نادر اپل 1 کامپیوتر به قیمت 671.000 دلار به فروش می رسد

کامپیوتر اپل انتظار می رفت را به حداقل 400،000 دلار است. اما Breker گفت: جای شگفتی نیست که آن برداشته بیش از 50٪ بیشتر است. در ماه نوامبر، تیم خود را به حراج گذاشته مدل مشابه به قیمت 640،000 دلار است. ساتبی نیویورک یک سال گذشته به قیمت 375.000 دلار فروخته می شود.
بسیاری روز شنبه همچنین شامل نامه از شغل به فرد هتفیلد در کامپیوتر داده ها سیستم های در کلمبوس، اوهایو. در تاریخ ژانویه 18، 1978، نامه ارائه می دهد هتفیلد فرصتی برای تجارت در اپل خود را 1، و 400 دلار، برای یک اپل II. او به وضوح شغل را ندارد تا در این پیشنهاد.
مدل نادر از اپل 1، اولین کامپیوتر رومیزی غول فن آوری، برای بیش از 671،000 دلار بیش از آخر هفته در یک حراج در آلمان به فروش می رسد.
کامپیوتر، همراه با نامه ای از اپل از بنیانگذاران استیو جابز به صاحب اصلی آن، اعتقاد بر این است به یکی از تنها شش کار 1S اپل و یکی از تنها سه در بازار آزاد.
خریدار، که تصمیم به ناشناس باقی می ماند، از شرق دور، با توجه به اووه از H. Breker از حراج Breker تیم، که فهرستی از فن آوری شنبه پرنعمت در کلن به حراج گذاشته است.
جابز و استیو ووزنیاک (Steve Wozniak) معروف اپل کامپیوتر در مشاغل گاراژ خانواده، ساخت دستگاه را با دست و تامین مالی شرکت از طریق فروش ماشین حساب فانتزی ووزنیاک و شغل، VW CAMPER ون.
حدود 200 1S اپل ساخته شد و کمتر از 50 اعتقاد بر این وجود هنوز هم – بسیاری از آنها را در دستور کار نیست.
قیمت برای دستگاه های نادر پس از مرگ جابز در سال 2011 رفته اند. در نوامبر 2010، کریستی اپل 1 را به 212،000 دلار به حراج گذاشته شده است.
“، این برنامه نه تنها از فن آوری برای اولین بار آماده به استفاده از کامپیوتر در جهان” Breker در پست الکترونیکی به سی ان ان گفت. “این کار بیشتر نمادی از رویای آمریکایی – داستان دو استعفا که تا به حال یک ایده فوق العاده … و 35 سال بعد شرکت خود را غنی ترین و بالاترین ارزش شرکت است همیشه.”

EU-Asia