آیا برنامه های وفاداری خطوط هوایی کار می کند؟

اختلاف، سورنسن می گوید، به سادگی پایین می آید به این واقعیت است که برخی از خطوط هوایی فکر می کنند ساخت صندلی پاداش عمل کسب و کار خوب در دسترس است، در حالی که دیگران فقط آن را به عنوان یک اولویت نمی بینم. مسلما، برخی از خطوط هوایی بیشتر علاقه مند به فروش مایل پاداش به اشخاص ثالث، مانند بانک ها، که می تواند مایل به عنوان پاداش به مشتریان خود توزیع. عمل نان آور چند میلیارد دلاری برای بسیاری از حامل است.
“این کنایه آمیز است که آنچه به معنای یک مزیت کلیدی برای مسافران تبدیل به یک سرخوردگی کلیدی کاملا به سرعت، می گوید:” جیمز بری، مدیر محصول برای Collinson عرض.
جی سورنسن رئیس IdeaWorksCompany است، فونز شرکت های هواپیمایی مشاوره در مورد چگونگی ساخت و بهبود برنامه های وفاداری خود را، من می گوید این مطالعه اختصاص پیدا تعجب آور نیست.
“در انگلستان کمی از انیگما در بازار است، به عنوان کار خود را سه تا از بزرگترین شرکت های هواپیمایی را تشویق مردم به ثبت نام برای برنامه های خود را،” من می گوید. طرح بریتیش ایرویز، با عنوان باشگاه اجرایی، تقریبا به طور انحصاری نسبت به مسافران کسب و کار بشود، من می گوید، در حالی که نه رایان و نه EasyJet برنامه های هوایی تعیین کرده اند.
این است که صندلی آزاد است؟
هنوز هم، اگر یک وفاداری طرح خوب است در سهولت کسب یک کرسی پاداش رتبه، حامل بریتانیا تنها کسانی نیستند که اجازه دادن به مشتریان نیست.
IdeaWorksCompany پژوهش به تازگی به عنوان بخشی از پاداش صندلی Switchfly بررسی در دسترس بودن انجام شده است. در طول ماه مارس، آنها 7،560 نمایش داده شد برای کرسی های آزاد در 25 خطوط هوایی پیشرو، و شمارش درصد که در دسترس است.
هوایی برلین، GOL و جنوب غربی برای نقطه بالا گره خورده است، هر یک از نمایش داده شد قادر به جا دادن 100٪ از زمان. دلتا و هوایی ایالات متحده برای کسب مقام گذشته گره خورده است، با تنها 36.5٪ از درخواست و در نتیجه به صورت بالقوه رزرو.
ادامه مطلب: ایرباس رول از جدید A350 XWB
برنامه های پروازی مکرر معنای برای پرورش مسافر وفاداری. منطق می رود که اگر travlers می توانند بلیط های رایگان و درمان ترجیحی با پرواز یک شرکت هواپیمایی یا اتحاد به دست آورند، آنها را. یک مطالعه جدید نشان می دهد که این همیشه صدق نمی کند.
آنها عشق تجاری چک از بانک، آنها فقط نفرت را به کسانی که صندلی سورنسن “quips:.
بنگ بیشتر برای جفتک انداختن خود را
یکی دیگر از شکایت عمده برای پرسش شوندگان Collinson عرض عدم قیمت کرسی پاداش بود، با 60 درصد شکایت در آن طول می کشد بیش از حد طولانی برای به دست آوردن اندازه کافی مایل به دریافت هر چیزی از ارزش.
این برنامه یک سلاح هیچ هواپیمایی می خواهد بدون.
Infographic: چیزی که ما در مورد سفر به کسب و کار صرف
“ایر فرانس-KLM به خصوص خوب است،” من می گوید (این خط هوایی به تازگی چهار فردی برای برنامه آبی پرواز خود را به دست آورد). “آنها تبلیغات مکرر است که اجازه می دهد اعضای بین المللی از گرو در اوردن جوایز در فقط نیمی از هزاران معمول.”
بهترین بخش این است که هوایی فرانسه و KLM در حال همکاری با دلتا، به این معنی اگر یک عضو برنامه SkyMiles دلتا می تواند صندلی پاداش را در قیمت آنها می خواهم که آنها می خواهند را پیدا کند، آنها همیشه می تواند با استفاده از آن مایل به کتاب با هوایی فرانسه را امتحان کنید.
آیا آن را به شما وفادار است؟
همانطور که تنها 60 درصد از پرسش شوندگان به نظر می رسد استفاده از برنامه بروشور مکرر آنها، آن را قابل فهم به سوال که آیا این برنامه های وفاداری برای موفقیت در ایجاد یک نام تجاری است. سورنسن می گوید: متاسفانه، آن را با یک چشم انداز دشوار است برای اندازه گیری.
“اگر ما برنامه خود را که خاموش می تا به حال خطوط هوایی، ما می خواهیم شواهد تجربی یک راه یا دیگری داشته باشد، اما هیچ کس انجام داده است که، از آنجا که این برنامه ها یک سلاح هیچ کس می خواهد بدون.”
یک نظرسنجی از 1،005 شهروندان بریتانیایی انجام شده توسط Collinson طول و عرض نشان داد که 40٪ از کسانی که تا برنامه های وفاداری خطوط هوایی امضا از گرو در اوردن هرگز هزاران، فونز، یکی را فرض کنید، کمی هدف شکست. با توجه به بسیاری از محدودیت های ظاهری مرتبط با آن ها – تاریخ خاموشی، حداقل خرج می کند، تاریخ انقضاء – آن را تعجب آور نیست.
گری Leff، از مؤسسین بروشور مکرر جامعه milepoint.com را، و یک مشاور در جوایز فردی، فونز به رسمیت می شناسد خطوط هوایی با بهترین برنامه های وفاداری، اشاره می کند که برخی از حامل های تحقق بخشیدن به ارزش های پنهان که ممکن است به سادگی دستکاری از صفحه سیاست خود را آنلاین نیست.

EU-Asia