به ما اعتماد ما از دره سیلیکون هستند

در حال حاضر، بسیاری از شرکت های دره سیلیکون در یک بازی از یک پیش گیری مشغول به نشان می دهد که آنها در شرکت شفاف ترین اینترنت در بلوک.
گزارش های اولیه در مورد “دسترسی مستقیم،” را به عنوان بخشی از یک سیستم اطلاعاتی طبقه بندی شده ایالات متحده به نام منشور، معلوم می شود اشتباه است. اما گزارش منشور ترس از حریم خصوصی به مدت طولانی در مورد چگونگی از بزرگترین شرکت های فن آوری ایالات متحده مسئولیت رسیدگی به احداث مخازن گسترده خود را برجسته کرده اند از جمله ایمیل ها، فیلم ها و چت آنلاین – – که آن را از طریق درخواست های ساخته شده تحت قانون نظارت بر اطلاعات خارجی (FISA)، یکی از جمع آوری داده های کاربر غول های اینترنت مورد بررسی پس از گزارش می دهد که NSA به بررسی داده ها با استفاده از منشور آمده است قوانین بحث برانگیز در قلب جریان دیوانگی NSA-snooping را.
پس از نشت منشور، که توسط افشاگر ادوارد اسنودن، اپل، گوگل، فیس بوک و یاهو تمام بیانیه های صادر شده به گاردین و واشنگتن پست عرضه شد – در زبان حقوقی کاملا مشابه – انکار است که آنها را NSA “مستقیم” و یا بی قید و بند دسترسی به سرورهای کامپیوتر خود.
اما ظاهرا شرکت احساس نیاز به رفتن بیشتر از آن انکار، و در روزهای اخیر درگیر در یک رقابت برای نشان دادن تعهد خود به شفافیت.
گوگل لگد کردن جنگ شفافیت هفته گذشته هنگامی که آن را دادستان کل آمریکا اریک هولدر، و رابرت مولر رئیس اف بی آی برای اجازه خواست تا انتشار “تعداد مجموع درخواست امنیت ملی، از جمله آشکار FISA – در شرایط از هر دو عدد می توانیم دریافت کنیم و دامنه خود را. ”
این درخواست قابل توجه بود چون اولین بار گوگل حتی اذعان داشتند که امنیت ملی درخواست FISA دریافت می کند. فیس بوک و مایکروسافت به سرعت با درخواست مشابه به دنبال کت و شلوار بود وزارت دادگستری سخنگوی زمان گفت که آژانس در روند بررسی است. درخواست.
سپس، در طول تعطیلات آخر هفته، فیس بوک، که بر خلاف گوگل گزارش شفافیت هرگز منتشر شده است، توافقنامه ای با دولت اجازه می دهد آن را به افشای داده های در درخواست اطلاعات آمریکا رسیده است. فیس بوک گفت که برای شش ماه منتهی به 31 دسامبر 2012، آن را دریافت درخواست های بین 9،000 و 10،000 داده ها، از جمله درخواست های جنایی و مرتبط با امنیت ملی، پوشش بین 18،000 و 19،000 حساب.
“ما خوشحالیم که به عنوان یک نتیجه از بحث های ما، ما هم اکنون می توانید در گزارش شفافیت شامل تمام درخواست های مرتبط با امنیت ملی ایالات متحده (از جمله FISA و همچنین نامه های امنیت ملی) – که تا به حال هیچ شرکت مجاز به انجام “فیس بوک مشاور عمومی تد Ullyot، در یک حفاری نه چندان ظریف در رقبای این شرکت گفت.
مدت کوتاهی پس از آن، مایکروسافت منتشر شد داده های مشابه، نشان می دهد که این شرکت در بین 6،000 و 7،000 درخواست های کیفری و امنیت ملی موثر بین 31،000 و 32،000 حساب مصرف کننده دریافت کرد.
یاهو به دنبال اواخر روز دوشنبه، گفت: آن را دریافت: “بین 12،000 و 13،000 درخواست، شامل قانون جنایی، خارجی اطلاعات نظارت (FISA)، و سایر درخواست ها.”
بیشتر: در اینجا به همین دلیل گوگل خرید وزی، یک برنامه قرمز گرم ترافیک تلفن همراه، برای 1 میلیارد دلار
در اینجا مشکل است. با توجه به توافق فیس بوک، مایکروسافت، یاهو و اپل با دولت رسیده است، شرکت فقط مجاز بودند به انتشار تعداد جمع کل درخواست اطلاعات ایالات متحده است. قطعا، آنها بودند اجازه نه به طور جداگانه شکستن از تعداد درخواست FISA “این تنها روی بخش کوچکی از مایکروسافت پایه مشتری جهانی،” جان فرانک، به همین دلیل، ما نمی دانم که اگر آنها 50 درخواست FISA، 500 یا 5،000. به عنوان یک نتیجه، آشکار، در حالی که قابل ستایش، دامن در اطراف موضوع مرکزی بحث NSA-snooping را، که ماهیت و میزان مشارکت شرکت در مخفی تحقیقات امنیت ملی ایالات متحده است.
مایکروسافت معاون مشاور عمومی، در یک پست وبلاگ است. “شفافیت به تنهایی نمی توانید به اندازه کافی برای بازگرداندن اعتماد عمومی، اما آن را به یک محل عالی برای شروع است.”
روز دوشنبه، اپل حزب پیوست و اعلام کرد که از دسامبر 1، 2012، مه 31، 2013، آن را بین 4،000 و 5،000 درخواست از اجرای قانون ایالات متحده برای داده های مشتری مربوط به بین 9،000 و 10،000 حساب و یا دستگاه دریافت کرد، از جمله هر دو جنایی تحقیقات و امنیت ملی “مهم نیست.” اپل گفت که انتشار داده ها “در جهت منافع شفافیت است.”
گفت: “ما اعتقاد داریم که شرکت ها باید اجازه داده می شود برای شکستن کردن شماره های خاص برای درخواست FISA” Amie Stepanovich، مدیر پروژه های مدار بسته داخلی در مرکز اطلاعات الکترونیک حریم خصوصی، منافع یک سازمان دولتی مستقر در واشنگتن. “این اعداد در سراسر کشور را فراهم شفافیت. ما نیز بر این باورند که کاربران فردی هدف تحت FISA باید توجه داشته باشید که آنها حتی پس از این واقعیت منوط به نظارت، دریافت، به طوری که آنها این شانس را به مسابقه نظارت در دادگاه. ”
بزرگترین شرکت های اینترنتی آمریکا قطع بیش از خود برای تقویت تصویر عمومی خود را پس از افشاگریهای بمب دارای قدرت تخریبی در مورد نقش آنها در برنامه جمع آوری داده ها بحث برانگیز دولت ایالات متحده است.
از زمانی که گزارش های خبری پیشنهاد کرد که شرکت های بزرگ تکنولوژی – includingApple، گوگل، فیس بوک و یاهو – آژانس امنیت ملی (NSA) با نا محدود و یا “مستقیم” دسترسی به سرورهای خود، شرکتها به راه انداختن یک کمپین تهاجمی برای نشان دادن که آنها دوباره نه دست نشانده های دولت.

EU-Asia