שיא אבטלה בגוש האירו להיטים

את החשודים הרגילים – ספרד ויוון – עומדים בפני הרמות הגבוהות ביותר של אבטלה. הנתונים האחרונים מראים רמות אבטלה של כ 27% בשתי המדינות, עם אבטלה נוער הרבה מעל 50%.
קיצוצים בהוצאות והעלאות מסים יצרו את הליבה של תגובתו של גוש האירו למשבר האשראי שלו בשנים האחרונות, כפי שהוא נאבק כדי להביא תחת שליטת חוב ריבוני.
בינתיים, אוסטריה וגרמניה יש הרמות הנמוכים ביותר לדמי אבטלה מתוך 17 המדינות המשתמשות במטבע האירו. האבטלה באוסטריה הייתה רק מתחת ל -5% בחודש אפריל ושיעור האבטלה של גרמניה הייתה 5.4%.
בסך הכל, 19.4 מיליון איש בגוש האירו היה מובטל בחודש אפריל.
כדי לשים את זה בהקשר, האוכלוסייה של אוסטרליה הייתה רק מעל 22 מ’בספירה האחרונה, תזכורת בוטה של ​​רק כמה אנשים נאבקות באירופה.
הנתונים הרשמיים האחרונים מEurostat מציג כמעט 100,000 בני אדם נוספים יצאו לחפש עבודה בחודש אפריל בהשוואה לחודש הקודם, כאשר שיעור האבטלה היה pegged ב 12.1%.
אבטלה צעירים גבוהה הייתה מדאיגה במיוחד עבור פוליטיקאים ופקידים באירופה. הנתונים מראים Eurostat אבטלה בגוש היורו בין אלה מתחת לגיל 25 ומעל 24.4% בחודש אפריל.
המספרים האחרונים שוחררו רק יומיים לאחר שבכירים מהנציבות האירופית הורו מדינות חברות באיחוד אירופי להתמקד יותר במאמצים שלהם על מדיניות צמיחה ממוקדת כדי לקדם את התחרותיות ותעסוקה.
“זו שנה של המלצות קוראות לכל המדינות להיות שאפתן יותר כאשר מדובר בצמיחה לחיזוק רפורמות כלכליות”, אמר נשיא נציבות ז’וזה מנואל בארוסו.
גורמים רשמיים מודאגים במיוחד על אבטלה נוער משתולל, ומנסים לסייע למדינות גוש האירו ביישום תוכניות שיעזרו לבני נוער מקום עבודה ותוכניות הכשרה.

 

EU-Asia