“هیتلر”، قوری را در رونق فروش ویروسی

بازگشت به قوری: آیا این طولانی را برای رانندگان در کالیفرنیای جنوبی 405 بزرگراه – که در آن برنامه های شب به مردن – به اطلاع چیزی در آسمان است که کمی غیر معمول به نظر می رسید. این قسمت از نرده و دیوار که وی ان اعلان نصب شود ترویج این آشپزخانه جدید ضروری بود. بود و بدون اشتباه وجود دارد
بنابراین، JCPenney است به فروش قوری جدید است که به نظر می رسد نوعی مانند آدولف هیتلر. خب، در آنجا به عنوان یک قوری در واقع می تواند مانند یک دیکتاتور فاشیست به نظر می رسد. اما آن را ندارد. و، در واقع، ممکن است بزرگترین اشتباه تبلیغات شما همیشه خواهید دید.
حداقل تا زمانی که گیلبرت گوتفرید هر طور شده، یک سخنگوی برای Tampax می شود.
“لعنت، جیم، چیزی است که ما فکر می کردند؟” شباهت.
خالص هیتلر.
هر چند، به عادلانه باشد، به عنوان تماشاگر می باشید زندگی با یک صندلی ردیف جلو، من لذت بردن از جنجال. اگر شما قصد دارید به طور تصادفی باید محصول خود را شبیه به یک فرد مشهور، به نحوی، با یک قانون عجیب و غریب از کمدی است که نمی توان توضیح داد، بدترین مطلق انسان در تاریخ جهان است که سرگرم کننده تر است، می گویند، تام هنکس.
در حال حاضر، درک که این قوری خاص، منحصر به فرد مایکل گریوز مجموعه طراحی JCPenney، به سرعت های ویروسی پس از تصاویری از هر قسمت از نرده و دیوار که وی ان اعلان نصب شود به نظر می رسد در ق و توییتر رفت.
(نباید با کلاسیک ایگلز دو آلبوم با همین نام اشتباه می شود.)
در حال حاضر، در مورد شما می توانید کاملا از شباهت در تصویر قوری، اطلاع که دسته بالا swoops به گسترده تر به یک طرف تقلید موهای تیره، پرده هیتلر است. دستگیره درب شباهت علامت تجاری بدنام سبیل مسواک خود را. و فواره زدن اب به هوا افزایش می یابد به عنوان اینکه او به شیوه نازی ها سلام.
آن، و یا او فقط با تکان دادن به اوا براون قهوه ساز.
در هر صورت، آن را به او.
با این حال، در این زمان نمی تواند تایید یا نه قوری هیتلر با تنها یکی از بیضه ها طراحی شده است. واضح است، که توجه کمی به جزئیات را ثابت کند این به مراتب بیشتر از یک تصادف ساده بود.
ذهن شما، دو بیضه استاندارد خواهد بود به همان اندازه در مورد.
با این وجود، من هنوز هم حاضر به دادن JCPenney سود از شک که این همه فقط یک تصادف هستم. (خرده فروش به درخواست ما برای اظهار نظر پاسخ نمی دهند.)
و این که همه چیز تبدیل ملودرام و لذتبخش است.
شهردار دموکرات، کالور سیتی، جفری کوپر، شکایت به مادر جونز نشریه: “من نا امید JCPenney در واقع قرار داده شده است که هر قسمت از نرده و دیوار که وی ان اعلان نصب شود تا در وهله اول …. به عنوان یک یهودی، من به جرم هستم، (و) را به عنوان یک مقام منتخب من دیوانه که شهر من نماینده به این مرتبط است. ”
احتمالا، او پس از آن به شدت به یک کیسه کاغذی برای نیم ساعت عوض کرد در حالی که گوش دادن به انیا.
در پایان، آن را فقط تصویری بر روی صفحه رادار کوچک در کیهان است. اما، از دیدگاه اجتماعی، آنچه واقعا جالب است این است که هیتلر – حداقل به عنوان یک تصویر نمادین – به نظر نمی رسد به همان معنا را به نسل جدیدتر است که بیشتر از وحشت خود و جنایات غیر قابل تصور حذف. نوع مانند چنگیز خان به هر کسی که در طول 700 سال گذشته.
این روزها برای بسیاری از هیتلر تبدیل شده است تنها نوع از کاریکاتور، پس از واقعیت بد خود را به چیزی به مراتب بیشتر انتزاعی فراتر است. مانند یک قوری.
به طور جدی، به خودتان را جمع، مرد. اگر هر چیزی، در اینجا همه شما تا به حال می گویند:
“بله قطعا مانند هیتلر به نظر می رسد. تعجب آنها نتوانستند آن را نمی بیند، اما من کاملا مطمئنم که به هیچ وجه قصد توهین به هر کسی وجود دارد. حدس من این است آنها را خراب کردن هر قسمت از نرده و دیوار که وی ان اعلان نصب شود و عذرخواهی می کنیم.”
است که دقیقا همان چیزی است که JCPenney. آنها در هر قسمت از نرده و دیوار که وی ان اعلان نصب شود و حتی تا به حال برخی از پاپ در توییتر پاسخ دادن به نظرات.
در واقع، زمانی که کمدین پاتن Oswalt توییتی، “خوب، پنی JC، آماده برای فروش *** بار از این قوری به بسیاری از hipsters مضحک،” خرده فروش به سرعت با پاسخ داد: “کاملا غیر عمدی اما آنها. نیاز به آن را در فروشگاه گرفتن از آن را آنلاین به فروش می رسد. # SadHipsters. ”
به طور طبیعی، فروش سر به فلک کشید پس از عکس های ویروسی رفت. قوری $ 40 در حال حاضر در سایت JCPenney دستور داده تا اواخر ماه ژوئن، و برخی از دیگ حتی لیست در eBay به قیمت 200 دلار آغاز شده است. متاسفانه، باید اعتراف کنم که در حال حاضر من نوع می خواهید یکی برای خانه من به عنوان یک قطعه گفتگو.
“بنابراین، چه چیزی شما را از قوری هیتلر من فکر می کنم؟”
“من فکر می کنم شما نیاز به قرار دادن بر روی شلوار.”
جای تعجب نیست، رونق فروش آغاز شده است که همه آن را یکی از بزرگ رسانه های اجتماعی سیرک تبدیل شد. همین دلیل است که شما مرتب کردن بر اساس به تحسین پاسخ به ظاهر levelheaded توسط JCPenney، که هرگز درام خشم هیستری فرهنگ کوپر برابر.
حتی لیگ ضد افترا و جو در زمان آن را در گام های بلند برداشتن، با اظهار نظر به مادر جونز که “JCPenney درست در پاسخ به نگرانی های عمومی و از بین بردن گلدان چای از خط تولید خود را. ما را JCPenney در کلمه خود را که هر گونه تشابه به دیکتاتور نازی ها کاملا ناخواسته بود. ”

EU-Asia