tā ir veikusi $ 575,000,000 tirdzniecības preces. Nozares avoti faktiski piesaistīta Goldman ir preču ieņēmumus tuvāk $ 1250000000 gadā.
Vaicāts par dažādiem skaitļiem, Goldman Sachs runasvīrs teica: “Mēs izpaust skaitļus, kā mēs ir nepieciešamas Tas var neatbilst tam, kā mēs patiesībā darbības novērtēšanai atsevišķu tirdzniecības uzņēmumiem.”. Viņš atteicās sniegt kādu skaitli bankas preču tirdzniecības ieņēmumiem.
JPMorgan Chase (Cita OTC: JPMSZ – jaunumi) un Citigroup Inc (NYSE: C – jaunumi) sniegt līdzīgu preču tirdzniecības skaitļus Fed un SEC. Bet, piemēram, Goldman, abas bankas brīdina investorus savos SEC iesniegumi, ka šie skaitļi nav pilnībā pārstāvēt savu sniegumu, jo tie izslēdz peļņa par procentiem, “neatņemama” daļa no tirdzniecības ieņēmumiem.
Dažas citas bankas ir uzskatījusi, ka to preču uzņēmumi ir pārāk mazi, lai pelna lielu uzmanību.
Deutsche Bank un Barclays Bank, preču ieņēmumi var izpausties gadījuma peļņas transkripcijas vai investora prezentāciju, bet neviena banka atklāj arī skaidas, cik daudz naudas tas padara tirdzniecību šajā nozarē. Savā 2012 gada pārskatā, Deutsche Bank vienkārši atzīmē preces “ieņēmumi bija mazāki”, salīdzinot ar 2011. Barclays (LSE: BARC.L – ziņas) nav minēta šī segmenta sniegumu savā gada pārskatā.
JPMorgan ziņots gandrīz $ 2400000000 ar preču tirdzniecību ieņēmumus 2012, kas uz papīra bija vairāk nekā Goldman un Morgan Stanley kopā. Taču vairāki analītiķi saka faktiskie ieņēmumi varētu tuvāk šīgada $ 1500000000 mērķi.

EU-Asia