Austraalia aktsiad tagasilöögi 1 protsenti on Wall St

Hills Holdings Ltd tõustes 7,6 protsenti 1,13 $, selle kõrgeim punkt alates 8. aprill pärast firma kinnitas oma kasumi väljavaateid, ning ootab oma täisaasta aluseks puhaskasumiks peale tulumaksu olla pisut kõrgem.
Lääne-alad Ltd ronis 3 protsenti 2,72 $ pärast ütles ta ületab oma täisaasta juhiseid.
Kaevurid olid ka tugevamaks. Rio Tinto Ltd (XETRA: 855018 – uudised) lisatakse 0,8 protsenti, samas Fortescue Metals Group tõusid 3,9 protsenti. BHP Billiton Ltd teraga 0,1 protsenti kõrgem.
S & P / ASX (Muu OTC: ASXFF – uudised) 200 indeks tõusis 46,3 võrra 4,790.4 poolt 0144 GMT.
Kohalik börs on olnud kõikuv nädal laia kiiged mõlemas suunas, Plunging madalale 4,702.7 punktid esmaspäeval enne koondamise koguni 4834 teisipäeval pärast Reserve Bank ütles, et võib olla võimalik veel kärpeid selle raha määra. Võrdlusalus langes 1,9 protsenti kolmapäeval.
Ka segadusse investoritele, Portugali valitsus võitleb, et ellu jääda pärast tagasiastumist oma välis-ja rahandusminister sel nädalal, mis võiksid muuta, kui enamuse parlamendis.
Portugal aktsiaturg langes rohkem kui 5 protsenti, kannatab selle suurim langus umbes kolm aastat.
“Viska muret USA stiimul, viska muret Hiina majanduskasvu ja sul palju põhjusi, et inimesed oleksid aktiivsed turul,” ütles Michael McCarthy, peatoimetaja turul strateeg CMC Markets.
“Investorid on kalduvus minna iga päev hoogu, ma eeldan me näeme seda lahendada üle järgmisel nädalal või nii.”
Vahepeal kaitsepositsioonid koondunud. Tarbija jaemüük staapelkiud Wesfarmers Ltd (Other OTC: WFAFF – uudised) kasvas 0,8 protsenti, samas veretoodete tegija CSL Ltd (Other OTC: CMXHF – uudised) kasvas 2,7 protsenti. Sideteenuste pakkuja Telstra Corporation Ltd ronis 1 protsenti.
Indeks tabas aasta kõrgeim 5,249.6 15. mai, kuid on nüüdseks tõmmatud alla hiljutised andmed näitavad, et majanduskasvu aeglustumise Hiinas ja mure USA Föderaalreservi plaanid kärpida oma stiimul.
USA aktsiad lõppes veidi suurem lenduvate pool päeva istungi kolmapäeval ettevõtjad ruuduline positsioonid enne iseseisvuspäeva puhkus ja reedel tööturu andmed.
Uus-Meremaa võrdlusalus NZX 50 indeks tõusis 0,2 protsenti ehk 7,7 võrra 4,458.5.
Varud MOVE
Evolution Mining Ltd paisus 4 protsenti 0,65 $ peale kulla kaevandaja ütles oma tootmise juuni kvartalis ulatusid 112526 untsi, 34 protsenti kasv märtsis kvartalis.
Sydney, 4. juuli (Reuters) – Austraalia aktsiad taas 1 protsenti neljapäeval, kui Wall Street tõusis tagasihoidlikult kõrgema üleöö ja tõus metalli hinna aluseks kaevandamine varud, kuid poliitiline ebastabiilsus Portugal ja muresid aeglustuva majanduskasvu Hiina reldes varakult kasu.
Financials toetasid turgu. Westpac Banking Corp tõusis 0,5 protsenti ja Austraalia ning Uus-Meremaa Banking Group koondunud 1 protsenti.

EU-Asia