آیا اپل مشکل نوآوری؟

از قضا، بنیانگذار اپل استیو جابز هشدار داد از حماقت به دنبال سود بیش از سهم بازار است.
“آنها سود عجیب و غریب برای حدود چهار سال ساخته شده است” شغل گفت: در مصاحبه معروف “گمشده” خود را از سال 1995، بحث در مورد استراتژی اپل مکینتاش در آن زمان. “چه این هزینه آنها آینده خود بود. اما چیزی که آنها باید انجام شده است ساخت سود منطقی و رفتن سهم بازار است.”
اپل با ارزش ترین شرکت در جهان را به با تولید هیجان مصرف کنندگان مشروع برای iGizmos خود شد. خود را از یک شرکت تو رفتگی در دیوار در دنیای کامپیوتر به یکی که ایجاد مقوله های کاملا جدیدی از ابزارهای تبدیل شده است.
اما رقبا اند در نهایت به اپل گرفتار، ارائه جایگزین های است که نگاه و انجام به همان اندازه نیز – اگر نه بهتر است. آن را با آی فون اتفاق افتاده است، و آن را با اپل و مکینتاش اتفاق می افتد. تنها محصول که به این دام نمی افتد، آی پاد، که توسط نرم افزار اختصاصی و فروشگاه iTunes اپل عایق شده بود. اگر هر چیزی، شما می توانید استدلال می کنند که خود اپل آی پاد با آی فون کشته شدند.
“الگوهای صنعت تاریخی به ما نشان می دهد که به عنوان محصولات بهبود و تبدیل شدن به” به اندازه کافی خوب برای جریان اصلی استفاده، آن را مشکل تر برای ایجاد یک گزاره ارزش قوی با ساخت یک محصول بهتر، گفت: “سمیر سینگ، تحلیلگر سر در مشارکت BitChemy، انکوباتور فن آوری است. او استدلال می کند که برای یک شرکت به فروش چیزی است که بسیار گران تر از محصول رقیب مشابه آن را دشوار تر می سازد.
مشکل با این مدل کسب و کار است که نیروهای اپل به طور مداوم آمد تا با یک محصول پیشگامانه جدید. آی پاد، آی فون و آی پد در همه دسته بندی محصول خود را تعریف می شود: اپل یک کار قابل توجهی در آن انجام داده است.
که در حال پخش است در حال حاضر با اپل. امروز، تفاوت کمتری بین بالا از خط آی فون 5 و اجرا از آسیاب گوگل (GOOG، فورچون 500) گوشی های هوشمند آندروید از در هر نقطه ای در تاریخ شش ساله آیفون وجود دارد. با ارائه جایگزین طرز مرموزی یکسان و ارزانتر، تولید کنندگان آندروید اپل در سهم بازار پیشی گرفته اند، و رشد فروش آیفون شروع به کند.
اگرچه اپل حفظ “سود سهم” استفاده سامسونگ بیش از archrival در فضای گوشی های هوشمند، که حتی شروع به ساییده شدن.
به طور مشابه، (INTC، فورچون 500) ultrabooks های اینتل در حال فشار مک وارد زمین، به عنوان خرید و فروش در بخش کامپیوتر اپل در محله های اخیر با رکود مواجه است. قرص اندیشه نیز به تازگی پیشی گرفت و اپل.
راه از گوشه اپل خود را به حمایت وجود دارد، اما تنها یکی از آنها به نظر می رسد از راه دور: “اپل می خواهم.”
اولین بار است با تنوع آی بی ام (IBM، فورچون 500) به سبک، اما است که شیوه اپل بوده است. یکی دیگر برای اپل به تفنگ برای سهم بازار سرب با باز کردن محصولات خود را برای استفاده توسط شرکت های دیگر در راه است که مایکروسافت (MSFT، فورچون 500) و گوگل انجام داده اند. اما که بیش از حد نقطه مقابل آنچه که اپل از 1980s ایستاده است.
گذشته، و “در پرخطرترین رویکرد،” با توجه به سینگ، این است که برای حفظ ایجاد و ارائه نوآوری اخلال در بازار است. اپل مدت زیادی است که شایعه شده است در “ITV” همه در یک مجموعه تلویزیونی به کار می شود. اخیرا، این شرکت گفته شده در حال توسعه “iWatch.”
در این حال، آن نظم بلند به درخواست اپل برای ادامه اجرا بی سابقه ای خود را از موفقیت است.

EU-Asia