Apple, чи є інновації проблема?

За іронією долі, Apple засновник Стів Джобс попередив про дурість шукає прибутку за частку на ринку.
“Вони зробили дивовижні прибули близько чотирьох років”, сказав Джобс у своїй знаменитій “Lost Інтерв’ю” з 1995 року, обговорюючи стратегію Macintosh від Apple в той час. “Те, що це коштувало їм було їх майбутнє. Те, що вони повинні були робити робить раціональним прибуток і збирається за частку на ринку.”
Apple, стала найдорожчою компанією в світі з генерації законним порушення споживчих своїми iGizmos. Вона перетворилася з компанії нішу в комп’ютерному світі, який створив абсолютно нову категорію гаджетів.
Але конкуренти зрештою наздогнав Яблуко, пропонуючи альтернативи, які виглядають і працюють точно так само – якщо не краще. Так сталося і з iPhone, і це починає відбуватися з Ipad і Macintosh. Єдиний продукт, який не потрапляв в цю пастку було, Ігрові автомати, яка була ізольована від власних ITunes Apple, програмне забезпечення та магазину. У всякому разі, можна стверджувати, що Apple, сама вбила Ipod з iPhone.
“Історичні моделі промисловості показують нам, що в якості продуктів покращиться і стане” досить хорошим “для масового використання, стає все важче, щоб створити сильне ціннісне пропозицію, зробивши кращий продукт”, сказав Самір Сінгх, глава аналітик BitChemy Ventures, технологічних інкубаторів . Він стверджує, що робить його більш важким для компанії, щоб продати те, що це набагато дорожче, ніж аналогічний продукт конкурента.
Проблема з цим бізнес-моделі є те, що вона змушує Яблуко, щоб постійно придумують новаторські нового продукту. Apple, зробив чудову роботу в цьому: Ігрові автомати, iPhone і IPad всі визначили їх категорії продукту.
, Яка розгортається прямо зараз з Apple. Сьогодні є набагато менше відмінностей між топ-оф-лінії iPhone 5 і пересічний Google (GOOG, Fortune 500) Android смартфон, ніж у будь-який момент у шестирічної історії iPhone автора. Пропонуючи дуже нагадує і дешевші альтернативи, Android виробники перевершили Apple, частка ринку і зростання продажів iPhone починає сповільнюватися.
Хоча Apple, підтримує “частку прибутку” перевагу над суперником Samsung в смартфонах, навіть те, що починає руйнувати.
Крім того, компанії Intel (INTC, Fortune 500) чинять тиск на ультрабуки лінійки Mac, а продажі в ПК підрозділ Apple, зайшли в глухий кут в останні квартали. Android таблетки також нещодавно обігнав Ipad.
Є способи, з кутка Apple, підтримав себе в, але тільки один з них, здається віддалено “Apple-як.”
По-перше, за рахунок диверсифікації IBM (IBM, Fortune 500) стилі, але це ніколи не було способу дій Apple. Інший для Яблука, щоб пістолет за лідерство частки ринку, відкривши свої продукти для використання іншими компаніями, в тому, як Microsoft (MSFT, Fortune 500) і Google зробили. Але і це є повною протилежністю того, що Apple, є синонімом з 1980 року.
Нарешті, і «самий ризикований підхід”, відповідно до Сінгхом, необхідно продовжувати створення і надання ринкової порушуючи інновацій. Apple, вже давно ходять чутки, що працює над “інтерактивного телебачення” все-в-один телевізор. Зовсім недавно, компанія, як кажуть, розвивається “iWatch”.
Тим не менш, це важке завдання Звернутися до Apple продовжити безпрецедентні перспективи на успіх.

EU-Asia