برزیلی بیش از هدر دولت مبارزه با

در حالی که ستایش تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز، روسف گفت که آنچه او را به عنوان توصیف “اعمال جدا شده و جزئی از خشونت” باید با آن مقابله “با قدرت است.”
مقامات دولتی می گویند به آنها معترض آزادی بیان به رسمیت شناخته است، اما این است که فقدان یک پیام واحد و یکپارچه از تظاهر کنندگان وجود دارد.
معاون لوئیس فرناندز وزیر ورزش گفت: سرمایه گذاری این کشور برای جام جهانی و بازی های المپیک شامل پول برای پروژه های حمل و نقل عمومی است که پرداختن به برخی از نگرانی های معترضان سلامت و.
“مطلقا هیچ چیزی متناقض بین سازماندهی جام جهانی و سرمایه گذاری در بهداشت و آموزش و پرورش وجود دارد،” او گفت.
آیا شما وجود دارد؟ به اشتراک گذاشتن عکس یا ویدئو، اما ایمن ماندن
اعتراضات تا حد زیادی توسط دانشجویان دانشگاه سازماندهی شده و یک گروه جنبش کرایه رایگان است که می خواهد حمل و نقل عمومی به صورت رایگان به نام.
این تظاهرات به دنبال یک هفته از تظاهرات کوچکتری که در پاسخ به برنامه به افزایش کرایه برای برزیل سیستم حمل و نقل عمومی، از 3 3.20 reais (دلار 1.38 به دلار 1.47) آغاز شد، اما به تظاهرات گسترده تر بیش از مسائل اقتصادی و اجتماعی فاکتورها باعث ایجاد پلاک در کشور گسترش است.
معترضان می گویند آنها در مورد عصبانی هستند، در میان چیزهای دیگر، تصمیمات دولت به صرف پول در جام جهانی و پروژه های دیگر به جای بهبود مراقبت های بهداشتی، آموزش و پرورش و دیگر برنامه های اجتماعی.
برزیل در حال ساخت ورزشگاه و بازسازی زیرساخت های خود را پیش از جام جهانی و 2016 بازی های المپیک، رویدادی است که تمرکز جهان بر ملت های آمریکای لاتین از 201 میلیون نفر قرار داده است.
پلیس در بیشتر قسمت ها ایستاده بود، اما دفع کسانی که در تلاش برای ورود به ساختمان دولت را با ضربه ویندوز خود را با موانع پلیس.
برزیلی می گویند آنها در مورد مالیات های بالا، فساد، و هزینه های اسراف در آینده جام جهانی مسابقات فوتبال، از جمله شکایت های دیگر عصبانی هستند. اعتراضات در روز دوشنبه بزرگترین در کشور در حداقل 20 سال بودند.
رئیس جمهور Dilma روسف سه شنبه گفت که پیام خود را که شنیده شد.
“پیام مستقیم از خیابان است، شهروندی، مدارس بهتر، بیمارستان بهتر، بهداشت بهتر، برای مشارکت مستقیم است،” او در یک آدرس تلویزیونی گفت: “دولت من در حال تلاش و متعهد به دگرگونی اجتماعی است.”
احساس در میان معترضان این است که آنها به یک سیستم است که آنها را دادن نه به اندازه کافی در عوض پرداخت.
“این همه چیز در مورد اولویت های ملی، گفت:” فرناندو جونز، یک iReporter سی ان ان که در اعتراضات در ریو دو ژانیرو شرکت “سلامت ما می خواهیم، ​​ما می خواهیم آموزش و پرورش.”
برزیلی مثل خود خود می پرسند چگونه دولت با استفاده از مالیات خود را برای شهروندان خود، در حالی که تماشای میلیون ها نفر در آماده سازی برای جام جهانی و بازی های المپیک 2016 صرف.
سائو پائولو، صحنه شب دیگری از اعتراضات در برزیل، با تظاهرکنندگان خواستار یک دولت بیشتر پاسخگو به نیازهای برزیلی.
تظاهرات در شهرهای عمده در سراسر کشور شده اند به صحنه رفت، اما سائو پائولو نقطه کانونی از راه پیمایی روز سه شنبه بود.
هزاران نفر که جمع شده بودند عمدتا صلح آمیز بودند، و فضای تقریبا جشن بود. اما حداقل یک گروه کوچک ناموفق سعی کردم به زور راه خود را به یک ساختمان شهرداری.

EU-Asia