برای کلاس سال 2013، یک دوش آب سرد

مک کالو بر این باور است که بسیاری از جوانان امروز “نازپرورده، cosseted، doted بر، کلاه، حباب پیچیده” و محافظت از واقعیت است. او خطاب به فارغ التحصیلان گفت: “صعود به کوه به کشت پرچم خود را، اما را در آغوش چالش، لذت بردن از هوا و ببین دیدگاه صعود از آن، بنابراین شما می توانید جهان را مشاهده کنید، به طوری که جهان می تواند به شما دیدن.”
قبلا امتیاز از ارائه یک آدرس شروع، در یک دانشگاه در کالیفرنیای مرکزی، و من امیدوارم که روزی به دیگری را ارائه. در واقع، من در حال حاضر می دانیم آنچه که من می خواهم بگویم.

سال گذشته، در دبیرستان ولسلی در ماساچوست، دیوید مک کالو جونیور، یک معلم انگلیسی در مدرسه و پسر برنده جایزه پولیتزر مورخ دیوید مک کالو، آدرس شروع به. او به آن زدم از پارک و کلمات خود را دور سفر. او تا به حال به گفتن نیست، آمریکا از جان گذشته به شنیدن بود.

من نیست. من ترجیح می دهم رهبران آینده ما به آنچه آنها نیاز به شنیدن. اینجا 10 قطعه تحریک آمیز از مشاوره که کلاس امسال از کالج و فارغ التحصیلان دانشگاهی خواهد بود عاقل را به قلب:
1) هرگز فراموش نکنید که به رغم آنچه که جامعه به شما گفته است، شما به عنوان مک کالو در سخنرانی فارغ التحصیلی خود گفت: در حال خاص نیست،. جهان در اطراف شما بچرخد. و شما باید احساس حق به هر چیزی. هیچ کس بهتر از شما است، اما شما بهتر از هر کس دیگری نیستید. درمان همه با احترام، تا زمانی که آنها با شما رفتار به همان شیوه.
2) دنبال شور و شوق خود را، اما باز به این ایده که شور و شوق شما ممکن است تغییر و تکامل در طول سال ها که شما باید انجام دهید. نترس به تغییر مسیر و رفتن در یک مسیر متفاوت. شما مجاز به افکار دوم، در مورد آنچه که می خواهید انجام دهید و چگونه قصد دارید به صرف زندگی خود.
3) آیا پدر و مادر خود را خود را به شما معرفی. مصاحبه با آنها، و آن را ضبط کنید. در مورد زندگی خود به آنها را بپرسید، و چه داستان یا درس های آنها می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با نوه خود. آنها زندگی را به شما داد، به طوری که حداقل شما می توانید انجام دهید این است که سعی کنید به آنها را درک. هنگامی که آنها در حال از بین رفته اند، شما خوشحالم شما انجام داد.
4) فرار از منطقه راحتی خود را. آیا شما بیشتر از ترس. اجتناب از آنچه آسان و قابل پیش بینی است. سفر به کشور و جهان. ملاقات با افراد جدید و تلاش برای دیدن جهان از دیدگاه خود. کنجکاو باشید. سوال بپرسید. و هرگز یادگیری را متوقف کند.
5) برای کسانی از شما که انتخاب می کنید، و یا قادر به ازدواج – و امیدوارم، یک روز، همه شما خواهد بود – که شما تصمیم به ازدواج یک راه طولانی به سوی تعیین موفقیت شما. این مهم تر از درجه از مدارس فانتزی. مردم هم می تواند شما را بالا ببرد، و یا شما را پایین بیاورد. خوب را انتخاب کنید.
6) آیا نه فقط قبول شکست، اما استقبال از آن. انتظار آن را. از آن بدانید. درمان آن را به عنوان یک تجربه یادگیری با ارزش است. به یاد داشته باشید، اگر شما همیشه همه چیز را می خواهید دریافت کنید، و به انجام رساندن همه چیز به شما در تنظیم برای انجام، و سپس شما به هر حال شکست خورده ام. از آنجا که شما تعیین کرده اید اهداف خود را بیش از حد کم است.
7) قدرت سوال و به چالش کشیدن اعتقادات خود را. پرش به بحث های عمومی است. درگیر شدن. دموکراسی یک ورزش مشارکتی است، شما را بخشی، و یا شما از هم جدا گرفته. مهم نیست که به چه فکر می کنید. آنچه مهم است این است که شما فکر می کنید راه خود را از وجود دارد و می تواند توضیح دهد که چرا شما به آن اعتقاد دارند.
8) برای کسانی که شما را انتخاب کنید، و یا می توانند، به کودکان، هنگامی که به شما در تنظیم آنها را بالا می برد، به آنها یک چیزی که آنها می خواهند بیشتر: زمان خود را. آموزش به آنها را به مولد. اما مهمتر از آن، آنها یاد می دهد، به عنوان مثال، به مردم خوب است، که شخص انسان با مهربانی و احترام رفتار.
9) همانطور که شما را از طریق زندگی، آیا نمی شود ترس به انتظارات بالایی از فرزندان خود را، از دیگران، و از خودتان. چیزهای بدتر از نا امید چون با کسی که آن را انجام نیست که شما امیدوار هستند وجود دارد. مانند از دست دادن آنها و از همان ابتدا انتظار نیست.
10) در نهایت، سال های بسیاری از هم اکنون، هنگامی که شما به استراحت خود را، مهم ترین دستاورد خود را در زندگی خواهد بود پولی که به دست یا موفقیت شما لذت می برد. تنها چیزی که تحمل خواهد شد، و اجازه دهید جهان می دانم که شما در وهله اول در اینجا، تاثیر شما بر روی افراد دیگر است. آن را یک مثبت.
همین. آن را، و یا ترک آن است. هر کس به راحتی از یک حمام آب گرم برخوردار است. اما گاهی اوقات، چه برای نام یک دوش آب سرد است.

پس اجازه دهید آن را امتحان کنید من در کلاس سال 2013. بحث را به استادان دانشگاه و یا مدیران منابع انسانی و یا کارفرمایان. دفعات بازدید: تحقیقات انجام شده بر روی به اصطلاح نسل هزاره، و شما مقدار زیادی از شواهد که مک کالو را در مسیر حق بود را پیدا خواهید کرد. مردم، جوان امروزی اغلب زندگی خود را صرف از coddled، catered به و امان از استرس زندگی می کنند تا انتظارات. مردم معمولا به آنها بگویید که فقط از آنچه آنها می خواهند بشنوند.

EU-Asia