Untitled

Abe vyriausybė Tikimasi, kad greitai pasiūlys reformas, kurios pagalba būtų lankstesnės darbo rinkos, skatina imigraciją, kad atomines elektrines vėl online, pritraukti Japonijos moterų į darbo rinką.
Įgyvendindama laiku reformas reikės glaudžiai bendradarbiauti su interesų grupėmis, tvarią visuomenės paramą ir vikrus, politinių manevrų Abe vyriausybės.
Planas – pavadintas Abenomics po jo architektas, ministras pirmininkas Shinzo Abe – tai bus koordinuoti valstybės išlaidas, centrinio banko stimulas ir struktūrines ekonomines reformas.
Idėja yra tai, kad priemonės bus priverstos didinti kainas, ir baigiasi praėjus 15 metų defliacijos, todėl labiau patikimas augimo pasaulyje trečia pagal dydį ekonomika.
Programa padėjo susilpninti jenos ir žymiai padidinome eksportuotojų pelną, vairavimo Nikkei indeksas per procese stogo.
Iki praėjusios savaitės, tai yra, kai prekybos pasuko nerami. Nikkei “dabar 13% nuolaida neseniai didelis, ir parašė dramatiška-daydeclines seriją.
Kintamumas paliko investuotojai įdomu, ar politikai gali nutempti savo aukštos vielos aktą, tuo pačiu išvengiant spąstų, neatskiriamais paskatinusi augimą pasaulyje labiausiai įsiskolinusi šalis.
Štai ką Japonija susiduria su:
Skola
Japonija turi skolų problemą. Šalies bendroji valstybės skola prognozuojama, kad pasiektų 230% BVP iki 2014 m po metų biudžeto deficitą.
Ekonomistai įspėja, kad Japonija būtų protinga pulti savo didėjančios skolos lygius su panašiu jėgų iš perinti planą sumažinti socialines išmokas ir didinti mokesčius per vidutinės trukmės laikotarpį.
Obligacijų kainos
Kad Abenomics dirbti, obligacijų kainos turi likti didelis.
Japonijos bankas šiuo metu perkant ilgalaikį skolą sparčiai klipas, tikėdamiesi, kad jos perkamas bus išlaikyti ilgalaikius derlius mažas. Tikslas yra skatinti investuotojus ieškoti kitur didesnės grąžos, modelį, kuris paskatins investicijas ir sukelti ekonominį augimą.
Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros ir Tarptautinio valiutos fondo organizacija, pavyzdžiui, iš esmės atsižvelgiant į jų palaiminimą Abenomics. Tačiau abi organizacijos teigia, Japonija turi veikti greitai kontroliuoti savo skolą.
“Trūksta konkrečių fiskalinių priemonių, skirtų sumažinti valstybės skolą, arba kad vartojimo mokesčių padidėjimas gaišaties, galėtų pakelti riziką A vyriausybės obligacijų pajamingumas, o tai pakenktų fiskalinių ir finansų sektoriaus stabilumą,” TVF pasakė paskelbtoje ataskaitoje paskutinis savaitę.
Reali ekonomika
Nikkei “buvo labiausiai aukšto lygio gavėjas Abenomics, ir vis dar sudaro apie 30% šiais metais, nepaisant neseniai svyravimo.
Tačiau tai nėra aišku, kad jaudulys yra versti į visas ekonomikos srityse. Darbo užmokestis yra plokščia, o mažmeninės prekybos ir kiti rodikliai rodikliai nepavyko įspūdį.
Susiję istorija: Ar Abenomics veikia?
Ekonomistai tikisi, kad infliacija Mirti per ateinančius metus – tačiau kainos vis dar mažėja, tęsti pastovų defliacijos tendencijos Japonijoje.
Susiję istorija: 7 dideli nugalėtojai Nikkei bangą
Tačiau po mėnesius stabilumo obligacijų kainos sumažėjo neseniai. Išeina apie 10 metų Japonijos vyriausybės obligacijų nukentėjo 1% gegužės pabaigoje, aukščiausią lygį per daugiau nei metus.
Kai kurie ekonomistai teigia, kad centrinis bankas siekia prieštaringų tikslų. Kaip bankas dirba sumažinti palūkanų normas, taip pat bando džinas iki infliaciją, tendencija, kad turėtų stumti kainos didesnės.
Nebaigti klausimai
Vienas ramstis Abenomics strategiją, kuri nebuvo įgyvendinta – struktūrines reformas – galėtų tapti svarbiausia ilgalaikis. Bet vis parlamentas bendradarbiauti gali būti sunku.
Dramatiški juda Japonijos obligacijų ir akcijų rinkų pastarosiomis dienomis kelia abejonių dėl ilgalaikio gyvybingumo šalies užmojo ekonomikos atgaivinimo planą.

EU-Asia