ایرباس می فرستد اولین A350 XWB به آسمان

A350 XWB اولین هواپیمای جت مسافربری ایرباس به استفاده از هر دو بدنه و ساختار بال است که در درجه اول از فیبر کربن تقویت شده پلیمری ساخته شده است، در نتیجه در پایین سوخت و همچنین نگهداری آسان تر، با توجه به شرکت.
رقیب آن، 787، یکی از پیشرفته ترین خطوط هوایی در سال های اخیر راه اندازی شده است، و از 50٪ کائوچو و مواد مرکب ساخته شده است و با استفاده از سوخت 20 درصد کمتر از هواپیمای دیگر در همان شاخه است.
خدمه آزمون پرچم ایرباس از یک دریچه در بالای کابین خلبان دست تکان دادند به عنوان هواپیما پس از سفر قبل از ازدواج موفقیت آمیز آن taxied است.
خدمه، که از انتظار دوستان و خانواده به تشویق پدید آمده است، گفت: این هواپیما آسان که مسئولیت رسیدگی به ثابت و خوبی در سراسر برنامه آزمون گذاشت.
او گفت، ایرباس امیدوار است تا هواپیمای جدید به طور کامل برای پرواز تجاری ظرف 12 تا 13 ماه گواهی.
“این است که در مورد رفتن سریع اما هرگز عجله، و من بسیار با اعتماد به نفس است که پس از این پرواز برای اولین بار … ما این هواپیما تا سال 2014 به اولین مشتریان خود ارائه،” او گفت. ایرباس امیدوار است به تصرف بیش از نیمی از بازار جهانی 6،000 هواپیماهای دوربرد بیش از 20 سال آینده، او اضافه شده است.
“من می دانستم که قرار بود تاثیر گذار باشد، اما من به دور منفجر شد،” ایرباس رئیس عامل افسر جان لیهی بلافاصله پس از A350 XWB برخاست گفت.
“آیا شما بشنوند که چگونه از آن آرام بود؟ آیا خود را می شنوید چه شما را نمی شنوند؟ ما قصد داریم به تنظیم استانداردهای جدید است. نه فقط برای راحتی، نه تنها برای عملکرد. اما برای دوستی محیطی. مردم ساکن در اطراف فرودگاه خواهد شد حتی می دانند که ما در حال مصرف کردن، “او به مطبوعات حضور گفت.
ساعت پرواز بسیاری از آموزش در یک شبیه ساز برای شش آزمون خدمه پرواز بین المللی به دنبال.
Bregier گفت که او هدف نه ماه پیش از اولین پرواز آزمایشی قبل از آینده نمایش هوایی پاریس قرار داده بودند.
با این حال، این شرکت تا به حدس و گمان است که ایرباس در حال برنامه ریزی برای نشان دادن خاموش هواپیمای جدید خود را به علاقه مندان به حمل و نقل هوایی در نشان می دهد، که اجرا می شود 17 ژوئن تا 23 تایید نشده است.
فرانک چپمن، آزمون خلبان ایرباس که از زمین را تماشا می کردند، گفت: این تصمیم هنوز ساخته نشده است، اما بر روی داده ها از آزمون پرواز و چک های ایمنی طی چند روز آینده بستگی دارد.
نمایشگاه هوایی پاریس 2013: در علائم خود، مجموعه ای جت، برو!
A350 XWB برای اولین بار در یک خانواده فوق العاده کارآمد از هواپیماهای مسافربری ایرباس طراحی شده برای رفتن سر به سر با رقیب بوئینگ 787 و 777s است.
“XWB” به معنای “بدن گسترده ای اضافی است.” سه نفر از اعضای خانواده A350: A350-800، A350-900 و A350-1000، که صندلی 270، 314 و 350 مسافر، به ترتیب، در صندلی سه طبقه است.
هواپیمای آزمون برای اولین بار، “MSN1،” در تاریخ 13 مه در مقر ایرباس در تولوز، فرانسه پرده برداری شد.
تاریخ تولید آشفته
اولین پرواز آزمایشی روز جمعه که آخرین دستاورد آنچه که سابقه تولید آشفته برای برنامه A350 بوده است از آن برای اولین بار در سال 2006 اعلام شد بود.
“طراحی اولیه ایرباس A350 هواپیمای کاملا جدید است، اما یک واکنش زانو حرکت تند و سریع به 787، حمل و نقل هوایی روزنامه نگار دیوید Kaminski فردا، هوا ویرایشگر حمل و نقل از Flightglobal.com، سی ان ان در گزارش قبلی گفت.
“این شرکت، که هیپ عمیق در مرتب سازی توسعه A380 بود، به سادگی بزرگ تقاضا مقید کردن برای کارآمد تر هواپیمای 250 صندلی پیش بینی نیست، و تلاش را به راه آسان را با ارائه یک نسخه دوباره موتوره A330 خود را دارد. ”
در حالی که A330 فوق العاده محبوب است، خطوط هوایی بیشتر علاقه مند به کارایی بالقوه ارائه شده توسط طراحی پاک ورق بودند، او اضافه شده است.
رول از ایرباس جدید A350 XWB
حال عمومی توسط برخی از بزرگترین مشتریان خود است lambasted – یک اجرایی حمل و نقل هوایی آن را یک واکنش کمک به بند 787 نامیده می شود، در حالی که مدیر عامل شرکت خطوط هوایی سنگاپور گفت که این هواپیما اصلا نه چندان دور به اندازه کافی – فشار برای ایرباس بود آمد تا با یک هواپیما که واقعا پیشبرد صحنه جهانی حمل و نقل هوایی.
امسال، لغو شد. ابو ظبی شرکت هواپیمایی اتحاد ایرویز axed هفت سفارشات برای A350-1000S وجود دارد، گفت: آنها هنوز هم با طراحی شاد نیست، انتقاد از محدوده آن، عملکرد و سوخت.
“ایرباس دیر از خواب بیدار و مقابله با یک نسخه کاملا جدید از A350، و موفق به بهره برداری از بازار، گفت:” Kaminski فردا.
در زمینه های تکنیکی، درخواست تجدید نظر بزرگ برای شرکت های هواپیمایی است که بیش از 70٪ از بدنه A350 XWB از مواد پیشرفته است که ترکیب کائوچو و مواد مرکب (53٪)، تیتانیوم و آلیاژهای آلومینیوم پیشرفته ساخته شده است.
خلبانان آزمون ایرباس و مدیران جشن روز جمعه پس از مدتها در انتظار پرواز افتتاحیه ایرباس A350 XWB بدون دردسر رفت.
علاقه مندان به حمل و نقل هوایی در سراسر جهان در فرانسه چشمان خود را به عنوان هواپیما خاموش از تولوز Blagnac فرودگاه حدود 10 صبح به وقت محلی و در حدود چهار ساعت بعد با خیال راحت فرود آمد.

EU-Asia