پایان نزدیک مارپیچ تورم ژاپن

چشم انداز اقتصادی روشن تر تا حد زیادی ناشی از تلاش های اصلاح راه اندازی شده توسط نخست وزیر شینزو آبه – “. Abenomics” مجموعه ای از سیاست های دوبله
به عنوان بخشی از یک استراتژی سه ستون در ماه ژانویه اعلام کرد، ژاپن ramped تا هزینه های دولت و بانک مرکزی این کشور تزریق پول به اقتصاد در یک مقیاس گسترده است.
در چشم انداز اقتصادی سالانه خود را، آغاز خواهد شد پروژه OECD قیمت های مصرف کننده ژاپنی افزایش میزان متوسطی پایان این سال، با نرخ تورم به 2.4 درصد تا پایان سال 2014.
“سیاستهای انبساطی پولی های خشونت آمیز می تواند ببینید که کاهش قیمت را راه به تورم زیرین نسبتا مثبت در ژاپن،” این گزارش گفت.
در رکود اقتصادی به تازگی به عنوان سال گذشته، اقتصاد ژاپن رشد در نرخ سالانه 3.5 درصد در سه ماه اول سال 2013، بسیار سریعتر از 2.7٪ مورد انتظار تحلیلگران است.
بهبود اقتصادی قوی ژاپن در این سال می تواند پایان دادن به یک مارپیچ تورم است که رشد حدود 14 سال sapped قرار داده است، می گوید: سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) است.
دفعات بازدید: ژاپن: آیا کار Abenomics؟
این امیدوار است تا نرخ تورم را به 2٪ قرار داده و به پایان دادن به رانش رو به پایین در قیمت مصرف کننده است که به مدت 14 سال ادامه داشت، تضعیف اعتماد به نفس کسب و کار و مصرف کنندگان در سومین اقتصاد بزرگ جهان است.
، “این گزارش گفت:” در ژاپن، خطر مهم این است که که موقعیت مالی ناپایدار در نهایت باعث می شود بازارهای مالی و تحریک بحران اعتماد به نفس.
“آوردن نسبت بدهی عقب به سطح امن از اوج فعلی آن خواهد بود فوق العاده به چالش کشیدن است.”
حرکت به یک تظاهرات در شاخص سهام نیکی و aslide در ین ساخته شده است که شرکت های ژاپن رقابتی تر در خارج از کشور منجر شده است.
همچنین قول داده است اصلاحات ساختاری مانند افزایش مشارکت زنان در نیروی کار است.
دفعات بازدید: ژاپن می تواند صرفه جویی ‘womenomics’؟
“بازتاب یک رویکرد سیاست مشخص، چشم انداز اقتصادی قابل ملاحظه ای در ژاپن در ماه های اخیر تغییر کرده است،” این گزارش گفت.
با این حال، سازمان همکاری اقتصادی و توسعه هشدار داد که بهبود اقتصادی ژاپن “احاطه شده توسط عدم قطعیت” با توجه به سطح بالای بدهی این کشور، که به مقدار بیش از 200٪ از تولید ناخالص داخلی (GDP) است.

EU-Asia