سوئیس پوست قوانین مکان به شکل مخفی و پنهان حفاظت و بانکی پشت

جریمه های مرتبط: بانک 10 میلیارد دلار در سال 2012 در صدر

نمایندگان UBS و Wegelin گفت: اعلام روز چهارشنبه آنها تاثیر نمی گذارد به دلیل به شهرک های پیشین خود. جولیوس بائر گروه آموزشی ویبولیتین، یکی دیگر از مدیر عمده پول سوئیس، گفت: اعلام مثبت برای شرکتی که در آن در حال حاضر دارای یک چارچوب برای حل و فصل این مسائل را با مقامات ایالات متحده است.
دولت سوئیس اجازه می دهد بانک ملت خود را به فاش کردن برخی از اطلاعات مربوط به مشتری به مقامات ایالات متحده که آنها قبلا از آشکار، گام مهمی در حل و فصل اختلافات مالیاتی در میان کشورها ممنوع شد.
مقامات ایالات متحده شده اند برای اطلاعات در مورد آمریکایی ها که استفاده از حساب های بانکی سوئیس برای جلوگیری از مالیات هل دادن. شورای فدرال سوئیس است، که شاخه اجرایی دولت سوئیس، می گوید: قوانین جدید برای بانک های کشور برای قرار دادن موارد مالیاتی پشت آنها مهم هستند.

مرتبط: رگولاتور بررسی فریب بانکی بیشتر
در سال 2009 UBS (UBS)، بزرگترین بانک کشور، توافق کردند که به نوبه خود بیش از پرونده ها هزار نفر از مشتریان آمریکایی که مظنون به استفاده از حساب خود را به فرار از مالیات شدند.
در ماه ژانویه، شرکت Wegelin و، قدیمی ترین بانک سوئیس، بستری برای کمک به بیش از 100 مالیات دهندگان ایالات متحده مخفی کردن دارایی های خود را بین سال های 2002 و 2011، از اقرار صریح به توطئه برای فرار از مالیات و موافقت به پرداخت 74 میلیون دلار جریمه شده است.

اگر بانک ها مجاز بودند که به همکاری با مقامات ایالات متحده، آغاز تحقیقات جنایی بیشتر و یا اتهامات مربوط به موسسات بانکی را می توان رد کرد. عدم قطعیت برای مرکز مالی ادامه خواهد داد به وجود داشته باشد، گفت: “بیانیه ای از شورای فدرال. گفت: آن را صادر کرد قوانین جدید، که قبل از پارلمان سوئیس، از آنجا که مقامات ایالات متحده دیگر مایل به قبل از اقدام علیه بانک های سوئیس صبر کنید.
نه وزارت خزانه داری ایالات متحده و نه بخش عدالت هر گونه اظهار نظر در مورد اعلام از سوئیس بود.
سوئیس تا به حال شهرت طولانی برای مکان به شکل مخفی و پنهان حفاظت و بانکی که آن را پناهگاه های مالیاتی مطلوب برای افراد ثروتمند از سراسر جهان ساخته شده است. اما مکان به شکل مخفی و پنهان حفاظت و در حال حاضر در برخی از شهرک های اخیر بین برخی از بانک های پیشرو و مقامات مالیاتی آمریکا آن سوراخ.

EU-Asia