هستر به کناره گیری به عنوان مدیر عامل شرکت RBS

بروکس نیومارک، MP در کمیته خزانه داری را انتخاب کنید و شریک ارشد سابق لباس سهام خصوصی مدیریت آپولو، گفت: که بانک و دولت راست به درخواست آقای هستر را ترک می کند اگر او نمی تواند به دیگری مدت طولانی در راس متعهد بانک.
“اگر شما در حال برنامه ریزی برای انجام یک ارائه سهم، هر گونه عدم قطعیت با مدیریت کلید مانعی برای سهامداران بالقوه را،” او گفت.
“او [آقای هستر] تجدید ساختار پیچیده و به طور موثر ایجاد RBS جدید رفتن به جلو و احتمالا آن را حس می کند در حال حاضر به یک مدیر اجرایی جدید شوید.”
آقای آزبورن گفت: “پس از بازگردانیده RBS از آستانه، در حال حاضر زمان برای حرکت از مرحله نجات است.”
هیئت مدیره روز چهارشنبه گفت که آن را به یک جستجوی فوری برای جانشین آقای هستر راه اندازی، به دنبال هر دو داخلی و خارجی.
آقای هستر در اواخر سال 2008 به RBS فرود آمد شد به جای خوار فرد گودوین. این بانک به حال به شود از با 45bn پوند از پول دولت به دنبال تصاحب بانک هلندی ABN عمرو از خودش به نمایش گذاشت آقای گودوین نجات، فقط به عنوان بحران مالی جهانی شد گرفتن نگه دارید.
او تا به نظارت یک انقباض شدید و تمیز کردن RBS، اما فشار به جلو و به عقب از بانکداری interntional و سرمایه گذاری به طور چشمگیری به عنوان دولت را دوست دارند مقاومت کرده بود.
RBS قرار است به اعلام کاهش بیشتر پشت در بانک سرمایه گذاری خود را در روز پنج شنبه، با تا 2،000، از آن 11،300 بانکداران و سرمایه گذاری می توان برای رفتن به عنوان گروه طرح قبلی به کوچک ترازنامه واحد بیشتر از 20 درصد پیاده سازی.
همچنین ممکن است اقدام به پاک کردن بیشتر RBS بیشتر از کسب و کارهای غیر انجام آن، با تمرکز ویژه بر روی ایرلندی تابعه اولستر بانک، با توجه به افراد نزدیک به وضعیت باشد.
آقای آزبورن قبلا مشخص شده بسیاری از دلایل عملی برای از بین بردن بیش از دارایی های سمی RBS از بانک، اما صدراعظم در حال حاضر با توجه به گزینه و ممکن است جزئیات را در عمارت کاخ سخنرانی خود را به هفته آینده.
او گفت که او بود در انتظار یک گزارش پارلمانی بانکی کمیته استانداردهای اندرو Tyrie را، که یک «خوب / بد بانک بانک” انشعاب به عنوان یک گزینه ممکن است برای سرعت بازگرداندن RBS به سلامت شناسایی.
همه از آن می تواند نگه دارید تا reprivatisation سریع که RBS شده است به امید. در تغییر لحن از وزارت خزانه داری، دستیاران آقای آزبورن در حال حاضر می گویند که صدراعظم “به شدت نمی تلاش برای فروش سهام قبل از انتخابات”.
صدراعظم را به رسمیت می شناسد که هر فروش RBS به مراتب کمتر از 503p که توسط دولت حزب کارگر در سال 2008-9 پرداخت خواهد بود ناخوشایند سیاسی، به رغم دیوید کامرون مایل به بازگشت به بانک به بخش خصوصی “را به عنوان سریع که ممکن است.
است. پاسخ بازار به حذف آقای هستر مخلوط شد “خروج او از دست دادن خواهد بود، تحلیلگران در سیتی گروپ در توجه داشته باشید به مشتریان نوشت: به هر حال، یکی از بالا 20 سرمایه گذار در RBS گفت:. است.” ما مقدار زیادی از توجه هستر اما شاید در حال حاضر هم به تعیین یک شخص جدید … وجود داشته باشد در آغاز خصوصی است. ”
انتخاب جانشین برای سرمایه گذاران بسیار مهم خواهد بود. دو نفر آشنا با این وضعیت گفت: سر فیلیپ همپتون، رئیس RBS، soundings های رسمی هر دو در بانک و خارجی در چند هفته گذشته گرفته بود.
ریچارد Meddings، در حال حاضر مدیر بازارهای نوظهور متمرکز بانک استاندارد چارترد، در میان کسانی که به طور غیر مستقیم با نزدیک شدن است، مردم می گفتند سرمایه گذاری می کند.
نامزدهای داخلی به احتمال زیاد RBS برای نقش خواهد بود رئیس خطر Nathan Bostock از، که آماده است برای تبدیل شدن به مدیر امور مالی، روری Cullinan، است که روند سیم پیچ کردن پرتفوی غیر هسته ای این بانک، یا خرده فروشی رئیس راس مک ایوان رهبری.
