انتظار چه چیزی را در WWDC اپل

شده اند وجود دارد برخی از rumblings در مورد آی پد جدید. از آن شده است کمی بیش از هفت ماه از مینی اپل پرده برداری شد، هر چند، و تنها چهار ماه از اپل ارائه یک نسخه 128GB همتای بزرگتر خود را. بنابراین یک مدل جدید خواهد بود تعجب.
اما سخنرانیها باز کردن آن تقریبا همیشه باعث می شود اخبار. این کنفرانس تا به سکوی پرتاب برای دو تلفن (آی فون 3GS در سال 2009 و در آیفون 4 در سال 2010) و چند مکینتاش جدید، و یا به روز شده، بوده است.
در این سال، سابق بسیار بعید به نظر می رسد. دومی؟ شاید نه آنقدر.
طرفداران تقاضاهای مصرانه برای برخی از هیجان، چرا که شرکت اپل محصول جدید از اپل کوتاه اکتبر گذشته معرفی شده است. و با رقابت در حال رشد از رقبای از جمله آمازون و سامسونگ، همیشه این احتمال وجود دارد که مردمی مرموز از کوپرتینو در حال پخت و پز چیزی بزرگ وجود دارد.
آن را مانند به نظر می رسد تنها یک ماده از زمان قبل از جهش اپل به بازار شلوغ جریان موسیقی به طور فزاینده ای به رهبری پاندورا، Spotify در و دیگران.
اپل شده است معامله با برچسب های record همچون: جهانی موسیقی و گروه موسیقی وارنر، که اجازه می دهد آنها را به آهنگ جریان را به کاربران به عنوان بخشی از یک سرویس رایگان و یا پرداخت اشتراک.
ناظران انتظار دارند که چنین پلت فرم، احتمالا به نام iRadio، از iTunes، خدمات دیجیتال رسانه ای اپل و تمرکز بر روی دستگاه های تلفن همراه وجود دارد از هم جدا.
longshots می
با تکنولوژی های پوشیدنی در حال تبدیل شدن به یک میدان بزرگ و اپل قطعا می خواهم برای خنک کردن برخی از گرمای تازگی توسط گوگل شیشه ای تولید.
ساعت مچی احساس می کند کمی بیشتر به احتمال زیاد از یک تلویزیون است، اما نه زیاد. این سقوط، فقط در زمان برای خرید تعطیلات، به نظر می رسد تاریخ انتشار احتمال بیشتری برای یک یا هر دو. و از آن، کاملا احتمالا برای آی فون جدید.
مطمئنا، انتظارات واقع بینانه وجود دارد. پس از آن آنهایی که واقعا سرگرم کننده وجود دارد.
امید چشمه های ابدی در پستان fanboy در، بنابراین ما خواهد بود آنهایی که به شلیک کردن امید بزرگ، “یک چیز دیگر” جای تعجب نیست.
هی – تیم کوک مدیر عامل شرکت در حال حاضر به طعنه “دسته هیجان انگیز محصول جدید” این سال است.
به گفته ناظران، تلویزیون اپل در آستانه از سال در حال حاضر آزاد شده است. (کارشناسان فقط مطمئن شوید که این شرکت در حال رفتن به رول از یک مجموعه تلویزیونی هستند. در نهایت.)
کمی بیش از یک سال پیش بود، بهترین خرید bizarrely دلیل این آزادی های خاص surveyasking مشتریان وفادار در مورد “مفهوم” از تلویزیون اپل وجود دارد. آن را مانند به نظر می رسد بیش از حد از یک چیز واقعی که هرگز اتفاق می افتد. اما آن را در هفته آینده اتفاق می افتد؟ به احتمال زیاد نه.
پیوستن به افسانه ای “ITV” ساعت مچی اپل – یکی دیگر از همه محصول مطمئن است در حال آمدن است، با وجود اپل گفت: چنین چیزی.
همه چشم ها در جهان فن آوری در اپل دوشنبه، زمانی که 24 کنفرانس سالانه توسعه دهندگان در سراسر جهان غول محاسبات لگد کردن در سان فرانسیسکو.
همانطور که از نام آن پیداست، جمع آوری یک هفته ای به شما اجازه می دهد تا ارائه میزبان اپل و کارگاههای آموزشی برای کسانی که زندگی در نوشتن برنامه ها و نرم افزار های دیگر که در محصولات خود را اجرا.

EU-Asia