داو بر نکات غرق در کاهش محرک

فدرال رزرو نرخ بهره را بدون تغییر ترک کرد و گفت: آن را با برنامه خرید اوراق قرضه فعلی خود را ادامه خواهد داد – 85 میلیارد دلار در اوراق بهادار و اوراق قرضه وام مسکن مورد حمایت هر ماه – برای آینده قابل پیش بینی اما در طول کنفرانس مطبوعاتی خود، برنانکی برجسته سناریو که در آن بانک فدرال در نظر کاهش تدریجی.
داو جونز صنعتی به طور متوسط ​​سقوط بیش از 200 نقاط، یا 1.4٪، بعد از ظهر چهارشنبه پس از برنانکی سوالات از رسانه ها در مورد استراتژی خروج بانک فدرال صورت گرفت. TheS & P 500 نیز کاهش یافته است 1.4٪ و نزدک غرق 1.1٪. سهام در قرمز تمام شده بود روز، اما به سختی زیر خط سربه قبل از رئیس بانک فدرال شروع به صحبت کردن.
قیمت اوراق قرضه نیز به شدت کاهش یافت، ارسال بازده بالاتر افزایش یافت عملکرد در سال 10 توجه داشته باشید خزانه داری به عنوان بالا به عنوان 2.36٪ -. بالاترین سطح خود از مارس 2012 آن را معلق در هوا شده بود حدود 2.2 درصد جلوتر از بانک فدرال.
ترس CNNMoney و شاخص حرص و آز جاهای تعیینشده بود نزدیک به ترس شدید تا پایان روز است.
رزرو بن برنانکه، رئیس فدرال سعی به دقت توضیح دهید که چگونه بانک مرکزی از زمانی که آن را در زمان مناسب به جلو و به عقب بر خرید اوراق قرضه خود را به صورت ماهیانه، اما سرمایه گذاران هیچ کند. اگر اقتصاد همچنان به بهبود ندارد، برنانکی گفت خواهد بود “مناسب به متوسط ​​سرعت ماهانه خرید بعد از این سال،” و پایان دادن به برنامه توسط اواسط-2014 در آن نقطه، بانک فدرال انتظار دارد که نرخ بیکاری را در حدود 7٪ می باشد.
برنامه خرید و فروش اوراق قرضه بانک فدرال بوده است که به خوبی به بازارهای سهام، حمایت از شاخص های سهام ایالات متحده و جهانی و رانندگی آنها را به رکورد اخیر.
مرتبط: سرمایه گذاران باید در مورد فدرال رزرو نگران نباشید
اخبار شرکت های بزرگ، تسلا موتور (TSLA). اعلام فراخوان برخی از مدل آن S carsfor، یک نقص غیر مکانیکی است.
فدرال اکسپرس سهام (FDX، فورچون 500) لبه تا پس از غول حمل و نقل گزارش درآمد سه ماهه منفجر پیش بینی های گذشته، هر چند درآمد تقریبا در خط با تخمین این شرکت اغلب به عنوان رهبر برای اقتصاد جهانی با توجه به ماهیت کسب و کار انتقال آن دیده می شود و رد پای بین المللی خود است.
اما او تاکید کرد که سناریو تنها بازی کردن در صورتی که بهبود اقتصادی همچنان به عنوان بانک فدرال انتظار می رود آن را به. اگر آن را ندارد، فدرال رزرو سیاست های خود را تنظیم.
“خرید ما به آنچه اتفاق می افتد در اقتصاد گره خورده است” او گفت: “ما هیچ طرح قطعی و ثابت است.”

EU-Asia