Aukštesnysis laipsnis vertinamas kaip geriau investuoti nei bet kada

“Turbūt šiais laikais nėra geresnė investicija galite padaryti nei savo išsilavinimą. Grąžos norma yra nuo 10 iki 15 procentų tvarka. Ir tada galvoti apie ką kiti investicijos galite padaryti šių dienų, kur jūs gaunate panašų lygį grįžti, “sako jis.
Tačiau statistiniai duomenys yra tik pusė istorija. Vere nurodo, kad tiems, svarsto naują lygį, jos reikšmė karjeros tikslų yra akivaizdus reikalavimas.
“Tai daugiau nei tik gauti pažymėjimą,” sako jis. “Priežastis laipsnis yra vertingas, nes jūs jau pramoko prekinės įgūdžių natūra. Taigi, manau, pagrindinis dėmesys turėtų būti skiriamas” Gerai, ką aš noriu, kad mano karjeros kelias turi būti, ir kokiu mastu ketina padėti man pasiekti kad tikslas? ” o tik dėl jo paties laipsnis. ”
JAV, pavyzdžiui, į aukštesnįjį išsilavinimą grįžimas žmogui yra 12,3 procentų (skaičiavimai pažvelgė į vyrų ir moterų atskirai). Tai galima palyginti su maždaug 6 procentų grąžos vertybinių popierių rinką.
Norėdami įvertinti šią deklaraciją, visų finansinių išlaidų suma – kaip mokslą, trūksta pajamų, o mokytis ir didesnis mokesčio tarifas, kad eiti kartu su pajamų augimo – buvo palyginti prieš išmokų suma, kurios pajamų augimas ir didesnį saugumą nuo nedarbo.
Atsižvelgdama laipsnis yra labiausiai apdovanotas JAV, net atsižvelgiant į dideles išlaidas. Ataskaitoje daroma išvada, kad grynosios gyvenime nauda vyksta į koledžą JAV sudaro vyrams 365,000 $.
Nors vis dar nėra gera investicija ir kitose šalyse, kur yra nauda visai taip gerai, kaip JAV
Didesni mokesčių tarifai sumažinti kai kuriose šalyse grąžą, Schleicher sako. Danijoje, kur mokesčių tarifai yra vieni aukščiausių pasaulyje, aukštasis tik padės vyras įgyti papildomų $ 73.000 per visą gyvenimą.
“Jūs galite matyti, kad Šiaurės Europoje, ten daugiau darbo užmokestis suspaudimo. Taip vyriausybė iš esmės atsižvelgiant atimti pinigus iš tų, kurie iš tikrųjų yra aukštos kvalifikacijos ir uždirbti daug” Schleicher sakė.
Tose vietose, pavyzdžiui, Pietų Korėjos ir Japonijos, darbuotojai vyrai gali tikėtis, kad apie papildomų $ 150,000 iš vyksta į koledžą. Šios šalys atsilieka nuo JAV tiesiog, nes darbdaviai ne į dishing riebalų paychecks įpročio, pasak Schleicher.
Nepaisant to, grąžos norma yra didesnė nei dauguma finansinių investicijų ir naudos, atrodo, didėja dėl finansų krizės, teigiama pranešime.
“Yra vis premija geresnių įgūdžių. Ir žmonės, kurie moka kainą už tai yra žemos kvalifikacijos, nes tai darbas vis trečiosioms šalims, gauti suskaitmeninta, gauti automatizuota. Ir krizė sustiprina, kad” Schleicher sakė.
Skaityti daugiau: Geriausi darbai turėti 2013 metais
Kitas kodėl aukštasis yra vertingesnis per finansų krizės paaiškinimas yra būdas bendrovėms susiaurinti darbo pareiškėjams, sako James Vere, tuo Honkongo universiteto ekonomistas, kuris tiria pajamų mobilumą.
Per krizę yra daug daugiau pareiškėjų, laisvų darbo vietų, ir kai įmonė susiduria su daugelio pareiškėjų tik su viena arba dvi darbo situaciją, jie naudoja patikros taisykles filtruoti kandidatus, Vere sako.
“Ir vienas iš pirmųjų atrankos taisyklių” Ar jūs turite laipsnį? ” Ir todėl, jei ekonomika yra krizės, ir jūs neturite laipsnį, jums nebus net padaryti jį į pokalbį daug kartų. ”
Pasaulinė finansų krizė padarė College laipsnių daugiau nei bet kada svarbu didinti gyventojų pajamų, naujas tyrimas Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos rado.
Darbo užmokesčio tarp mažas ir labai išsilavinusių skirtumas išplėtė 2008-2011, atsižvelgiant į ataskaitą, kuri pirmiausia pažvelgė į valstybių EBPO šalyse.
Tiems, kurie dėl koledžo laipsnį siekiant Svyravimai, duomenų yra aišku, sako Andreas Schleicher, Švietimo direktoratas OECD.

EU-Asia