2013 Sınıf, bir soğuk duş için

McCullough günümüz gençliğinin bu kadar ve gerçeklikten korumalı “miğferli, kabarcık-sarılmış, üzerine doted, cosseted, şımarık” olduğuna inanmaktadır. O mezunları söyledi: “bayrak bitki değil dağ tırmanın, ama, meydan kucaklamak hava keyfini ve görünümü seyretmek için dünya sizi görebilirsiniz böylece, dünya değil görebilirsiniz bu tırmanın..”
‘Ve merkezi Kaliforniya’da bir üniversitede, bir başlangıç ​​adresi sunma ayrıcalığına sahip ve başka sunmak için bir gün umuyoruz. Aslında, zaten söylemek istediğini biliyorum.

Geçen yıl, Massachusetts, David McCullough Jr, okulda bir İngilizce öğretmeni ve Pulitzer ödüllü tarihçi David McCullough oğlu, içinde Wellesley Lisesi’nde başlamasından adresini verdi. O parkın dışına çaldı ve sözleri kadar gitti. O söylediklerini, Amerika duymak umutsuz oldu.

Ben değil. Ben bunun yerine duymak gereken gelecekteki liderleri söylerdim. Burada üniversite ve üniversite mezunu bu yılki sınıf kalbine almak akıllıca olacağını tavsiye 10 kışkırtıcı parçalarıdır:
1) ne toplum size söyledi rağmen McCullough mezun konuşmasında söylediği gibi, size, özel değilsin, asla unutmayın. Dünya senin etrafında dönmüyor. Ve bir şey hak hissetmiyorum gerekir. Kimse sizden daha iyi, ancak herkesten daha iyi değiliz. Yeter ki aynı şekilde tedavi olarak, herkese saygı duymaya.
2) tutku izleyin ama gibi tutku yıllar içinde değişim ve gelişmeye olabilir fikrine açık. Gidişatı değiştirmek ve farklı bir yöne gitmek için korkmayın. Sen ne yapmak istediğinizi ve nasıl hayatınızı harcamak niyetinde, ikinci düşünceler için izin ediyoruz.
3) anne-babanız size kendilerini tanıtmak var. Onları görüşme ve kaydedin. Hayatları hakkında isteyin, ve onların torunları ile paylaşmak istiyorum ne hikayeler veya ders. Onlar hayat veren, yapabileceğiniz en az onların anlamaya çalışın bu yüzden. Onlar gittiğin zaman, sen yaptın memnuniyet duyarız.
4) Rahat dışında kırın. Çoğunuz korkuyorsun onu yap. Kolay ve tahmin edilebilir ne kaçının. Ülke ve dünya seyahat. Yeni insanlarla tanışmak ve onların bakış açısından dünyayı görmek için çalışıyoruz. Merak kalın. Sorular sorun. Ve öğrenme durdurmak asla.
5) seçin veya evlenmek için, mümkün kim o sizin için – ve umarım, bir gün, hepiniz olacak – Evlenmeye karar kimin başarısını belirlemede doğru uzun bir yol kat edecektir. Fantezi okullardan derece daha önemli. İnsanlar ya sizi yukarı kaldırın, ya da aşağı getirebilir. Iyi seçin.
6) Sadece başarısızlık kabul, ama hoş değil. Bunu bekliyoruz. Ondan öğrenin. Değerli bir öğrenme deneyimi olarak davranın. Her zaman istediğiniz her şeyi almak ve yapmak için yola her şeyi başarmak, o zaman yine başarısız oldum, unutmayın. Çünkü size hedeflerinize çok düşük kurdum.
7) Soru yetki ve inançlar meydan. Kamuoyu tartışması içine atlamak. Meşgul olmak. Demokrasi bir katılımcı spor olduğunu, katılmak, ya da ayrı çektirdikleri. Bu inandığımız önemli değil. Önemli olan orada şekilde düşündüm ve bunu inanıyorum açıklayabilir olmasıdır.
Seçtiğiniz, ya da onları en çok istediğiniz bir şey vermek, onları yükseltmek için ayarlanmış çocuklar, için, mümkün kim olanlar için 8): zaman. Üretken olmak konusunda onları eğitin. Ama daha da önemlisi, nazik ve saygı ile diğer insanlara tedavi iyi insanlar, olmak, örnek, onlara öğretmek.
9) Eğer hayat geçmesi gibi, başkalarının senin çocukların yüksek beklentileri, sahip korkmayın ve kendinizi yok. Eğer umut gibi birini gerçekleştirmek çünkü hayal kırıklığına daha kötü şeyler var. Onlara vazgeçmek ve başından çok beklemiyordum gibi.
10) Son olarak, bundan uzun yıllar, size dinlenme gittiğinizde, hayatta en önemli başarı kazanmış para veya zevk başarı olmayacaktır. Tahammül ve dünya sizi ilk etapta burada olduğumuzu bildiririz tek şey, diğer insanlar üzerindeki etkisidir. Bu olumlu bir olun.
Hepsi bu kadar. Götürün, ya da bırak. Herkes sıcak bir banyo ve konforu sahiptir. Ama bazen, ne için denir bir soğuk duş.

Bu yüzden bana 2013 yılı sınıf üzerinde deneyelim. Üniversite profesörleri veya insan kaynakları yöneticileri veya işveren konuşun. Sözde Millennial nesil üzerinde yapılan araştırma okuyun ve McCullough doğru yolda olduğunu kanıtlar bir sürü bulabilirsiniz. Bugün genç insanlar genellikle, coddled olan hayatlarını geçirdi yiyecek ve içecek ve beklentileri kadar yaşam stres verdik. İnsanlar genellikle duymak istiyorum sadece ne onlara.

EU-Asia