ایالات متحده مجلس سرعت اسنودن به عنوان خائن توافق نادر دو حزبی گفت:

بونر گفت، افزود که حریم خصوصی مردم آمریکا را کاملا تضمین شده است، هر بار که او به ارائه این برنامه گوش، اتاق 10 نفر در 9 وکلا، حضور خود را برای محافظت از حریم خصوصی مردم آمریکا را.
بریتانیا “نگهبان” و ایالات متحده آمریکا، “واشنگتن پست” اخیرا گزارش شده است که سازمان های اطلاعاتی ایالات متحده از طریق برنامه “منشور” جمع آوری و نظارت بر محدوده گسترده ای از اطلاعات کاربر تلفن و شبکه، از جمله پست الکترونیکی، چت، فیلم ها، عکس ها، ذخیره سازی داده ها، انتقال فایل ، ویدیو کنفرانس، و ورود اطلاعات.
پس از رسوایی، بسیاری از مردم سوء استفاده دولت اوباما از قدرت، نقض حریم خصوصی شهروندان را محکوم کرد. در داخل برنامه شده توسط 10 در مخفیگاه اسنودون هنگ کنگ اعلام هویت خود، او ابراز تاسف نشت، چون وجدان او نمی تواند حمله دولت آمریکا به حریم خصوصی. اسنودون به عنوان یکی از تاریخ آمریکا ذکر شده، سه مورد بودهاند که بدون نقاب، او را با تحقیقات جنایی دولت ایالات متحده روبرو.
برای این حادثه، یک قدم اهسته دو حزبی نادر با کاخ سفید، جمهوری خواهان کنگره به تازگی حمله به کنسولگری ایالات متحده در بنغازی شده است و همچنین به عنوان بررسی IRS رویدادهای ویژه از جمله گروه های محافظه کار در دولت اوباما به دنبال شور و نشاط است، اما در این موضوع به حمایت از اوباما بود. رئیس مجلس امنیت کیم کمیته جمهوری خواه داخلی (پیتر کینگ) و رئیس کمیته اطلاعات سنا دایان فاینستاین دموکرات (دایان فایننشتاین) نیز متهم اسنودون است “خائن”.
اوباما در گرداب افکار عمومی گرفتار در هفته گذشته به عنوان “منشور” طرح دفاع، او گفت، آژانس امنیت ملی ایالات متحده می تواند تماس های تلفنی نظارت نیست، اما تنها به جمع آوری اطلاعات در مورد تلفن. وی افزود: برنامه “منشور” تنها خارجی در خارج از ایالات متحده ایمیل های جمع آوری شده.
اوباما افزود: “من فکر می کنم ما نیاز به درک این است که شما نمی تواند صد در صد در حالی که حفظ حریم خصوصی، حفظ صفر شرایط ناخوشایند، برای به دست آوردن 100٪ ایمنی به عنوان یک جامعه، ما را به برخی از گزینه.”
در طول چهار سال گذشته در بسیاری از مسائل با دولت اوباما را زندگی دشوار است “مجلس نمایندگان بلندگو جان بونر، 11th به پیوستن به دولت ایالات متحده” منشور “طرح نازل شده توسط اسنودن (اسنودن ادوارد) به صفوف محکوم ایالات متحده، را متهم به آن را به عنوان” خیانت فرد “.
نیت 11 در مصاحبه ای با ABC، او گفت: تا به حال به گفت: “او (اسنودون) یک خائن است.” بونر گفت که پرزیدنت اوباما در هفته گذشته است اعلام شده است، این می باشد به حفاظت از مردم آمریکا امن، تهدید تروریستی عمده در برابر طرح امنیت ملی، افشای از جمله اطلاعات محرمانه خواهد ایالات متحده در معرض خطر، که به نیروهای متخاصم ایالات متحده توانایی دروغ در معرض مجموعه ای، یک جرم جدی است.
بونر گفت: او موافقت خود را با اوباما گفت: این طرح به طور موثر، در تطابق کامل با قانون اساسی شده است و به طور کامل توسط مجلس شورای اسلامی و محدودیت های تایید شده. همه این برنامه ها به دست آورده اند او را به هیچ وجه بدون آمریکایی ها شنود گذاشته خواهد شد، مگر اینکه جایی در جهان تروریست ها با ما تماس بگیرید.

EU-Asia