آقای هستر خواهد پرداخت مجزایی در ماه دسامبر £ 1.6m، معادل حقوق و مزایای 12 ماه، اما هیچ جایزه سالانه را دریافت خواهید کرد. او باقی خواهد ماند تحت عنوان جوایز مداوم در دراز مدت انگیزه، معادل حدود 2M سهام است.
با این حال، این خواهد بود موضوع را به شرایط عملکرد، که حداکثر تحقق بین 45 درصد و 65 درصد از کل را کاهش دهد – معادل £ 3M-£ 4M در قیمت سهم امروز.
آقای آزبورن “سهم مهم” آقای هستر ستایش و سر فیلیپ “دستاوردهای کاملا بسیار زیاد” او را نپذیرفته است.
اما آن روشن است آنها از شغل خود را مدیر اجرایی کاسته است. آقای هستر خود را برای حداقل دو سال دیگر مشتاق به در ماندن شده بود به دیدن بازگشت RBS سودآوری پایدار و به چوپان از طریق آغاز reprivatisation بانک. او اخیرا گفت: فایننشال تایمز: “من نفرت برنده نیست، من آن را نفرت.”
ردیف سالانه بیش از پاداش هم برای خود و هم برای بانکداران سرمایه گذاری به خوبی پرداخت RBS بوده است، آقای هستر، کردیت سوئیس اجرایی سابق، سخت مبارزه برای حفظ عملیات بانکداری سرمایه گذاری دست نخورده RBS و حضور بانکداری خرده فروشی ایالات متحده است.
اما در اواخر سال گذشته – پس از دخالت مستقیم آقای آزبورن، و تحت فشار از تنظیم کننده بیش از سرمایه – آقای هستر کشید در هر دو مسائل مربوط به این بانک سرمایه گذاری در حال حاضر یک سوم و شهروندان، بازوی مصرف کننده در ایالات متحده آن منقبض شده، در حال آماده سازی است. شناور.
جایگزینی آقای هستر خواهد بود یک چالش است. آقای Meddings است از جمله معدود مدیران بریتانیا به طور کلی در نظر گرفته یک نامزد امکان پذیر است، اگر چه بانکداران اشاره می کنند که حتی نامزدی او می تواند از لحاظ سیاسی مشکل با توجه به دخالت خود را در یک ردیف بین StanChart و تنظیم کننده ایالات متحده در سال گذشته بیش از تحریم نقض – ​​امر است که به پایان رسید تا و هزینه صدها گروهی از میلیون ها دلار جریمه.
آقای آزبورن در بیانیه ای گفت: “هنگامی که استفان هستر در سال 2008 در کار در RBS در زمان یک بانک سینه با فرهنگ شکسته بود و یک خطر بزرگ برای ثبات مالی مطرح است.
“امروز RBS امن تر، قوی تر و بهتر قادر به پشتیبانی از مشتریان خود است، من می خواهم به ستایش استفان هستر برای همه چیز او انجام داده است به این چرخش ممکن اندازه و پیچیدگی از این بانک شده است به طور قابل توجهی کاهش می یابد، با توجه به مراتب بیشتر بر ارائه خدمات به مشتریان انگلستان آن.
برخی از بانکداران به مدت طولانی تصور پایان سال 2013 امر می تواند زمان طبیعی برای آقای هستر به کناره گیری، با برنامه turnround RBS – از جمله باد پایین از نمونه کارها 250bn پوند از “غیر هسته ای”، تا حد زیادی غیر انجام شده، وام – قرار است اما کامل در ماه دسامبر.
دولت مشتاق به شروع روند فروش خود را 82 درصد سهام در RBS، و در آن 39 درصد سهام گروه بانکداری لویدز، قبل از انتخابات عمومی 2015 بوده است.
خودی بانک می گویند آقای هستر در ماه های اخیر ارتباط دشوار با دولت و، به ویژه، با سر فیلیپ.
سر فیلیپ در یک مصاحبه تصویری منتشر شده توسط RBS گفت: “این یکی از مشاغل بیشتر خواستار کسب و کار در جهان بوده است.”
“محیط عمومی برای بانک ها و بانکداران است بسیار دشوار است. برای استفان، خود را حتی بیشتر به چالش کشیدن بوده است.”
استفان هستر به کناره گیری به عنوان مدیر اجرایی رویال بانک اسکاتلند در پایان سال به عنوان دولت بریتانیا هل برای تعمیرات اساسی دیگری از گروه پاره ملی و زمین شروع به فروش 82 درصد سهام خود را در هر وام دهنده آماده است.
دستیاران به جورج آزبورن، صدراعظم، گفت که او و هیئت مدیره بانک مشتاق به انتصاب یک مدیر عامل جدید است که می تواند انتقال پنج ساله که دیدن RBS reprivatised شده و دوباره تاسیس به عنوان یک بانک تجاری بریتانیا منجر شده بود.

EU-Asia