Apzaļumošana tuksnesis ar jūras ūdeni

Objekts, ko finansēja ar mēslojumu uzņēmumiem Yara International un Qafco un izmaksas $ 5300000, lai izveidotu.
“Ar to pašu finansējumu, jūs varētu atjaunot ekosistēmas un palīdzēt cilvēkiem efektīvāk izmantojot pašvaldības balstītas dabas resursu apsaimniekošanu,” saka Patriks Gonzalez, meža ekologs, kurš veica pētījumu Sāhelas reģionā, Ziemeļāfrikā ar Kalifornijas Universitātes Berklijā.
“Tā vietā, uzlejot ūdeni uz tuksneša smiltīm, kas nav bijis daudz veģetācijas gadsimtiem, jūs varat atjaunot zemi, kas vēl nesen bija veselīgu koku segumu. Dabas reģenerācija koku Sahelas mazāk spilgts un grūtāk, bet jūs varētu gūt tiešu labumu ģimenes, kas ir atkarīgi no kokiem, “viņš piebilst.
Neskatoties uz jauktu reviews, Hāgas saka, ka vieta ir pierādījusi sevi ar jaunu kultūru pieplūdums, piebilstot, ka daudzi skeptiķi ir iekarojuši.
“Tas palīdz, kad cilvēki var redzēt to uz zemes, un garša gurķus un redzēt, ka tas ir reāls,” viņš saka: “Mēs esam pierādījuši, ka to var īstenot.”.
“Tās ir idejas, kas varētu likties pārāk labi, lai būtu patiesība,” atzīst projekta vadītājs, Joakim Haugue, piebilstot, ka pirmajās dienās projekts tikās ar vienādu pasākumu entuziasmu un skepticismu.
“Tiešām, lai gan, tur ir ļoti vienkāršs princips aiz šī Mūsu sākumpunkts bija ņemt to, kas mums ir pietiekami daudz – jūras ūdens, siltums – un to izmantot, lai iegūtu to, ko mums vajag vairāk – ūdens, enerģija un ilgtspējīga ražošana. no pārtikas. ”
Projekts ir globāls joma Tā piedāvā jūras ūdens dzesēšanu siltumnīcas, koncentrēta saules enerģija un aļģu ražošanu -. Visi darba symbiotically lai atrisinātu vairākas no pasaules ekoloģiskās krīzes vienā piegājienā.
Lasīt vairāk: crowdfunding inovāciju Tuvajos Austrumos
“Katara ir viens no vissmagākajiem klimatu pasaulē strādā, lai šāda veida lieta,” saka Dr Virginia Corless, zinātnes un attīstības vadītājs “Augstas temperatūras un mitruma padara to ļoti grūti, lai mūsu tehnoloģijas.. Bet, ja tehnoloģija darbojas tur, un tas ir, izrādās, tas ir iespējams, lai daudzās vietās visā pasaulē. ”
Papildus pārtikas ražošanas un atsāļotā ūdenī reģionos, kas nosedz trūkums gan iekārta arī meklē uz zaļāku tuksneša un radīt alternatīvu, videi draudzīgu degvielas avotus.
Lasīt vairāk: Katara jaunā kultūras dārgakmens
Visbeidzot, sālsūdens tiek izmantota arī, lai audzēt aļģes, ko var izmantot, lai liela mēroga bioenerģijas ražošanā -. Arī šobrīd aļģes augs vēl joprojām ir izpētes posmā Aļģes ražošanai uz savu, saka Corless, var būt dārgi, un atkarīgs no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem (tas parasti ir jāattīsta pa dārgu, noejošs piekrastes īpašumu).
“Tas, ko mēs darām, ir liekot aļģu audzēšanas sistēmu par vēl plašākā sistēmā, kas var dalīties izmaksas un palielināt enerģiju. Viens no lielākajiem kopīgu izmaksas, kas mums ir, ir sālsūdens infrastruktūra,” viņa saka.
Neil Crumpton, priekšsēdētājs un izpilddirektors Planet ūdeņraža, NVO, kas veicina zaļo enerģiju, saka projekts ir, iespējams, “spēle mainītājs”.
“Lielākās problēmas tieši tagad ir klimata pārmaiņas un ūdens resursi pasaulē, un šīs vienkāršās tehnoloģijas var risināt gan,” viņš saka: “Es nevaru palīdzēt domāt, ka tas ir vīzija, nevis ilūzija.”.
Sinerģija ir viens no projekta stūrakmeņiem, tas ir tas, kas ļauj tā, lai risinātu tik daudzus jautājumus uzreiz, piemēram, kas izstrādā, vides Rube Goldberg mehānisma iekārta piedāvā koncentrētu saules elektrostaciju, kas pārvērš siltumu tvaiku, tad ar turbīnām. un ģeneratori, uz elektroenerģiju, kas, savukārt sūkņi jūras ūdeni uz vietu, kur tas tiek izmantots, lai atdzesētu siltumnīcas.
Saldūdens atkritumi no siltumnīcām tiek izmantots, lai apūdeņot augus ārpus stratēģiski stādīt dzīvžogus ārpus siltumnīcas palīdzību filtrē atlikumu. Radot mitrinātu un vēsākas vidi augiem downwind.
Daži eksperti, tomēr jautājums, ja Sahāras Meža projekts ir vislabāk izmantot resursus.
In apdeguma tuksnesī Katara, zinātnieki ir rāda, ka sālsūdens var izmantot, lai palīdzētu audzēt kultūraugus.
Vienu hektāru pētniecības iniciatīvu pazīstams kā Sahāras Meža projekta – neliela izmēra, bet ne mērķtiecības – ir izstrādājusi ražu miežu, gurķiem un arugula pēdējos mēnešos, izmantojot kombināciju sastāvdaļām parasti nav saistītas ar veiksmīgu lauksaimniecību: jūras ūdens un Katara pietiekami daudz siltuma piegādi.
Izstrādāts Norvēģijā, pirmo reizi Sahāras Meža Projekta iekārta uzsāka pagājušā gada novembrī, lai tas sakristu ar Apvienoto Nāciju Organizācijas Klimata konference e (COP18) Dohā. Tā īsteno virkni progresīvu videi draudzīgu tehnoloģiju, kas ņem lietas, Katara ir arī lieko – siltuma un jūras ūdens – un pārvērš tos virkni vērtīgu resursu.

EU-Asia