Apple iPhone hareket dedektörü test

Apple insanların başlarını hareket ettirerek kendi iPhone kontrol sağlayacak hareket kontrolü özelliklerini test gibi görünüyor.
İlk 9to5 Mac tarafından bildirilen özelliği, Apple’ın yeni mobil işletim sistemi, iOS 7 geliştirici sürümünde keşfedilen ve henüz kamuya açık değildir. Bu olağan dokunmatik ekran kontrolleri geçersiz kılar Erişilebilirlik menüsünde bir seçenektir.
Bu rapora göre, baş hareketleri tespit etmek için öne bakan iPhone veya iPad kamera kullanarak çalışır. Kullanıcı o bir tarafa kendi başını çevirerek istediği birini seçer kadar üzerinde, sistem otomatik olarak cihaz ekranında her seçenek geçiyor zaman.
Sol veya sağ baş hareketleri, ana giriş ekranına dönen bildirimleri görüntülemek veya sesli asistanı Siri aktive dahil olmak üzere farklı görevler atanabilir. (Bir video demonstrationhere izleyebilirsiniz.)
Bu yaklaşım zaman alıcı görünüyor, ama baş hareketleri ile telefon arayüzü bu şekilde gezinmek için güçlü olmak potansiyel olarak sınırlı hareket veya dokunma veya kullanımının zor ses arabirimleri yapmak diğer engelli insanlar için yararlı olabilir.
Özellikleri Apple hata düzeltmeleri ve arayüz parlatır ise yeni uygulamalar oluşturmak geliştiriciler tarafından kullanıldığında iOS mobil işletim sisteminin yeni sürümü, beta testi devam etmektedir. Düzenli iPhone kullanıcıları sonbaharda iOS 7 yükseltme mümkün olacak.
Baş-hareket özelliği erişilebilirlik seçenek olarak geliyordu, ama gelecekte cihazlarda daha yaygın hale benzer hareket kontrol özellikleri hayal etmek kolay olduğunu.
Bir bilgisayar arayüzü kontrol etmenizi sağlar Hareket algılama teknolojisi son birkaç yıl içinde kapalı almıştır. Microsoft Kinect ve Atılım Hareket bir yakında piyasa çıkacak olan cihaz güçlü bir derinlik sensörü kamera kullanın. Kinect bir kişinin iskelet, yüz ve hatta ifadeler algılayabilir. Atılım gibi parmak hareketleri gibi jestler algılar.
Bir çimdik, düzenli akıllı kameralar bazı küçük hareket algılama özellikleri gerçekleştirebilirsiniz, ancak erken dönemlerinde hala ve pratik araçlar olmak için yeterince iyi önce çalışması gerekir.
Hareket kontrolü seçenekleri zaten akıllı telefonlar kadar haşhaş vardır. Samsung Galaxy S4 kullanıcının gözleri aşağı aramak veya bir sayfa hareket ve hareket durduğunda tespit, göz kaydırma destekler.
Çalarken bir video uzak bakarsanız, duraklatma işlemi otomatik olarak yapabilirsiniz. Ayrıca örneğin Cihazın üzerine bir el sallamak, çağrıları toplayıp olarak, hareketlerini destekler.

EU-Asia