Ataskaitos JAV kasamas duomenis internete

“Apple” atstovas Steve Dowling pasiūlė panašų atsakymą – sako Apple rankas virš informaciją tik tada, kai valdžios sektoriaus agentūrų gauna teismo nutartį. Dowling pridūrė, kad jo bendrovė niekada girdėjote apie prizmę.
“The Guardian”, britų laikraštis “ir” Washington Post “ketvirtadienį pranešė, kad JAV žvalgybos agentūros turėjo prieigą prie centrinių serverių devynių didžiausių šalies technologijų sektoriaus įmonių, įskaitant” Microsoft “,” Apple “,” Google “,” Yahoo “ir” Facebook “.
Rašyti pranešė programą – vadinamas Prism – patyrė “eksponentinio augimo” nuo jos įkūrimo 2007 metais. Tiesą sakant, rašo dienraštis programa tapo pirmaujanti šaltinis žaliava Nacionalinio saugumo agentūra, slaptos JAV žvalgybos operaciją, kuri stebi elektroninius ryšius.
Ir James Clapper, nacionalinės žvalgybos direktorius abejojo, “The Guardian” ir rašyti straipsnius į pareiškime ketvirtadienio naktį.
Jis nurodytas skirsnio 702 žvalgybos stebėjimo akto, kurį jis pastebėjo buvo neseniai reauthorized kongresas – viena iš institucijų, kartu su vykdomosios valdžios ir žvalgybos priežiūros teismui, aktais aspektų žvalgybos informacijos rinkimu.
702 skyrius, Clapper pridūrė, kad “yra sukurta siekiant palengvinti užsienio žvalgybos informacija dėl ne JAV teritorijos ribų esantiems asmenims įsigijimas Jungtinėse Valstijose.”
“Jis negali būti naudojamas sąmoningai nukreipti bet kurį JAV pilietį, bet kuris kitas JAV asmuo, arba asmuo, esantis Jungtinėse Amerikos Valstijose”, sakė jis savo pareiškime.
Nors jis neslėpė duomenų gavybos paminėti, Clapper buvo ginti JAV žvalgybos pastangų paprastai, sakydamas: “Informacija, surinkta pagal šią programą, yra viena iš svarbiausių ir vertingos užsienio žvalgybos informaciją mes renkame, ir yra naudojama, siekiant apsaugoti mūsų tautą iš įvairių grėsmių. ”
Clapper pat sušuko asmenį ar žmonių istorijomis “, kurią neteisėtai atskleidus informaciją apie šį svarbų ir visiškai juridinis programos”, sako tokie akivaizdūs nutekėjimų “smerktinas ir rizika, svarbius apsaugos aspektus amerikiečių saugumą.”
Post “pranešė, kad jos žurnalistai buvo pateikta išsami informacinį pristatymą dokumentą dėl PRISM programą.
Programa buvo vykdoma nuo 2007 metų ir buvo atlikta “eksponentinio augimo” nuo tada, Post “pranešė. Dabar yra pirmaujanti šaltinis žaliava Nacionalinio saugumo agentūra, slaptos JAV žvalgybos operaciją, kuri stebi elektroninius ryšius.
Pagal instruktažo skaidrę paskelbė “The Guardian”, PRISM pradėjo su duomenimis iš “Microsoft” 2007 metais. Programa pradėjo rinkti duomenis iš “Yahoo” 2008 metais ir “Google”, “Facebook” ir pranešimo sistemos PalTalk 2009 m. “YouTube” tapo šaltinis 2010, “Skype” ir AOL 2011 “ir” Apple pabaigoje 2012 m skaidrių reikalavimus.
NSI atsisakė komentuoti, tačiau daug bendrovių, – daugelis iš jų, naudojant panašią kalbą – paneigė ketvirtadienis bet tokios programos žinias.
“Microsoft”, pavyzdžiui, sakoma pareiškime ji tik suteikia vartotojui duomenis, kai buvo privaloma pagal konkrečias sąskaitas – pridedant, kad “jei vyriausybė turi platesnę savanorišką nacionalinę saugumo programą, kad rinkti duomenis apie klientus mes neturime dalyvauti.”
Jodi Setas, “Facebook” atstovė, sakė socialinės žiniasklaidos milžinė veikia “atidžiai išnagrinėti bet kokį prašymą … laikymosi” ir nesuteikia Vyriausybinės agentūros “tiesioginę prieigą” į savo serverius.
“Mes atskleisti vartotojų duomenis vyriausybei pagal įstatymą, ir mes peržiūrime visus tokius prašymus atidžiai”, “Google” atstovas sakė, reaguojant į istorijas. “Laikas nuo laiko, žmonės teigia, kad mes sukūrėme vyriausybės užpakalines duris” į mūsų sistemas, tačiau “Google” neturi “užpakalines duris”, jog vyriausybė turi pasiekti asmeninius vartotojo duomenis. ”
Net su šių atsisakymų ir terkšlė gynybos prezidento Baracko Obamos administracija atėjo pagal didėjantį tikrinimu pastarosiomis dienomis per jo įrašo apie balansavimo piliečių teisę į privatumą ir vyriausybės pastangas kovojant su terorizmu.
Amerikos Top žvalgybos pareigūnas ketvirtadienio naktį ginčijo naujienų pranešimus, Facebook pranešimų, žinučių Gmail ir daugiau buvo sulaikyti už metus didžioji duomenų kasybos operaciją, sakydamas ataskaitos “turi daugybę netikslumų.”

EU-Asia