Australija pritaria rikošetas 1 proc dėl “Wall St

Kalvos Holdings Ltd “šoktelėjo 7,6 procento iki $ 1,13, jo aukščiausias taškas nuo balandžio 8, po kompanija patvirtino savo uždarbio perspektyvas ir tikisi, kad visus metus grindžiamas grynojo pelno po apmokestinimo yra šiek tiek didesnis.
Vakarų srityse Ltd išaugo 3 procentais iki 2,72 $ po sakydamas, kad tai bus viršyti jos visus metus gaires.
Kalnakasių taip pat buvo stipresnis. Rio Tinto Ltd “(Xetra: 855.018 – naujienos) pridėta 0,8 proc, o Fortescue Metalai grupė išaugo 3,9 proc. BHP Billiton Ltd kraštais 0,1 procento didesnis.
“S & P / ASX (Kitos biržos: ASXFF – naujienos) 200 puslapis pakilo 46,3 taškų 4,790.4 pagal 0144 GL.
Vietos birža turėjo nepastovi savaitę su plačiais sūpuoklės abiem kryptimis, pasinėrus į iš 4,702.7 kiekis mažas, pirmadienį prieš susibūrimas toks didelis, kaip 4834, antradienį po rezervų bankas sakė, kad gali būti palikta toliau mažinti savo pinigų norma. Rodiklis sumažėjo 1,9 proc trečiadienį.
Taip pat nerimą investuotojams, Portugalijos vyriausybė stengiasi išgyventi po jo užsienio reikalų ministras ir finansų ministras šią savaitę, kuris gali atimti, jei iš Parlamente dauguma atsistatydinimo.
Portugalijos akcijų rinka sumažėjo daugiau kaip 5 proc, patiriančią didžiausią kritimą maždaug trejus metus.
“Mesti susirūpinimą JAV stimulas mesti susirūpinimą Kinijos augimo ir jūs turite daug priežasčių, kad žmonės galėtų aktyviai dalyvauti rinkoje,” sakė Michael McCarthy, vyriausiasis rinkos strategas CMC Markets.
“Investuotojai yra linkę eiti su dienos pagreitį, tikiuosi, mes pamatysime, kad atsiskaityti per kitą savaitę ar panašiai.”
Tuo tarpu defensives susibūrė. Vartotojų mažmeninė kuokštelinių Wesfarmers Ltd “(Kitos biržos: WFAFF – naujienos) padidėjo 0,8 proc, o kraujo produktų gamintojas CSL Ltd (Kitos biržos: CMXHF – naujienos) išaugo 2,7 proc. Telekomunikacijų paslaugų teikėjas Telstra Corporation Ltd pakilo 1 proc.
Rodiklis pasiektų metų aukštumas 5,249.6 Geg 15, bet nuo to laiko buvo sulėtintas naujausiais duomenimis nurodant lėtėja ekonomikos augimas Kinijoje ir susirūpinimą JAV Federalinis rezervų planus, siekdama trikdyti savo stimulą.
JAV akcijos baigėsi šiek tiek didesnis lakiųjų pusę dienos sesijoje trečiadienį prekybininkų kvadratu pozicijas prieš Nepriklausomybės dienos atostogų ir penktadienio darbo rinkos duomenis.
Naujosios Zelandijos etalonas NZX 50 indeksas pakilo 0,2 procento arba 7,7 punktais iki 4,458.5.
ATSARGOS kelyje
Evoliucija Kasyba Ltd “išaugo 4 procentais iki 0,65 $ po Gold Miner sakė savo produkcija birželio ketvirtį sudarė 112.526 uncijų, 34 procentų daugiau, palyginti su kovo ketvirtį.
Sidnėjus, liepos 4 (Reuters) – Australijos akcijos pakilo 1 proc ketvirtadienį, kaip “Wall Street išaugo nežymiai didesnis naktį ir į metalų kainų remiamų kasybos atsargų didėjimas, tačiau politinių neramumų Portugalijoje ir susirūpinimą dėl lėtėjančios ekonomikos augimo Kinijoje palyginti anksti pelnas.
Finansai tempo rinką. “Westpac Banking Corp išaugo 0,5 procento ir Australija ir Naujoji Zelandija Banking Group susibūrė 1 proc.

EU-Asia