سامسونگ به کهکشان S4 مینی

مینی صفحه نمایش صفحه نمایش 4.3 اینچ، قابل مقایسه با صفحه نمایش آیفون 5 4 اینچ و وزن آن 3.77 اونس – پیپ سبک تر از آی فون 3.95.
کهکشان S4 دارای یک صفحه نمایش 5 اینچ است، در حالی که توجه داشته باشید کهکشان دوم سامسونگ “phablet” دارای یک صفحه نمایش 5.5 اینچ عظیم.
کهکشان مینی S4، نسخه slimmed به پایین است گل سرسبد گوشی های هوشمند سامسونگ، در راه است، این شرکت روز پنجشنبه اعلام کرد.
“استراتژی کلی گوشی های هوشمند سامسونگ است که در مورد تولید تعداد زیادی از تکرار در نقاط قیمت های مختلف و اندازه صفحه نمایش به منظور اشباع بازار با سخت افزار خود را به عنوان ممکن است به همان اندازه است،” ناتاشا لوماس برای TechCrunch نوشت. “این استراتژی که با بودجه بازاریابی خود را گسترده همراه، ادامه به شود بسیار موفق برای غول الکترونیکی کره ای، ساخت آن به مراتب سخت تر برای دیگر آندروید (سازندگان) مانند HTC تا با مراتب متواضعانه تر پرتفوی دستگاه خود به رقابت بپردازند.”
به طور گسترده ای پس از نشت اتفاقی شایعه، این شرکت تایید کرد که مینی خواهد شد یکی از محصولات در یک رویداد سامسونگ در Londonon 20 ژوئن نورد.
در پاشنه از شروع به گرم برای کهکشان S4، که این شرکت 10 میلیون واحد در کمتر از یک ماه sayssold، کره ای ابزار ساز به نظر می رسد خانگی در آی فون رقیب با یک گوشی که وعده داده می شود آسان تر گرفتن از پسرعموهای های حجیم شده خود را در خط کهکشان.
از آن خواهد شد 9MM گسترده ای براق (.35 اینچ)، مو گسترده تر از آیفون 7.6mm (.3 اینچ) 5، و اجرای آخرین نسخه از سیستم عامل آندروید گوگل، ژله باقلا سبز، با پردازنده دو هسته ای 1.7 گیگاهرتز است.

“ما می خواهیم به مردم انتخاب های بیشتر با کهکشان S4 کوتاه، نگاه مشابه و احساس S4 کهکشان برای استفاده از جمع و جور تر و عملی تر،” JK شین، مدیر عامل و رئیس بخش موبایل سامسونگ، در یک پست وبلاگ است.
گوشی جدید یک دوربین رو به عقب 8 مگاپیکسلی (به پایین از 13 مگاپیکسل S4) و 2 مگاپیکسلی جلو رو به دوربین از ویژگی های. آن را نیز با 8GB حافظه داخلی آمده است، در حال اجرا تا 64GB اگر، به عنوان با S4، کاربر می افزاید: یک ریزتراشه های حافظه در دسترس.
این دستگاه در هر دو رنگ سفید و یا سیاه و سفید آمده است. هیچ قیمت و یا تاریخ آزادی اعلام شد.
اعلام بیشتر نشان می دهد استراتژی های واگرا تلفن همراه سامسونگ و اپل. در حالی که Cupertino به فن آوری غول خوب آهنگ یک گوشی تک، سامسونگ سیل منطقه با انواع مدل، اعم از گوشی های کم پایان به خط کهکشان مجلل تر آن.

EU-Asia