امارات به دنبال آگهی بالا برای جت

آمریکا و آسیا است. اگر چه فقدان حریم هوایی و امکانات مختل، در سال های آینده چین انتظار می رود برای دیدن یک افزایش 15٪ در تعداد از جت خصوصی پرواز در آسمان آن، با توجه به بمباردیه.
بخش ارزش 626 میلیارد دلار تولید مثل هواپیمای Embraer، بمب افکن و Gulfstream. بوئینگ و ایرباس تولید تکرار اجرایی از هواپیماهای خود، از جمله 747 و A380.
دیوید Velupillai، مدیر اجرایی و خصوصی حمل و نقل هوایی برای ایرباس بازاریابی می گوید که جت – از A318s به A380s سوپر جمبو – را می توان با توجه به نیازهای مشتریان خود نصب شده است.
“ما یک افزایش تقاضا در بخش سفر خصوصی، به ویژه در شرق میانه و اروپا و همچنین در بازارهای مانند هند، روسیه و چین را دیده اند، گفت:” عدنان کاظم، امارات متحده عربی بخشی معاون ارشد رئیس جمهور برای برنامه ریزی، به Aeropolitical و صنعت امور.
“ما به دنبال بهره برداری از این بازار تو رفتگی در دیوار با کیفیت بالا از خدمات و توجه به جزئیات است.”
نمای خیابان گوگل به بررسی ایرباس A380
در حالی که جهان فوق العاده غنی ممکن است هنوز قادر به استطاعت هواپیماهای خصوصی خود را، اجاره جت های اجرایی یک بازار رو به رشد است. این قطعا یک گزینه مقرون به صرفه تر از خرید یک هواپیمای جت خصوصی بزرگ آشکار؛ ACJ318 ایرباس (مشابه به امارات اجرایی A319) یا دوربرد Gulfstream G650 هزینه ها حدود 65 میلیون دلار از تولید کنندگان مربوطه.
در حالی که این یک ضربه بزرگ پس از رکود جهانی آغاز شد که در سال 2008 انجام گرفت، بازار جت خصوصی در حال افزایش است. با توجه به پیش بینی های خصوصی کانادا تولید کننده جت بمب افکن، صنعت انتظار می رود به بیش از قبل از سال 2008 سطح برای تحویل جت های جدید در سال آینده است.
ادامه مطلب: جت خصوصی در دسترس مسافران کسب و کار آمده است
آمریکای شمالی، با حدود 40 درصد از بازار همچنان بزرگترین مقصد برای سفر اجرایی خصوصی اما بزرگترین رشد انتظار می رود که از مناطق در حال ظهور در لاتین آمده است
وی گفت: «ما می توانیم ویژگی های که بازار چین به خصوص قدردانی، مانند یک میز گرد بزرگ است که تمرکز از زندگی آسیایی انجام دهد. ما می توانیم میله های کارائوکه انجام دهد،” او گفت.
امارات اجرایی ایرباس A319 می تواند 19 نفر را در خود جای، با هواپیما به دو منطقه اصلی تقسیم شده است.
جلوی این هواپیما دارای یک محل غذاخوری و سالن اجرایی طراحی شده را به صندلی 12 نفر. جداول مکانیکی فعال شده می تواند در مقابل دو مبل بزرگ مطرح شده است، در حالی که یکی از 1،500 کانال های سرگرمی در پرواز را می توان در دو صفحه نمایش ال سی دی 42 اینچ تماشا.
عقب هواپیما ده سوئیت خصوصی – مشابه به آنهایی هستند که در کابین های کلاس اول امارات. زنده تلویزیون، امکانات ویدئو کنفرانس و به اینترنت با سرعت بالا و اتصال به تلفن همراه نیز در دسترس هستند در هیئت مدیره.
مسافران با اشتها می تواند غذای آماده در هیئت مدیره توسط خدمه امارات خدمت کرده است، در حالی که دوش تمام قد با کف گرم در دسترس است برای کسانی که نیاز به رفع خستگی پس از آن pampering طاقت فرسا است.
برای کسانی که عاشق لوکس مسافرت هوایی کلاس اول اما بیزار از تحمیل نیاز به آن را با دیگران به اشتراک بگذارید، امارات فکر می کند آن است که هواپیما برای شما.
هواپیمایی دبی مبتنی بر هدف برای بالا پایان مسافر کسب و کار با لوکس سرویس جدید جت خصوصی است. با راه اندازی این هفته، امارات اجرایی جواهر و قرار دادی یک نسخه از محصول حق بیمه خود را در یک ایرباس A319 اختصاص داده شده است. این می تواند توسط افراد، گروه ها و یا شرکت ها از طریق وب سایت اجاره. خطوط هوایی قطر و کره هوا دو شرکت های هواپیمایی تجاری است که ارائه یک هواپیمای جت اجرایی مشابه خدمات اجاره.

EU-Asia