Untitled

Be to, remiantis įmonių priekyje, akcijos WebMD (WBMD) išaugo daugiau kaip 25% po sveikatos informacijos kompanija paskelbė preliminarius rezultatus, buvo geresni nei planuota pajamas ir pajamas.
Susiję: Baimė ir Godumas puslapis slysta atgal į godumą
5. Kinija mažina augimo projekcija? Investuotojai sumišo apie Kinijos augimo prognozes nuo šalies finansų ministras pranešė augimas gali būti 7% per metus, nei vyriausybės oficialiai prognozuota 7,5%. Shanghai Composite indeksas ir theHang Seng indeksas ir nukrito po sustojimo didelis valdomi langai anksčiau šią savaitę. Japonijos etalonas Nikkei indekso uždarytas 0,2% stangresnė.
Europos rinkose baigėsi diena įvairūs, Vokietijos DAX ir Jungtinės Karalystės FTSE 100increasing, o Prancūzijos CAC 40 sumažėjo.
“Dow ir S & P 500 akcijų prislėgtos 5% skaidrę akcijų Boeing (BA,” Fortune 500 “) po naujienų, kad neužimta Dreamliner” užsidegė Londono Heathrow oro uosto.
Visi trys indeksai baigė gerokai didesnis už savaitę, medienos ruoša vienas geriausių savaitės pasirodymų per metus. “Dow pakilo 2,2%, S & P 500 šoktelėjo 3%, o” Nasdaq “susibūrė 3,5%.
Štai penki dalykai, atimti iš penktadienio prekybos dieną:
1. Atsargos per rekordiškai teritorijoje: Nors abu “Dow ir S & P 500 indeksas viršijo savo ankstesnį rekordą uždarymo aukštumas, jie vis dar apie 0,5% žemiau visų laikų prekybos dienos aukštumas pasiekė gegužės mėnesį.
JAV akcijos pakilo pirmasis atgal į rekordinį teritorijoje ketvirtadienį, nes investuotojai palankiai komentarus Federalinių rezervų banko Ben Bernanke, kuris trečiadienį pareiškė, kad monetarinė politika išliks “labai lanksti” artimiausioje ateityje.
“JPMorgan Chase (JPM, Fortune 500) pranešė ketvirčio pelną, tačiau kamuolys atsimušė lūkesčius, o pajamos vos įveikti prognozes. Tačiau akcijų buvo tik šiek tiek didesnis, kaip kai kurie pelno prieaugio atėjo iš apskaitos koregavimais, o ne spartaus augimo pagrindinį verslą.
Wells Fargo (WFC, “Fortune 500”) akcijos pakilo 1,8% po to, kai bankas pranešė pajamas ir pajamas, tačiau kamuolys atsimušė lūkesčius.
Apsauga reiškė, kad centrinis bankas tęs savo masyvi programą kiekybinio palengvinimo ir padėjo nuraminti investuotojus, kurie buvo whipsawed pagal smailėjantis aptarimas, kuris prasidėjo gegužės pabaigoje.
Spauskite čia ir sužinokite daugiau apie akcijų, obligacijų, prekių ir valiutų
2. Vartotojai vis dar nerimauja dėl ateities: Mičigano ir “Thomson Reuters” vartotojų nuotaikų indeksas universitetas liepos šiek tiek sumažėjo, ir nepateisino lūkesčių.
Nors optimizmas dabartinėmis sąlygomis pakilo iki aukščiausio lygio nuo 2007 metų liepos, ateities lūkesčiai indeksas nukrito smarkiai.
Be to, Darbo statistikos biuras išleido savo mėnesinę ataskaitą apie gamintojų parduotos produkcijos kainų indeksas, rodantis 0,8% padidėjimą birželį. Tai beveik trigubai planuojamą augimas 0,3% – daugiausia lėmė benzino kainos šuolio.
“Citigroup (C Fortune 500”), “Goldman Sachs” (GS, Fortune 500), “Bank of America (BAC, Fortune 500) ir” Morgan Stanley “(MS, Fortune 500) yra bakstelėkite pranešti rezultatus kitą savaitę.
4. UPS susierzini dėl pelno įspėjimas: siuntų pristatymo milžinas UPS (UPS, Fortune 500) sumažino savo perspektyvas pelno augimo šiais metais, siuntimo akcijas žemyn beveik 6%.
Įmonė, laikomas ekonomine etaloną kartu su varžovų FedEx (FDX, Fortune 500), sakė: “lėtėja JAV pramonės ekonomika vairavo pajamos ir veiklos pelnas nepateisino lūkesčių.”
Akcijos “FedEx” taip pat perkėlė mažesnis.
JAV akcijos inched šiek tiek didesnis Penktadienis, bet plonas pelnas buvo pakankamai siųsti Dow ir S & P 500 naujų įrašų uždarymo aukštumas ir NASDAQ iki aukščiausio lygio per dešimtmetį.
“Dow Jones” pramoninis vidurkis išaugo tik 3 taškų 15,464.30, “S & P 500 pridėjo 5 taškus, baigiant 1,680.19 ir” Nasdaq “pakilo 0,6% priartėjo prie aukščiausio lygio nuo 2000 metų rugsėjo.

EU-Asia