Alan Wheatley Globālās ekonomikas korespondents

LONDON (Reuters) – Tāpat kā tēvs, kurš ir teicis savu dēlu zobu feja neeksistē, Ben Bernanke ir jāatrod veids, kā nomierināt investorus, kas jūtas nodevējs, jo viņš teica, viņiem tas bija arī fantāzija ceru, ka viņš varētu glabāt drukāšanas bezmaksas naudu arvien vairāk.
Finanšu tirgi, protams, zināja, dziļi, ka Federālo rezervju būtu jāsāk atsauc savu neparasto monetāro stimulu, kad ASV ekonomika bija ārā no ātrās palīdzības nodaļa.
Bet obligāciju peļņas likmes pieauga, un akciju cenas ir nosēdušās pasaulē, jo Fed priekšsēdētājs šokēja investorus, 22.maijā, sakot, banka var “spert soli uz leju”, kas tempu obligāciju iepirkumiem tuvākajos mēnešos.
Bernanke ir iespēja atkārtoti kalibrēt cerības, kad viņš biksītes plašsaziņas līdzekļos trešdien pēc divu dienu sanāksmes centrālās bankas politikas veidošanas paneļa.
Fed galvenais nevar atsacīties pagājušā mēneša piezīmes. Bet, ņemot vērā apjomu nākamajā aktīvu tirgus selloff, paredzams, ka viņš norāda, ka ekonomika joprojām ir pārāk vāji, lai attaisnotu palēninot tempu obligāciju iepirkšanu, šobrīd 85000000000 $ mēnesī, uzreiz.
Un kā paaugstināt procentu likmes no tuvu nullei, ka diena vēl tālu.
“Kopš maijs 22 apjukums liks viņiem izdarīt skaidrība par prioritāti šajā nākamajā sanāksmē,” teica Ward McCarthy, galvenais finanšu ekonomists Jefferies Ņujorkā.
Sašaurinās grafiks?
Lai to panāktu, McCarthy spekulējis, ka Fed varētu izplānot savu bāzes lietu sākuma datumu, lai samazinātu saikni pērkot kopā ar provizorisko grafiku vējš uz leju, ievērojot parasto iebildumiem par izaugsmi, inflāciju un finanšu tirgos.
“Problēma ir tā, viņi nevar izmantot gaismas slēdzi Viņiem ir rīcības brīvība, jo neviens nezina, kas nākotnē lāči, lai viņi nekad atdot savu elastību -., Un tām arī nebūtu jādara,” viņš teica.
Ražošanas apsekojumiem no Ņujorkā un Filadelfijā, jo šonedēļ, kā arī valsts aptaujas homebuilders, ir maz ticams, lai liecinātu par vajadzību pēc ātra konusveida no Fed monetārās politikas nostājas.
McCarthy atzīts ekonomika attīstās tādā tempā, aptuveni 2 procentiem, bet kas varētu stomīties vien inventāra uzkrāšanās paceļ.
Patiešām, daudzi ekonomisti sagaida, Fed, lai iedunkāt leju savas centrālās prognozes 2013 izaugsmi un inflāciju.
“Kopumā nosacījumi pašfinansējuma atveseļošanās vēl nav ieviesti,” sacīja Duglass Roberts, ekonomists ar standarta dzīves Edinburgā. “Ja kaut kas, vāji inflācijas spiediens dodam baro skaidras pilnvaras, lai koncentrētos uz iegūt ekonomisko izaugsmi izveidota un darbojas atkal.”
G8 OPTIMISMS, PMI pesimisms
Finansiālos apstākļos, ko pārstāv zemākas akciju cenas un augstākas obligāciju ienesīguma pievilkšanas ir papildu pretvējš, lai pasaules ekonomika vēl aizvien ir krietni zem tendenci, jo pēc ietekmes lielo finanšu krīzes.
Bet līderi astotnieka lielvalstu, tiekoties Ziemeļīrijā pirmdien un otrdien, var sagaidīt, lai mēģinātu stiprināt uzticību akcentējot pozitīvo.
G8 komunikē, visticamāk, lai atspoguļotu “nedaudz labāka situācija pasaules ekonomikā”, nekā gadu iepriekš, saskaņā ar augsta Eiropas Savienības amatpersona.
Nedaudz ir noteicošā vārdu. Datu sniedzējs MarkIT s iepirkumu vadītāju indekss (PMI), lai Ķīna ceturtdien, visticamāk, sniegt papildu pierādījumus par palēnināšanās pasaules otrā lielākā ekonomika.
Eiro zonas PMI ir sagaidāms, ka griezīgs augstākas jūnijā, taču joprojām norāda uz sarūkot produkcijas apjomu 17 valstu bloka zonā, kas ir bijis lejupslīdi pēdējos sešus ceturkšņos.
“Pasliktināšanās temps ir samazinājies Tā ir labākā lieta, kas var teikt,.” Saskaņā ar Jens Larsen, galvenais Eiropas ekonomists Kanādas Royal Bank Londonā.
Jaunākie rādītāji saskanēja ar pieticīgu atveseļošanos nu trešajā vai ceturtajā ceturksnī, viņš teica.
“Tas nav daudz vairāk nekā, ka es neesmu īpaši pārliecināts par eiro zonas.. Tāpat, man šķiet ērtāk, ka eiro zona nav dodas uz dienvidiem pie diezgan strauji ātrumu un iespējas plaša mēroga monetāro atbildi no ECB tagad ir diezgan maza, “Larsen teica.

EU-Asia