Austrālijas PM Gillard gāza pēc balsojuma

Iekšējais vadība Balsojums sekoja mēnešus sāncensību un šķelšanās ietvaros ALP.
Rudd atbalstītāji ietvaros ALP izplatīja petīciju, aicinot viņu Challenger Gillard vadībā, taču viņš sākotnēji atturējās. Pa to laiku, vismaz astoņas lietās Gillard ir Ministru kabineta ministri atkāpās no amata, attīrīšanās desmitgažu pieredze no viņas valdības.
Austrālijas parlamentārās sistēmas, no valdošās partijas līderis uzņemas nostāju premjera un ceturtdien no rīta, Kanberā, Rudd nodeva zvērestu jau otro reizi.
Gillard atkāpās pēc tam, kad partijas balsojumu trešdien vakarā un paziņoja viņa atstās politiku.
Galvenais faktors Gillard nāvi – un Rudd ir Phoenix līdzīgu peļņu – ir vēlēšanas Austrālija ir turēt pēc šā gada beigām.
Saskaņā Gillard vadībā, Darba saskārās pārliecinošu sakāvi, saskaņā ar sabiedriskās domas aptaujām. Bet paši aptaujas liecina Rudd vadītā Darba partija klātos daudz labāk pie vēlēšanu urnām.
Austrālijas ģenerālgubernators Kventins Bryce pārraudzīja nodod zvērestu, ceremonijā pie valdības nama Kanberā. Ģenerālgubernators pārstāv Queen Elizabeth II, kā valsts vadītājs.
Rudd ir ļoti populārs ar Austrālijas vēlētājiem, kuri dodas uz vēlēšanu iecirkņiem septembrī izvēlēties jaunais parlaments un valdība.
Viņš teica, ka negatīvās politika saimniecības Austrālijā atkal pēdējos gados “jāapstājas”, un ka viņš centīsies sasniegt šo mērķi, kā premjerministrs.
Viņš arī godināja lietās Gillard kā “sieviete ārkārtas izlūkošanas, ar lielu spēku un lielu enerģiju”, un teica, ka viņa bija sasniegusi ievērojamus reformas, neskatoties uz pozīcijas mazākuma valdību.
Jo viņas preses konferencē, Gillard teica, ka viņa bija pateicīga, ka man bija iespēja vadīt savu valsti.
“Šī privilēģija bija patiesi pazemošanās. Es pateicos Austrālijas Darba partija par šo privilēģiju, un es pateicos Austrālijas cilvēkus par viņu atbalstu,” viņa teica.
“Kad es pirmo reizi nodot sevi uz priekšu, atlīdzību par Labor līderis 2010.gadā, man bija milzīgs atbalsts no maniem kolēģiem to darīt, es pateicos viņiem par to.. Un es pateicos viņiem, lai dotu iespēju man, ne tikai, lai kalpotu tautai, bet , lai kalpotu kā pirmā sieviete premjerministru šajā valstī. ”
Gillard aicināja balsojumu pati pēc mēnešiem iekšējās puses berzi.
Rudd, kurš tika ievēlēts 2007.gadā, bet bija ousted ar lietās Gillard līdera izaicinājums 2010.gadā, teica, ka viņš atgriežas pie Ministru prezidenta amata “ar pazemību, ar godu un ar svarīgu sajūtu enerģiju un mērķim.”
Julia Gillard: apbrīnoja ārzemēs, vilified mājās
Tony Abbott, vadītājs oficiālā opozīcijas Liberālās partijas Austrālijas, apsūdzēja ALP koncentrēties uz politiku nekā laba valdība.
Jo preses konferencē, viņš teica, ka Austrālijas iedzīvotāji “ir pelnījuši labāk nekā šis,” un aicināja vēlētājus atbalstīt savu partiju, ja viņi vēlas spēcīgu, stabilu un vienotu valdību.
“Tikai pāris vienkāršiem faktiem,” Abbott teica. “In 2007, jums balsoja par Kevinu un ieguva Julia 2010, jums balsoja par Julia un ieguva Kevin.. Ja jūs balsot par Darba partijas 2013, kas zina, kas jūs galu galā ar?”
Atsaucoties uz gaidāmo vēlēšanu cīņā, sacīja Rads viņš beidzot nolēma, lai apstrīdētu viņa partijas vadību, jo “tas vienkārši nav manā dabā stāvēt slinki ar, un ļaut Abbott valdībai nākt pie varas šajā valstī pēc noklusējuma.”
Trīs stundas pirms balsošanas, Rudd paņēma izaicinājumu.
“Dažādas ministri ir bijuši brīvi un atklāti to publiskajā padomu man par to, ka vēlams apstrīdēt vadošo pēdējās dienās. Par tautas dēļ, es uzskatu, ka ir pienācis laiks, lai šo jautājumu, kas jāatrisina,” viņš teica paziņojumu nosūta žurnālisti.
Rads teica, ka viņš nav lietojis savu uzvaru pret partiju konkurenti, bet būtu vērsta uz vieno pusi.
Šonedēļ, premjers bija pietiekami daudz. Neskatoties nav oficiāla izaicinājumu no jebkuras pretinieku, viņa nodot viņas varu par kapāšanas bloku un pasniedza viņai puse cirvi.
“Es domāju, ka tas ir interesēs tauta – un labākās intereses Darba partija – par šo jautājumu, kas jāatrisina,” viņa teica, kā viņa sauc par balsojumu.
Jo grūdiens pie viņas sāncense, Gillard sūdzējies, intervijā CNN filiāli Sky News Austrālijā šonedēļ, ka neviens nebija vērsies viņas uzstādīt vadošo balsošanu tradicionālā veidā.
“Call me vecmodīgi, bet veids, kādā šīs lietas parasti tiek darīts, ir Challenger tuvojas līderim, Darba partijas un aicina tos, lai izsauktu balsošanu par vadību, jūs sarokoties, un tad vēlēšanu notiek,” viņa teica.
Gillard aicināja visus challengers likt savus vārdus par vēlēšanu, kas būtu pēdējais viņa varētu zvanīt, lai apstrīdētu savu nostāju.
Kevins Rads atgriezās kā premjerministrs Austrālijā ceturtdien, trīs gadus pēc tam, kad tiek aizstāts birojā, viņa toreizējais vietnieks Julia lietās Gillard.
Rudd apstrīdēja par vadību Darba partijas trešdien un lietās Gillard ieguva 57-45 balsojumu vienaudžus Labor parlamenta deputātiem.

EU-Asia