Azjatyckie akcje jędrniejsza

Zamieszki w Egipcie przyszedł do głowy w środę, kiedy w tym kraju siły zbrojne usunięty prezydent Mohamed Mursi zmusić uchwałę do kryzysu politycznego, torując drogę do wyborów.
Odnowione geopolityczne wywołane safe-haven skup które pomogły wzmocnić kruszec. Spot złota wzrosły o 0,4 procent, do $ 1,255.81 za uncję.
Regionalne akcje były zasadniczo wyższe, z Hong Kongu akcje rosną o 1,9 procent po przesunięciu 2,5 proc ostatnich dni, a zapasy w Szanghaju wzrosła o 1 proc.
Benchmark Nikkei w Japonii średnia gorzej jednak złagodzenie o 0,2 proc.
“Tom jest prawdopodobnie pozostanie niska z powodu mniejszej liczby uczestników, jak rynki w USA będzie zamknięta później”, powiedział Hiroichi Nishi, asystent generalny w SMBC Nikko Securities.
“Inwestorzy skupiają się na piątkowych danych z USA miejsc pracy, więc nie będzie dużych pozycji dzisiaj”.
Inwestorzy koncentrują się na danych o zatrudnieniu w USA w sektorze pozarolniczym dla świeżych śladów, gdy Rezerwa Federalna zacznie skalowania powrotem swoje 85 dolarów miliardów miesięcznie programu skup obligacji.
Rosnące spekulacje, że Fed może rozpocząć zwężający swoją politykę monetarną w tym roku pomógł zważyć na azjatyckich akcji w ostatnim kwartale, z MSCI Asia-Pacific ex Japan index przesuwne prawie 8,6 procent w okresie kwiecień-czerwiec.
“Jeśli już, to stosunkowo zwykła liczba będzie prawdopodobnie bardziej pozytywny. Rynek może przyjąć uderzenie, jeśli numery są zbyt silne,” powiedział Satoshi Okagawa, starszy analityk globalnych rynków dla Sumitomo Mitsui Banking Corporation w Singapurze, odnosząc się do danych i miejsc pracy potencjalny wpływ na azjatyckie akcje.
Kryzys polityczny w Portugalii był kolejny powód do ostrożności. Portugalski rząd walczy o przetrwanie w związku z rezygnacją jego ministra spraw zagranicznych i ministra finansów w tym tygodniu, co może pozbawić go większości w parlamencie.
Do gwałtownych ruchów na noc były po części z powodu niechęci inwestorów do utrzymywania dużych niedźwiedzi pozycje wykraczające do czwartkowego posiedzenia EBC.
Podczas gdy EBC ma pozostawić stopy procentowe na niezmienionym poziomie, to może spróbować uspokoić inwestorów brzęczały przez nowego politycznego stresu w Europie i USA Rezerwy Federalnej planuje rozpoczęcie likwidacji jej bodziec.
Rynek Portugalii Zdjęcie spadła więcej niż 5 procent w środę, cierpienia jego największy spadek około trzech lat, podczas gdy rentowność obligacji skarbowych krótko skoczył powyżej 8 procent po raz pierwszy od listopada (Xetra: A0Z24E – news).
Ructions na rynkach finansowych nie zagroził przenieść się do sąsiednich krajów i podnieść koszty kredytu.
Ryzyko zobaczył euro spadnie nawet o 1,5 procent w stosunku do jena w pewnym momencie do 128,66 w środę. Od tego czasu powróciły do ​​129,80.
W stosunku do dolara, wspólna waluta wyniósł 1,2994 dolar w dół 0,1 procent, ale powyżej pięciu tygodni niskiego 1,2923 dolarów ustawić w środę.
US ropy wzrosły 0,1 procent do 101,34 dolarów za baryłkę, nie bardzo daleko od 14-miesięcy Maks. 102,18 dolarów zestaw w środę.
Ceny ropy pchnął wyższe w środę w rynku pozostał nieufny wobec zamieszek w Egipcie, która zagraża dalszej destabilizacji Bliskiego Wschodu, która pompuje trzecia światowych zasobów ropy.
Azjatycka zapasy odzyskanych wyższe w czwartek, ale zyski były hamowane przez obawy o zawirowań politycznych w Portugalii i ostrożnością inwestorów przed kluczowych wydarzeń w tym amerykańskich piątkowych danych miejsc pracy.
MSCI (NYSE) to najszerszy indeks Azji i Pacyfiku akcji poza Japonią wzrosła o 1,1 procent, odzyskania części slajdu środę o ponad 2,4 proc.

EU-Asia