Untitled

Vyšetřovatelé nyní zvažují možnost, že jedna ze dvou dívek zabiti ve srážce byl zasažen závodní Zásahové vozidlo na scénu. Ale i když se ukáže, že případ, třeba projít předpovídá Asiana bude čelit primární právní odpovědnost za její smrt, ne letiště nebo hasiči.
“Existuje možnost, že pro mnoho různým žalovaným, ale Asiana a jeho (pojištění) dopravci budou ty, které nakonec zaplatí,” řekl.
“Nemyslím si, že je to tvrzení tam stojí méně než 1 milión dolarů. Mnoho bude stát za multi-miliony,” řekl Arthur třeba projít, jeden z nejlepších zranění právníků specializujících se na letecké havárie. Philadelphia založený třeba projít uvedl, že v pondělí, že nebyl zachován některý z cestujících nebo jejich rodin.
Asiana Airlines bude pravděpodobně nakonec zaplatí stovky milionů dolarů, aby cestující jeho letu, které havarovalo v San Franciscu v sobotu, podle vedoucí leteckého práva odborníka.
“PTSD je zákeřná nemoc,” řekl. “Mnozí se nemohou vrátit do práce. Dokonce i ti, kteří si myslí, že jsou v pořádku a vrátit se do práce, o šest měsíců později zjistí, že jsou blob na podlahu, protože se konečně vrací domů na hřad.”
Třeba projít řekl, že jeho první osada založená na PTSD byl pro letušky, který unikl bez fyzického zranění při letu United Airlines havaroval v Sioux City, Iowa, v roce 1989. Od té doby PTSD osady se staly společné pro oběti letecké havárie.
Třeba projít řekl, že žádný z cestujících, US Airways, jejichž letadlo přistálo na řece Hudson v New Yorku v lednu 2009 podala obleky po té nehodě. Ale on řekl, US Airways (LCC, Fortune 500), každému dal hotovostní vypořádání – a to i přesto, že letová posádka slaví s přistáním letadla zmrzačeného a ukládání životě každého z nás. Letecká společnost dělal mít komentář na platby v této věci.
Související: Asiana akcie padat po havárii
Větší osady budou pro cestující, kteří utrpěli velké zranění, stejně jako pro čínské dívky, kteří byli zabiti. Tyto vypořádání částky budou založeny na odhadech pro celoživotní ušlou mzdu, bolest a utrpení a nákladů na zdravotní péči. Třeba projít řekl osady nemůže být větší, i když se ukáže, že chyba pilota bylo příčinou havárie.
“Nikdy nebyla trestná poškození verdikt proti letecké společnosti na havárii,” řekl. “Bez ohledu na to, jak neslýchané chování prokáže, že je, a to se zdá dost neslýchané, že to nebude měnit dolaru číslo.”
Třeba projít předpověděl Asiana se dohodly, že nebudou zpochybňovat svou odpovědnost v případě, protože nechce rozšířené pozornost roli posádku hrál v nehodě.
Související: Boeing skladem jordánskou letošních potížích
Řekl, že nevěří, že výrobce letadel Boeing (BA, Fortune 500), nebo San Francisco Airport nebo další potenciální obžalovaní skončí museli platit škody, a to iv případě, že jsou uvedeni v obleku.
Pád, první smrtelná letecká havárie ve Spojených státech téměř čtyři roky došlo v sobotu, když Boeing 777 jet se snaží landclipped konec dráhy. Tam bylo 182 lidí hospitalizováno se zraněními od těžkých poškrábáním ochrnutí.
Třeba projít řekl i 123 cestujících v letadle, který unikl bez jakýchkoliv fyzických zranění pravděpodobně vidět sedm obrázek osady z letecké a pojišťovací nosiče kvůli posttraumatická stresová porucha (PTSD).

EU-Asia