Untitled

Asiana yaklaşımını altına bu Boeing 777 kontrolleri de pilot tespit ve Lee Kang-Kuk olarak piste çarpışma iniş önce deniz duvar kısaltıldı. Kaza sırasında kokpitte iki pilot vardı.
Bir set çarptıktan sonra piste 6 Temmuz indi çökmesine zaman Asiana Uçuş 214 291 yolcu ve 16 mürettebat taşıyordu.
Üç yolcu Cuma sabahı aldığı yaralar nedeniyle öldü bir kız da dahil olmak üzere, öldü. 180’den fazla kişi de yaralandı.
İstasyon isimleri önce havaya Washington’da bir NTSB yetkili tarafından teyit edildi dedi.
NTSB da hatalı bir yaz stajyer tarafından teyit edilmiştir “yanlış ve saldırgan” adları için özür diledi.
“Diye yanlışlıkla uçak uçuş ekibinin isimleri teyit zaman önce bugün, bir medya prizinden bir soruşturma yanıt olarak, bir yaz stajyer onun yetki kapsamı dışında hareket,” NTSB Cuma günü yaptığı açıklamada.
Hemen sahte isim üretilen kim belli değil, ama NTSB bu stajyer olmadığını söyledi.
Fonetik gibi “Yanlış bir şey” ve “Biz çok düşük” gibi ifadeler dile sahte isimler Cuma günü KTVU en öğle yayın sırasında okundu. Havayolu raporu “aşağılayıcı” olarak adlandırılan ve söyledi “olası yasal işlem gözden.”
Pazartesi sabahı, havayolu kalbin kısmi değişiklik var gibiydi.
Havayolu sözcüsü Na Chul-hee Asiana TV istasyonu karşı hakaret dava dosyası için bir ABD hukuk firması korudu söyledi. Ama, dedi, şirket NTSB karşı ayrı bir dava planları yoktu.
“Yasal bir gözden geçirdikten sonra, şirket, şirketin imajına zarar neden kendi rapor olduğu için ağ karşı dava açmaya karar,” dedi.
Cuma günü, KTVU çapa Tori Campbell isimlerini okuyun. Haber istasyonu, bir CNN bağlı, daha sonra havada ve kendi web sitesinde özür diledi.
“Hiçbir şey doğruluğu ve bütünlüğü en üst düzeyde olan daha bizim için daha önemli olduğunu ve hata bu tür tekrar olmaz sağlamak için prosedürleri gözden geçiriyoruz,” KTVU kendi web sitesinde yayınlanmıştır.
“Isimleri onay için stajyer için, istasyon tarafından sunuldu,” NTSB sözcüsü Kelly Nantel söyledi. “Stajyer isimlerini oluşturan ve istasyona onları vermedi.”
NTSB bu mürettebat veya taşıma kaza katılan kişilerin kimlikleri serbest ya da onaylamak değildir dedi.
“Biz bir soruşturma ile ilgili olarak sadece uygun somut bilgi yayımlanan ve derin bugünkü olay pişman emin olmak için çok çalışıyoruz,” NTSB denildi.
NTSB stajyer belirlemek, ama, dedi yoktu “Uygun eylemler bu kadar ciddi bir hata tekrar emin olmak için alınacaktır.”
Asiana Airlines bir Oakland, California, televizyon istasyonu karşı planlanan dava devam diyor – ama Ulusal Ulaşım Güvenliği Kurulu karşı yasal işlem takip edecek değil.
Hafta sonu, Kore havayolları yanlışlıkla talihsiz Uçuş 214 pilotların gibi “yanlış ve saldırgan” isimleri doğruladı NTSB stajyer sonrasında kişiler dava edeceğini söylemişti.

EU-Asia